ویزای مولتی کانادا

هر سال هزاران نفر از مردم به عنوان توریست به کانادا می آیند، برای سفر و دیدن این کشور بزرگ، برای بازدید از دوستان و اقوام و یا تصمیم دارند که برای مهاجرت دائم به کانادا اقدام کنند. آیا شما به ویزای توریستی کانادا یا ویزای ملاقات کانادا نیاز دارید؟ هر ساله بسیاری از اتباع خارجی از کانادا بدون گرفتن ویزای توریستی یا دقیقتر «ویزای اقامت موقت» بازدید می کنند. آنچه که از آن به ویزاهای کلاس توریستی یاد می شود در کانادا تحت ویزاهای کلاس اقامت موقت یاد می شود و به طور دقیقتر ویزاهای کار موقت کانادا، ویزاهای دانشجویی کانادا و ویزاهای توریستی یکبار ورود یا Single entry و ویزای چند بار ورود ویزای Multiple-Entry کانادا همه ،بسته به شرایط و محدودیتهایشان، تحت کلاس اقامت موقت صادر می شوند. در این مقاله به امکان ورود به کانادا با شرایط اخذ ویزای توریستی سینگل و مولتی کانادا و همچنین بدون نیاز به اخذ ویزای توریستی (برای شهروندان کشورهای خاص) و مشکلات و مسائل مرتبط با این ویزا شامل مسائل پزشکی یا جنایی مرتبط با اخذ این ویزا و انواع آن پرداخته می شود.
جهت تسریع در روند اخذ ویزای خود، چک لیست مدارک را هر چه سریعتر فراهم کرده و با ما تماس بگیرید.
برای دیدن چک لیست مدارک مولتی کانادا روی فایل پی دی اف مدارک ویزای توریستی کانادا ( ویزای مولتی پنج ساله کانادا) در زیر کلیک نمایید، بعد از ذخیره کردن پرینت گرفته و به ترتیب تمامی مدارک را تهیه و در کنار هر مدرکی تیک بزنید تا از تهیه همه مدارک به طور کامل مطمئن شوید. در صورت سوال در مورد این ویزا و یا تهیه مدارک آن با ما تماس بگیرید.
چک_لیست-مدارک-مورد-نیاز-برای-ویزای-توریستی-کانادا

ویزا, ویزای, ویزای کانادا, ویزای مولتی کانادا, مولتی, مولتی کانادا, ویزای مولتی, مولتی ویزا, مولتی ویزای کانادا, ویزای مولتی کانادا, ویزای توریستی کانادا Persia global , ویزای توریستی کانادا بدون دعوتنامه, ویزای توریستی کانادا تضمینی, ویزای توریستی کانادا برای والدین, ویزای توریستی کانادا آنلاین, ویزای توریستی کانادا با دعوتنامه, ویزای توریستی کانادا از دبی, ویزای توریستی کانادا, ویزای توریستی کانادا از آنکارا, ویزای توریستی کانادا از آذربایجان,
از کدام کشور برای ویزای توریستی کانادا اقدام می کنید؟ ایرانیان نیاز به گرفتن ویزای توریستی دارند قبل از بازدید از کانادا، فقط شهروندان کشورهای خاصی هستند که نیاز به یک روادید اقامت موقت یا اخذ ویزای توریستی کانادا را ندارند. طبق قوانین کانادا لیست این کشورها به طور منظم تغییر می کند. این کشورها و قلمروها از گرفتن ویزا معاف هستند که ایران جزو این کشورها نمی باشد اما اگر شما دو یا چند تابعیتی هستید و شهروند یکی از این کشورها می باشید نیازی به درخواست و گرفتن ویزای توریستی کانادا را ندارید : آندورا، آنگویلا (شرایط اعمال می شود)، آنتیگوا و باربودا، اتریش، باهاما، باربادوس، بلژیک، برمودا (شرایط اعمال می شود)، جزایر ویرجین بریتانیا (شرایط اعمال می شود)، تابعیت انگلیسی (شرایط اعمال می شود)، برونئی، جزایر کیمن (شرایط اعمال می شود)، کرواسی، قبرس، دانمارک، استونی، جزایر فالکلند (شرایط اعمال می شود)، فنلاند، فرانسه ، آلمان، جبل الطارق (شرایط اعمال می شود)، یونان، هنگ کنگ (شرایط اعمال می شود)، مجارستان، ایسلند، ایرلند، ایتالیا، ژاپن، جمهوری کره)، لتونی (جمهوری)، لیختن اشتاین، لیتوانی (شرایط اعمال می شود)، لوکزامبورگ، مالت، مکزیک، موناکو، مونتسرات (شرایط اعمال می شود)، هلند، نیوزلند، نروژ، پاپوآ گینه نو، پیتکیرین (شرایط اعمال می شود)، لهستان (شرایط اعمال می شود)، کشور پرتغال، سنت هلن (شرایط اعمال می شود)، سنت کیتس و نویس، سان مارینو، سنگاپور، اسلواکی، جزایر سلیمان، اسپانیا، سوئد، اسلوونی، سوئیس، تایوان (شرایط اعمال می شود)، جزایر ترکس و کایکوس (شرایط اعمال می شود)، بریتانیا: شهروندان بریتانیایی و شهروندان بریتانیا در خارج از کشور، شهروندان ایالات متحده و ساکنان دائمی (با شواهد اقامت دائم)، ساموآ غربی.

