درباره ما - مرجع اخذ انواع ویزا و مجوزهای قانونی خارج از کشور

درباره ما

با سلام و احترام،

مجموعه پرشیا گلوبال از سال 2015 مشغول به فعالیت بوده، و در زمینه اخذ ویزاها و مجوزهای خارج از کشور خدمات متعددی را ارائه می کند. یکی از خدماتی را که در سال 2021 بعد از همه گیری کرونا آغاز کرده ایم، خدمات آنلاین و  آکادمی پرشیا گلوبال می باشد که ارائه دهنده خدمات آموزشی پیشرو شامل بسته های پشتیبانی و دوره های آنلاین درخواست و اخذ انواع ویزا و مجوزهای سفر، تجارت و اقامت موقت از خارج از کشور می باشد. ما با تکیه بر تیمی مجرب و متخصص، به کمک فناوری های روز دنیا و با توجه به نیازهای کاربران، برای ارائه خدمات با کیفیت و رضایت کاربران متقاضی ویزاها و مجوزهای خارجی مختلف، تلاش می کنیم.

لذا، در پاسخ به متقاضانی که بدنبال مسیری ارزان، امن و مطمئن برای اخذ مجوزهای قانونی شرکت در مجامع علمی، فرهنگی و اقتصادی بین المللی، سفر، کار، تجارت و اقامت موقت در خارج از کشور بودند، خدمات پیشرو آموزش پرشیا گلوبال برای رفع ابهامات و تسهیل در این مسیر اقدام به تهیه بسته ها و دوره های آموزشی درخواست برای انواع ویزا، گواهینامه های معادل سازی مدارک، مجوزهای مورد نیاز اقامت، کار، تجارت و شرکت در نشست های علمی-فرهنگی-اقتصادی بین المللی درخارج ازکشور نمود.

ما همواره در پی بهبود و ارتقای خدمات خود و ایجاد ارتباطی نزدیک و مفید با متقاضیان عزیر می باشیم. هدف ما ارائه خدماتی با کیفیت، به موقع و با قیمت مناسب به مشتریان عزیز است.

اگر شما هم به دنبال خدماتی با کیفیت و قابل اطمینان هستید، می توانید با ما در تماس باشید. تیم ما برای پاسخگویی به شما آماده است.

با احترام،
تیم پشتیبانی پرشیا گلوبال

question