مهاجرت به کانادا و سیستم ورود سریع اکسپرس اینتری Canada Express Entry

سیستم ورود سریع یا اکسپرس اینتری کانادا چگونه کار میکند؟

طبق مقاله های منتشر شده در اینوستوپدیا، تحت عنوان” کشورهای توسعه یافته برای اقامت یا شهروندی آسان”، کانادا با وجود سیستم گزینشی نسبتا” سخت هنوز هم بعد از کشورهای آمریکای جنوبی مثل آرژانتین، برزیل و پاناما و از اروپا بلژیک و فرانسه و از آسیا سنگاپور بهترین گزینه مهاجرت شناخته می شود. بدین منظور دولت کانادا در تلاش بوده که از سال ۲۰۰۸ سیستم آنلاین و راحتی را برای متقاضیان مهاجرت به کانادا فراهم آورد که بهمهاجرت سریع یا اکسپرس اینتری معرف بوده ، هرچند تاحدودی پیچیده و متغیر، توانسته سرعت پاسخگوئی و ارزیابی افراد واجد شرایط را بهبود بخشد و تمامی قوانین و مقررات مرتبط با مهاجرت کانادا و اخذ انواع ویزاهای کانادائی را برای متقاضیان ،از طریق این روش، تحت نظارت اداره مهاجرت و شهروندی کانادا با سرعت بیشتری فراهم آورد. ناگفته نماند که کانادا یکی از کشورهای مهاجرپذیری است که بیشترین تجربه ها را در جذب مهاجرین، ارزیابی متقاضیان و طی مراحل اداری گزینشی و طبقه بندی نیازهای انسانی با توجه به اقتصاد خود داراست. در این مقاله و مقالات بعدی تلاش میشود تا تصویری کلی از مهاجرت به کانادا به شما ارائه شود و در صورت وجود نکات مبهم در شما به رفع آن کمکی شده باشد.
لطفا” PersiaGlobal را در لینکدین نیز دنبال کنید، و از مقالات اخیر ما با خبر شوید.

ورود سریع یا اکسپرس اینتری یک روش سریع و سیستم جدید ورود و مهاجرت به کاناداست که هر ساله از این طریق تعداد ۱۷۵۰۰۰ نفر از افراد ماهر را تحت یکی از برنامه های اقتصادی فدرالی کانادا برای اقامت در کانادا میپذیرد. اگر در زمینه های حرفه ای یا رشته های تحصیلی مدیریت و خدمات مالی، آی تی یا مهندسی فناوری اطلاعات و مهندسی کامپیوتر، مراقبتهای درمانی و پزشکی سوابق یا مدارکی دارید، همچنین جزو افرادی هستید که دارای مهارتهای فنی و حرفه ای هستید یا جزو تکنیسین ها و افراد کاردان هستید، حرفه های ماهر و فنی سوابق کاری دارید، کانادا پذیرای شماست و شما شانس مهاجرت به این کشور را دارید. کانادا با وجود نیاز به مشاغل حرفه ای و مهارتی فراوان  یکی از بهترین فرصتهای مهاجرت محسوب می شود. افراد متقاضی مهاجرت به کانادا معمولا” یک فرایند دو مرحله ای را طی می کنند.

express entry Canada چگونه کار میکند

express entry Canada چگونه کار میکند

  • در مرحله اول متقاضیان مهاجرت به کانادا ابتدا با ایجاد یک پروفایل و ارائه مدارک مورد نیاز تحت ارزیابی صلاحیتهای حرفه ای قرار میگیرند کا شامل سن، تحصیلات، مهارتهای زبانی، تجربه کاری و دیگر موارد می شود و در صورت تائید وارد استخر ورودی جهت گزینش می شوند.

در این مرحله بهترین متقاضیان با توجه به حجم افراد متقاضی از میان متقاضیان مهاجرت دیگر گزینش میشوند که یا ….

الف) توسط یک پیشنهاد شغلی از طرف یک کارفرمای کانادائی وارد مرحله اخذ اقامت شده و یا ….

