درباره ما - آکادمی آموزش مجازی اخذ انواع ویزا و مجوزهای قانونی خارج از کشور

درباره ما

با سلام و احترام،

آکادمی مجازی پرشیا گلوبال ارائه کننده خدمات آموزشی پیشرو شامل دوره های آنلاین جهت درخواست و اخذ انواع ویزا و مجوزهای سفر، تجارت و اقامت موقت از خارج از کشور می باشد. ما با تکیه بر تیمی مجرب و متخصص، به کمک فناوری های روز دنیا و با توجه به نیازهای کاربران ، برای ارائه خدمات با کیفیت و رضایت کاربران متقاضی ویزاهای مختلف، تلاش می کنیم.

در پاسخ به متقاضانی که بدنبال مسیری ارزان، امن و مطمئن برای اخذ مجوزهای قانونی شرکت در مجامع علمی، فرهنگی و اقتصادی بین المللی، سفر، کار، تجارت و اقامت موقت در خارج از کشوربودند، خدمات پیشرو آموزش مجازی پرشیا گلوبال برای رفع ابهامات و تسهیل در این مسیر اقدام به تهیه دوره های آموزشی درخواست برای انواع ویزا، گواهینامه های معادل سازی مدارک، مجوزهای مورد نیاز اقامت، کار، تجارت و شرکت در نشست های علمی-فرهنگی-اقتصادی بین المللی درخارج ازکشور نمود.

ما همواره در پی بهبود و ارتقای خدمات خود و ایجاد ارتباطی نزدیک و مفید با متقاضیان عزیر می باشیم. هدف ما ارائه خدماتی با کیفیت، به موقع و با قیمت مناسب به مشتریان عزیز است.

اگر شما هم به دنبال خدماتی با کیفیت و قابل اطمینان هستید، می توانید با ما در تماس باشید. تیم ما برای پاسخگویی به شما آماده است.

با احترام،
تیم پشتیبانی پرشیا گلوبال