پشتیبانی - آکادمی آموزش مجازی اخذ انواع ویزا و مجوزهای قانونی خارج از کشور

پشتیبانی

با سلام، لطفا” توجه داشته باشید که فرم پشتیبانی ما تنها برای متقاضیانی است که در دوره های ما ثبت نام کرده اند و در طول دوره نیاز به راهنمایی دارند. خدمات پشتیبانی شامل مشاوره برای تکمیل فرایندها و مراحل درخواست های آنلاین و یا غیر آنلاین موضوع دوره ها می باشد و تنها برای رفع ابهامات پیش آمده برای افراد متقاضی است که میبایست هزینه آن را به صورت مجزا پرداخت و درخواست نمایید. مراحل پشتیبانی مرتبط با فرایند اقدام برای ویزاها و یا مجوزهای لازم می باشد و هیچگونه ارتباطی با چگونگی تهیه و گرد آوری مدارک مورد نیاز آنها ندارد.

تیم پشتیبانی ما به شما کمک می کند تا روند درخواستی صحیحتر، ارزانتر و مطمئن تر را در مراحل مختلف تقاضا برای اخذ انواع ویزا، اپلای یا درخواست مجوزهای مختلف را براحتی داشته باشید.

در صورت نیاز به پشتیبانی، می توانید از طریق تیکت یا ایمیل با ما در تماس باشید. برای درخواست پشتیبانی، لطفاً از طریق فرم پشتیبانی در ذیل درخواست خود را با توضیحات کامل برای ما ارسال نمایید. تیم پشتیبانی ما با شما در ارتباط خواهد بود تا به شما در هر مرحله از فرایند درخواست کمک کند. در فرم زیر نام، ایمیل، موضوع و پیغام را پر نمایید و در پایان بر روی آیکون ثبت کلیک نمایید.