ب) برگزیده شده از طریق دولتهای استانی کانادا اقامت خود را اخذ کرده و یا …

ج) انتخاب شده توسط دولت فدرالی کانادا میباشند و یا …

  • در مرحله دوم پس از احراز شرایط لازمه با دریافت دعوتنامه که آی تی ای نامیده می شود و خروج از استخر انتظار فرایند درخواست اقامت دائم خود را تکمیل و بدین ترتیب اجازه اخذ اقامت دائم کانادا را توسط این دعوتنامه دریافت می کنند. بعد از این مرحله متقاضیان مورد تائید مهاجرت به کانادا و خانواده هایشان در طول شش ماه موفق به اخذ کارت یا ویزای اقامت دائم کانادا شده و به خاک کانادا وارد می شوند.

فرصتهایی شغلی و مهاجرت به کانادا

هر ساله دهها هزار نفر از مهاجران ، با پیوستن به نیروی کار کانادا، فرصت های اقتصادی جدیدی برای خود و برای کانادا ایجاد می کنند. بسیاری از آنها در کانادا به طور دائم (به عنوان ساکنین دائمی) از

طریق برنامه های مهاجرت کانادا برای کارگران ماهر و یا از طریق برنامه نامزدی استان که توسط بسیاری از استان ها و سرزمین های کانادا اداره می شوند، اقامت کانادا را می گیرند. مهاجرینی نیز وجود دارند که به کانادا می روند تا کسب و کاری را در این کشور از طریق برنامه های کارآفرینی یا سرمایه گذاری آغاز کنند یا به طور موقت کار کرده تا کارفرمایان کانادایی شرایط کاری کوتاه مدتی را برای کارکنان ماهر در حرفه های خاص ارائه دهند. اگر قصد دارید که از طریق هر کدام از برنامه های شرح داده شده در کانادا به این کشور مهاجرت کنید، تمام اطلاعات و فرم های مورد نیاز شما در وب سایت شهروندی و مهاجرت کانادا موجود می باشد.

شروعی تازه با مهاجرت به کانادا : کانادا جزو بهترین کشورهای جهان ارزیابی و طبقه بندی می شود

کانادا هرساله به عنوان یکی از بهترین کشورهای جهان برای مهاجرت، زندگی و کار شناخته می شود. براحتی میتوان دید که چرا هزاران نفر هر ساله کانادا را برای مهاجرت و شروعی تازه انتخاب می کنند. از اقتصاد قوی و پایدار آن و شهرهای پر جنب و جوش و تا زیبایی نفس گیر محیط طبیعی ، کانادا فرصت های فراوان و کیفیت زندگی بالایی را برای مهاجران به ارمغان می آورد.

  • کارگران و کارمندان ماهر

اگر مهارت و تجربه ای دارید که نیازهای بازار کار کانادا را برآورده می کند، شما می توانید طبق برنامه فدرالی “کارگران ماهر” برای اقامت دائم کانادا اقدام کنید. عوامل دیگری همچون تحصیلات، *توانایی سخن گفتن و مهارتهای زبانی انگلیسی* یا فرانسوی و همچنین اینکه شما دارای یک پیشنهاد شغلی باشید نیزمیتواند به اقامت شما در کانادا ختم شود. وب سایت سازمان شهروندی و مهاجرت کانادا دارای یک ابزار تعاملی است که به شما در ارزیابی اولیه خود کمک خواهد کرد، اینکه تعیین کنید آیا شما نیازهای اساسی و معیارهای لازم مهاجرتی را به کانادا برآورده می کنید یا نه! اگر به چند سؤال ساده پاسخ دهید، ابزار وب سایت به شما اطلاع خواهد داد که آیا شما واجد شرایط این برنامه هستید و چه گزینه ها و فرآیندهای ممکن دیگری برای شما در دسترس است. بدلیل پیچیدگی بعضی از مراحل و زمانبر بودن این مورد شما می توانید از مشاوره همکاران و متخصصان مهاجرت ما  در پرشیا گلوبال نیز استفاده کنید.

نکته مهم اینکه به یاد داشته باشید درخواست شما به عنوان یک کارگر ماهر بر اساس الزامات واجد شرایط بودن که در زمان درخواست شما دریافت می شود، ارزیابی می شود و با توجه به حجم متقاضیان و تغییر قوانین این معیارها ممکن است در معرض تغییر قرار گیرند. برای دیدن معیارهای واجد شرایط بودن فعلی خود یا با ما مشاوره کنید و یا از لینک زیر از وبسایت اداره شهروندی و مهاجرت کانادا بازدید فرمایید. معیارهای واجد شرایط بودن شما برای مهاجرت به کانادا.

