پشتیبانی - مرجع اخذ انواع ویزا و مجوزهای قانونی خارج از کشور

پشتیبانی

با سلام، لطفا” توجه داشته باشید که فرم پشتیبانی ما تنها برای متقاضیانی است که در دوره های ما ثبت نام کرده اند و در طول دوره نیاز به راهنمایی دارند. خدمات پشتیبانی شامل مشاوره برای تکمیل فرایندها و مراحل درخواست های آنلاین و یا غیر آنلاین موضوع دوره ها می باشد و تنها برای رفع ابهامات پیش آمده برای افراد متقاضی است که می بایست هزینه آن را به صورت مجزا پرداخت و درخواست نمایند.

مراحل پشتیبانی مرتبط با فرایند اقدام برای ویزاها و یا مجوزهای لازم می باشد و هیچگونه ارتباطی با چگونگی تهیه و گرد آوری مدارک مورد نیاز آنها ندارد، و تنها در بعضی از پکیج های آموزشی مدارکی که نیاز به تایید، احراز هویت، و محضری شدن از طریق سفارت ها، کنسولگری ها یا دفاتر اسناد رسمی خارج از کشور دارند در مواردی که امکان آن برای تیم ما وجود دارد پشتیبانی به عمل خواهد آمد گه می توانید از طریق انتخاب دپارتمان “مجوز های خارجی” فرم تیکیت پشتیبانی خدمات موجود را بررسی نمایید.

تیم پشتیبانی ما به شما کمک می کند تا روند درخواستی صحیحتر، ارزانتر و مطمئن تر را در مراحل مختلف تقاضای ویزاها، اپلای و مجوزهای مختلف خارج از کشور را براحتی داشته باشید.

در صورت نیاز به پشتیبانی، می توانید از طریق تیکت یا ایمیل با ما در تماس باشید. برای درخواست پشتیبانی، لطفاً از طریق فرم پشتیبانی در ذیل درخواست خود را با توضیحات کامل برای ما ارسال نمایید.

تیم پشتیبانی پرشیاگلوبال با شما در ارتباط خواهد بود تا به شما در هر مرحله از فرایند درخواست کمک کند. در فرم زیر دپارتمان، نوع تیکت، عنوان و پیغام را در بخش محتوا پر نمایید و در پایان بر روی آیکون ارسال تیکت کلیک نمایید.

question