لطفا توجه داشته باشید: برنامه فدرالی کارگران ماهر برای افراد متقاضی مهاجرتی است که مایل به مهاجرت به هر استان کانادا باشند، به جز استان کبک، که مسئول انتخاب کارگران ماهر خود است. اگر شما قصد مهاجرت یا زندگی در کبک را دارید برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت اداره برنامه کارگران ماهر کبک مراجعه کنید.

* بهترین اساتید زبان انگلیسی و فرانسوی، دوره ها و کلاسهای خصوصی IELTS …

  • برنامه اقامت استانی/ اقامت کانادا از طریق گزینش استانی 

به عنوان بخشی از سیستم مهاجرت کانادا، اکثر استانها و سرزمین های کانادا دارای توافقنامه ای با دولت فدرال هستند که به آنها اجازه می دهد تا مهاجران را که دارای مهارت های لازم برای رفع نیازهای اقتصادی و بازار کار خود هستند، معرفی کنند. یکی از الزامات استاندارد برنامه نامزدهای استان این است که متقاضیان قصد سکونت و زندگی در استان هایی که آنها را نامزد اقامت می کنند، داشته باشند.

برای واجد شرایط بودن این برنامه، شما باید به استانی که مایل هستید مهاجرت کنید و فرایند نامزدی اقامت استانی را تکمیل کنید، درخواست بدهید. استان های مختلف الزامات خاصی دارند و هر کدام دارای فرایند درخواست خاص خود با توجه به نیاز بازار کار خود است. اگر درخواست شما توسط استانی پذیرفته شود، شما میبایست یک درخواست جداگانه نیزبرای اقامت دائم به اداره شهروندی و مهاجرت کانادا بدهید. یک افسر اداره مهاجرت کانادا، درخواست شما را براساس مقررات مهاجرت کانادا ارزیابی خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های استانی و نیازهای بازار کار آنها، باید به پیوندهای برنامه استانی استانهای مختلف وب سایت اداره مهاجرت کانادا رجوع کنید. همچنین میتوانید امور مهاجرت خود را به کار گروه تخصصی مهاجرت به کانادا در پرشیاگلوبالبسپارید.

ارزیابی مدارک خارجی

قبل از درخواست برای مهاجرت به کانادا، نکته حائز اهمیت این است که شرایط مورد نیاز برای کار در کانادا را در نظر بگیرید. از جمله اقداماتی که شما برای ارزیابی و به رسمیت شناخته شدن مدارک تحصیلی، مهارت و تجربه

خود نیاز دارید تا به عنوان یک کارگر یا فرد حرفه ای، فنی یا ماهر شناخته شده در کانادا ارزیابی شوید. همچنین بهتر است که بیشتر درباره روند بازار کار و چگونگی جستجوی کار در کانادا بدانید.

دفتر مرجع ارزیابی مدارک و مهارتهای خارجی کانادا (FCRO) جای خوبی برای شروع است. وب سایت این دفتر مرجع ارزیابی مدارک خارجی کانادا دارای اطلاعاتی است که شما برای ارزیابی مهارتها، گواهینامه ها و سایر مدارک تحصیلی خود به آن نیاز دارید که ارزیابی خود را براساس محل زندگی که شما در کانادا تعیین کرده اید شناسایی و ارزیابی می کند. مأموریت این دفتر فراهم آوری خدمات اطلاعاتی است که افراد با مهارتها، گواهینامه های و مدارک و مدارج خارجی را با خدمات اطلاعاتی، یافتن مسیری مناسب و ارجاع آنها به ادارات مربوطه است تا مدارک و اسناد آنها مورد ارزیابی و شناسایی قرار گیرد. این دفتر همچنین مسئول هدایت و نظارت بر اجرای خدماتی که مهاجران پیش از رسیدن به کانادا به آنها نیاز دارند.

شما می توانید از کتابچه “برنامه ریزی برای کار در کانادا” استفاده کنید؟ یک کتاب برای تازه واردین در خصوص جمع آوری اطلاعات در مورد زندگی و کار در کانادا ضروری میباشد. علاوه بر این، می توانید از اوراق حقوقی شغلی در کانادا نیز کسب اطلاعات نمایید، که حاوی اطلاعات بیشتر در مورد الزامات عمومی در شغلتان یا رده شغلیتان میباشد. در این زمینه همچنین می توانید از “ابزار کار در کانادا” نیز که در وب سایت موجود میباشد برای آگاهی کلی شرح مشاغل، حقوق و دستمزدها، نیازهای مهارتی، آموزش زبان و فرصت های شغلی بر اساس شغل و محل انتخابی زندگیتان در کانادا استفاده کنید. این ابزار فرصتی را برای شما فراهم میکند تا با تحقیق در مورد مشاغل و استانهای مختلف زندگی در کانادا، در

انتخاب محل زندگی خود مناسبترین تصمیم گیری را که برای خانوده و خود شما بهتر است انجام دهید.

  • برنامه مهاجرت تجاری

 

اگر شما یک بازرگان، یک سرمایه گذار یا فردی با تجربه خود اشتغالی، کسب و کار یا کارآفرینی هستید، می توانید از طریق برنامه مهاجرت تجاری برای اقامت دائم در کانادا استفاده کنید.

_ این برنامه برای مهاجرینی است که دارای منابع مالی برای سرمایه گذاری در کانادا هستند و همچنین آندسته از داوطلبان مهاجرت با کسب و کارهایی که می توانند به توسعه و رفاه اقتصادی کانادا کمک کنند و برای کانادایی ها  شغل آفرینی کنند. همچنین ممکن است افرادی با تجربه خوداشتغالی در مدیریت کشاورزی، مشاغل هنری و یا ورزشی واجد شرایط اقامت دائم از طریق این برنامه باشند.

سه دسته از افراد واجد شرایط مهاجرین تجاری به کانادا هستند:

سرمایه گذاران؛

کارآفرینان؛ و

افراد خود اشتغال

برای هر دسته از این افراد الزامات تجربی و مالی متفاوتی در مورد برنامه مهاجرت تجاری وجود دارند.

چه مدت طول می کشد تا مراحل مختلف درخواست (اقامت دائم کانادا) خود را طی کنم؟

 

در بهترین حالت زمانی که فرآیند درخواست مهاجرت به کانادا ممکن است طول بکشد تا اقامت شما پذیرفته شود و به شما اعلام گردد شش ماه طول میکشد، اما پیش بینی این فرایند برای درخواست کننده گان مختلف با توجه به چند فاکتور مهم در فرایند مهاجرتی دشوار است. زمان اعلام اقامت شما در

کانادا بسته به نوع ویزا یا اقامت درخواستی شما و تعداد درخواستها و درخواست کننده گان در زمانی که شما نیز اقدام کرده اید متفاوت است. درخواست شما میتواند از ویزاهای تحصیلی کانادا، ویزای ملاقات کانادا، ویزای کار موقت کانادا، ویزاهای نوع اقتصادی کانادا یا کلاس اقتصادی کانادا، درخواست اسپانسریا حمایت اعضای خانواده، ویزاهای مرتبط با موارد انسان دوستانه و همدلی کشور کانادا، موارد مرتبط با پناهنده گان و درخواستهای پناهندگی کانادا، درخواستهای پاسپورت کانادایی، درخواست شهروندی کانادایی، درخواست کارتهای اقامت دائم و نهایتا” درخواست جابه جایی و تغییر مدارک و تائید آنها باشد.

لطفا توجه داشته باشید که زمان طی مراحل اقامت کانادا بسته به تعداد درخواست های دریافت شده تغییر می کند و ممکن است پاسخ به درخواست شما یا طول زمان درخواست شما نسبت به افرادی که در سالهای پیشین اقامت خود را اخذ کرده اند تغییر کند. شما می توانید از ابزار طی مراحل اقامت کانادا برای اطلاع از جزئیات و زمان طی مراحل اقامت کانادا استفاده کنید و قابل توجه اینکه این بخش به صورت هفتگی به روزرسانی می شود. هنگام برآورد اینکه مدت زمان انتظار برای دریافت یک ویزای موقت کانادا چقدر طول میکشد، شما باید حداکثر ۱۰ روز زمان حمل و نقل یا تحویل را نیز به  زمان این فرآیند اضافه کنید. طبیعی است که درخواست اقامت شما زمان متفاوتی را طی کند زیرا حجم درخواستها ها ممکن است از یک ماه به ماه بعد متفاوت باشد. ابتدا یک فایل برای بررسی اولیه در صف انتظار قرار می گیرد، درخواستها توسط افسر بررسی و بازبینی همانطور که وارد این صف میشوند بررسی میشوند، پس هرچه زودتر مدارک خود را ارسال کرده باشید و درخواست

اقامت خود را به جریان انداخته باشید، زودتر به نتیجه می رسید. البته این زمان را می توان بر اساس تعداد درخواست کننده گان و ویزایی که شما درخواست کرده اید نسبت به ۸۰ درصد درخواستها در گذشته توسط ابزاری در خود وبسایت مهاجرت و شهروندی کانادا تخمین زد.

  • کار موقت کانادا

 

هر سال هزاران نفر به کانادا مهاجرت می کنند تا به طور موقت از طریق برنامه کارگران خارجی موقت کار کنند. کارگران موقت به کارفرمایان کانادایی کمک می کنند که کمبود افراد با مهارت های خاص و یا تجربه کاری را برای کانادا مورد جبران قرار دهند. به عنوان یک کارگر موقت خارجی، ممکن است در نهایت واجد شرایط درخواست اقامت دائم در کانادا هم باشید. در واقع، “طبقه کاری و تجربه کانادایی” که اداره ای کانادایی است در سال ۲۰۰۸ برای ایجاد فرصتهای شغلی برای برخی از کارگران موقت خارجی، فرصتی برای اقامت دائم در کانادا را نیز برای این کارگران ،افراد ماهر و تحصیل کننده گان دانشگاههای کانادا ایجاد می کند. کارگران خارجی موقت نامزدهای ایده آلی برای مهاجرت کانادا (اقامت دائم کانادا) هستند. کارگران موقت خارجی و فارغ التحصیلان خارجی با تجربه کاری کانادا واجد شرایط این برنامه هستند.

اما برای اینکه به طور موقت در بیشتر مشاغل کانادا کار کنید، به اجازه یا مجوز کار نیاز دارید. شما همچنین ممکن است یک ویزای اقامت موقت داشته و مشغول به کار شوید. برای اطمینان از اینکه آیا شما نیاز به ویزا دارید و چگونه می توانید از آن استفاده کنید، می توانید شرایط لازم را در

وبسایت مهاجرت و شهروندی کانادا مشاهده کنید.

به عنوان بخشی از درخواست کار موقت کانادا، شما باید برخی از اسناد را که توسط کارفرمای شما در کانادا ارائه می شود، از جمله ارایه یک کار دقیق باشد. کارفرمای شما ممکن است مجبور باشد که از دولت کانادا مجوز کار شما را نیز بگیرد. در صورت لزوم، کارفرمای شما باید یک کپی از یک سند به نام ( نظر بازار کار) به همراه درخواست شما برای مجوز کار ارائه دهد. (نظر بازار کار) تنها یکی از مواردی است که به عنوان بخشی از درخواست شما ارزیابی می شود. شما جزئیات بیشتری در مورد برنامه کار موقت خارجی در بخش کار موقت وبسایت مهاجرت کانادا خواهید داشت. درصورتیکه شما یک کارفرمایی کانادایی هستید، اطلاعات بیشتر در مورد آنچه کارفرمایان باید برای استخدام یک کارمند موقت خارجی در دست داشته باشند را میتوانید از بخش کارفرمایانوبسایت مهاجرت و شهروندی کانادا بدست آورید.

اقامت کانادا با برنامه سی ای سی

اگر کارمندی موقت در کانادا هستید، ممکن است قبلا” دانش، مهارت ها و تجارب لازم برای واجد شرایط بودن اقامت دائم در کانادا را از طریق این برنامه داشته باشید.

در این برنامه، کارگران موقت در مشاغل خاص می توانند پس از کسب تجربه در یک محل کار کانادایی، برای اقامت دائم درخواست دهند.

علاوه بر این، میتوانید درخواست اقامت دائم کانادا را از طریق سی ای سی در حالی که همچنان به زندگی و کار در کانادا ادامه می دهید داشته باشید.

حقوق شما به عنوان یک کارمند یا کارگر در کانادا

 

کانادا دارای قوانینی است که هر کارمند یا کارگر را شامل شده و تحت حمایت قرار

میدهد، این قوانین شامل افراد خارجی از جمله کارگران موقت از کشورهای دیگر نیز میشود. در میان دیگر حمایت ها، این قوانین استانداردهای پرداخت عادلانه، ساعت کار، دوره های مرخصی کاری و ایمنی محل کار را تعیین می کند. کارفرمای شما نمیتواند گذرنامه یا اجازه کار شما را از شما گرفته و آنرا در نظر نگیرد. البته باید بدانید در کانادا هر استان و قلمروئی دارای قوانین کار و اشتغال است. اگر نگرانی در مورد حقوق منصفانه، ساعات کار، دوره های مرخصی کاری یا سؤال های دیگری دارید، میتوانید با اداره استانداردهای کارگری و استخدام نیرو که در نزدیکی شماست مشاوره کنید.کارفرمای شما حق اخراج شما را ندارد . برای آشنایی با فهرست استانداردهای کاری استانهای کانادا ، و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حقوق خود به عنوان یک کارمند در کانادا، به بخش حقوق کارمندی در کانادا  در وبسایت اداره مهاجرت و شهروندی کانادا مراجعه کنید.

ورود به کانادا – الزامات اساسی مهاجرت به کانادا

 

این که آیا شما برای تحصیل، بازدید، کار و یا زندگی به طور دائم به کانادا می روید، هر کس باید شرایط اولیه را برآورده کند. به عنوان مثال، شما نباید برای سلامتی، ایمنی یا امنیت کانادا تهدیدی ایجاد کنید. همچنین، هر سابقه ای از فعالیت جنایی می تواند شما را از آمدن به کانادا محروم کند. این سوابق میتواند شامل محکومیت برای سرقت و یا رانندگی در هنگام مستی نیز باشد. همچنین شما نباید اطلاعات نادرست یا اسناد جعلی ارائه کنید یا اطلاعاتی را که ممکن است مربوط به درخواست شما باشد اشتباه ارائه کنید. از الزامات داشتن مهارتهای لازم جهت زندگی در کاناداست، و مثل هر کشور دارای فرهنگ و قوانین خود میباشد. هر متقاضی قبل از شروع باید الزامات این سفر را فراهم دیده که از مهمترین آنها مهارتهای شغلی، زبانی ( زبان انگلیسی و فرانسوی) و مهارتهای زندگی در کشوری جدید و نهایتا” آشنایی با حقوق خود به عنوان مهاجر و قوانین مختلف تحصیلی و شغلی کانادا. اگر شما فرضا” مهارتهای شغلی را دارا هستید، آنچه که لزوما” برای این سفر باقی میماند، از جمله مهمترین و اساسی ترین فاکتورها برای آغاز مهاجرت به کاناداست فراگیری زبان میباشد. در معیارهای رتبه بندی جامع (CRS) – اکسپرس اینتری یا ورود سریع کانادا- به هر یک از معیارها و الزامات نمره ای تعلق میگیرد و اساسا” گزینش شما بر اساس این امتیازات به هر یک از الزامات اساسی انجام می پذیرد. برای مثال، اگر همسر یا همراه شما با شما به کانادا نمی آیند، یا آنها یک شهروند کانادایی یا یک دارای اقامت دائم هستند، شما جوری امتیاز می گیرید که انگار مجرد هستید یا همسر ندارید و امتیازی از طریق معیار داشتن همسر به شما تعلق نمیگیرد. در مقالات بعدی، خلاصه ای از حداکثر امتیاز در هر عامل یا الزامات اساسی و نمره آنها را برای متقاضیان اکسپرس اینتری توضیح خواهم داد، اما نکته حایز اهمیت همانطور که گفتم در اکثر متقاضیان عدم دانش زبانی لازم است که در کانادا آنرا به اختصار معیارهای زبان کانادایی (CLB) Canadian Language Benchmarks (CLB) می نامند. اگر شما بتوانید به عنوان مثال بالاترین نمره برای عامل سن ۱۱۰، برای سطح تحصیلات و مدرک تحصیلی ۱۵۰، توانمندی و مهارت در زبانهای رسمی انگلیسی و فرانسوی ۱۶۰، تجربه کاری در کانادا ۸۰ و نکته مهم اینکه تجربه کاری شما بدون زبان هرگز به حساب نخواهد آمد و محاسبه نمیشود، تجربه کاری شما در کشور خودتان را معمولا” به همراه معیار زبان کانادایی CLB 7 به بالا محاسبه میکنند. برای داشتن یک تصویر دقیقتر به شما یک مثال میدهم که معادل آیلتس را با CLB اکتسابی آن بدانید. در CLB 7 شما باید در همه مهارتهای زبانی IELTS 6 بگیرید، در CLB 8 شما باید در IELTS غیر از مهارت Listening که باید ۷.۵ باشد بقیه مهارتها را ۶.۵ بگیرید. به طور ساده تر معمولا” بیشتر کسانی که قصد مهاجرت از طریق برنامه های کارمند یا کارگر ماهر را دارند به نمرات *IELTS آیلتس از ۶ تا ۸ و یا در مواردی خاص بالاتر نیز نیاز دارند. *برنامه زبان آموزی خود را میتوانید همراه ما با بهترین اساتید آیلتس ایران که دارای سوابق بین المللی تدریس میباشند شروع کنید، و یا اگر به نمرات بالاتری نیاز دارید که هنوز موفق به کسب آن نشده اید متوانید *کلاسهای آیلتس را با *بهترین اساتید شروع کنید.

بهترین اساتید زبان انگلیسی و فرانسوی، دوره ها و کلاسهای خصوصی IELTS …

چگونه می توانید شانس خود را برای مهاجرت به کانادا بالا ببرید؟

متخصصان مجرب ما در همکاری با وکلای بین المللی شانس شما را در موفقیت مهاجرت به کانادا بالا برده و با مشاوره فردی در خصوص شغل و مهارتهای مورد نیاز، به شما بهترین خدمات مهاجرت قانونی را ارئه می کنند. این مشاوره شامل بررسی و انتخاب بهترین مسیر برای کسب بالاترین امتیاز درمیان متقاضیان مهاجرت به کانادا، فراهم آوری دسترسی های مناسب مطمئن در یافتن شغل مناسب و مرتبط در سرتاسر کانادا، نظارت و کنترل و بازبینی مدارک  گواهینامه های ارائه شده شما در طول فرآیند درخواست مهاجرت به کانادا و بررسی و دفاع ، مراقبت از حقوق شما به عنوان یک مهاجر قبل از ارائه مدارک فرد به سازمان شهروندی و مهاجرت کانادا. همراه ما رویای کانادایی خود را زندگی کنید و یاز یک شغل با بهترین حقوق ومزایا بهرمند شوید.

به امید دیدار شما در کانادا، و تشکر از وقتی که برای خواندن مقاله گذاشتید.

احمدرضا توکلی

مدرس دانشگاه، مشاور مهاجرت، اقامت و ویزای سرمایه گذاری

لطفا” PersiaGlobal را در لینکدین نیز دنبال کنید، و از مقالات اخیر ما با خبر شوید. جهت همراهی، ارتباط با ما، استفاده از خدمات مشاوره و ارزیابی واجد شرایط بودن خود، بهرمندی از مقالات مرتبط با مهاجرت، انواع ویزاها، اخذ پذیرش تحصیلی، اقامت از طریق سرمایه گذاری وآشنایی با انواع اقامتهای متناسب با شرایط خود، Persia Global را در شبکه های اجتماعی مثل تویتر، فیسبوک و لینکدین جستجو و همراهی کنید.

منبع: سازمان مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا

(Source: Immigration, Refugees and Citizenship Canada (IRCC

اکسپرس اینتری ۲۰۱۹ , اکسپرس اینتری کانادا ۲۰۲۰ , اکسپرس اینتری استرالیا, اکسپرس اینتری کبک, اکسپرس اینتری پرشیا گلوبال, اکسپرس اینتری انتاریو, اکسپرس اینتری ساسکاچوان, اکسپرس اینتری استانی, اکسپرس اینتری ۲۰۱۹, اکسپرس اینتری کانادا, اکسپرس اینتری امتیاز, اکسپرس اینتری البرتا, امتیاز اکسپرس اینتری کانادا, امتیازبندی اکسپرس اینتری ۲۰۱۹, اکسپرس اینتری با آیلتس ۷.۵, اکسپرس اینتری برای کانادا,اکسپرس اینتری به کانادا, مهاجرت اکسپرس اینتری به کانادا, برنامه اکسپرس اینتری کانادا, برنامه اکسپرس اینتری ساسکاچوان, برنامه اکسپرس اینتری انتاریو, برنامه اکسپرس اینتری ۲۰۱۹, اکسپرس اینتری پرستاری, پروفایل اکسپرس اینتری, تجربه اکسپرس اینتری, تجربیات اکسپرس اینتری,تغییرات اکسپرس اینتری, ثبت نام اکسپرس اینتری, جدول اکسپرس اینتری, اکسپرس اینتری چیست, اکسپرس اینتری در کانادا, درباره اکسپرس اینتری, روش اکسپرس اینتری, روش اکسپرس اینتری چیست,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.