ویزای مولتیپل چیست, ویزای مولتی, ویزای مولتی ۵ ساله کانادا, ویزای مولتیپل, ویزای مولتیپل کانادا, ویزای مولتیپل کانادا چیست, ویزای مولتی هلند, ویزای مولتی چیست, ویزا مولتی, ویزا مولتی کانادا, مولتی کانادا, مولتیپل کانادا, ویزای مولتیپل کانادا پرشیا گلوبال, ویزای مولتی کانادا پرشیا گلوبال
اعتبار یا طول زمانی ویزای توریستی کانادا به طور معمول یک ویزای توریستی کانادا برای طول مدت ۶ ماه صادر می شود. البته شرایطی هم وجود دارد که دارندگان ویزای توریستی کانادا برای مدت بیش از یک دوره ۶ ماهه اقامت داشته باشند، که در ادامه و بعد از توصیف مختصر انواع ویزای توریستی کانادا توضیح داده میشود . به هدف دیدار یا ملاقات اعضای خانواده یا دوستان، تحصیل، کار موقت یا انجام تجارت در کانادا، مردم از کشورهای مختلف باید درخواست یک ویزای بازدید کانادا یا ( ویزای ملاقات یا به عبارت معمول ویزای توریستی کانادا ) داشته باشند (در پاراگراف بالا به فهرست کشورهایی که شهروندانشان نیازی به ویزای توریستی کانادا را ندارند اشاره شده است). در سازمان شهروندی و مهاجرت کانادا به اینگونه ویزاهای توریستی، ویزای بازدیدکننده، ویزای اقامت موقت یا مجوز اقامت موقت گفته می شود. هم ویزای توریستی سینگل و هم مولتی از بدو ورود تا شش ماه اجازه اقامت را به متقاضی میدهند، اما طول اعتبار ویزای سینگل میتواند تا شش ماه باشد که بعد از یکبار ورود شما از اولین بندر محاسبه و روی ویزای شما ثبت میشود، این درحالیست که ویزای مولتی میتواند تا ۱۰ سال معتبر بوده و شما به دفعات به کانادا سفر کنید و خارج شوید. این ویزا برای ایرانیان نهایتا” ۵ ساله خواهد بود چرا که طول اعتبار زمانی ویزای مولتی شما بر اساس اعتبار پاسپورت شما محاسبه میشود که برای ایرانیان پنج ساله میباشد.
ویزائ مولتی کانادا, ویزای مولتئ کانادا, ویزای مولتی کانادا, کانادا مولتی, ویزا مولتی کانادا, کانادا یا استرالیا, کانادا درای, کانادا پناهندگی, کانادا ویکی پدیا, کانادا مهاجرت, کانادا تورنتو, کانادا یا آلمان,
دو نوع مختلف ویزای توریستی در کانادا وجود دارد: (سینگل و مولتی) تک ورودی و چندین ورودی: یک ویزای توریستی تک-ورودی یا single-entry به شما مجوز یکبار ورود یا سفر به کانادا را می دهد و اگر دارنده ویزای توریستی تک ورودی، کانادا را ترک کند و قصد مراجعت دوباره داشته باشد، مجبور خواهد شد بار دیگر درخواست اخذ ویزای مجدد برای سفر به کانادا را داشته باشد، مگر اینکه به ایالات متحده سفر کرده باشد. ویزای توریستی تک ورودی کانادا تنها برای شش ماه معتبر است. ویزای Multiple Entry کانادا یا (ویزای چند ورودی یا مولتی کانادا) اجازه می دهد که دارنده در صورت ترک کانادا بتواند چندین بار در طول مدت اعتبار ویزا به کانادا سفر کند. اعتبار ویزای توریستی مولتی کانادا (ورود متعدد به کانادا) برای یک دوره طولانی تر از یک ویزای تک سفری یا سینگل کانادا که فقط برای شش ماه معتبر است می باشد. البته هر ویزا می تواند نسبت به اعتبار پاسپورت کشورتان متفاوت باشد، و تعداد دفعاتی که می توانید وارد کانادا شوید، بر روی ویزا اعلام می شود. نکته اینکه با داشتن ویزای مولتی کانادا چه مدتی میتوانید در خاک کانادا باشید، یک مامور مرزی در بندر ورود به کانادا تعیین خواهد کرد که چه مدت می توانید در کانادا بمانید. اکثر بازدیدکنندگان با ویزای مولتی مجاز به اقامت شش ماهه از روز ورود به کانادا می باشند. اگر افسر خدمات مرزی کانادا اجازه اقامت کمتر از شش ماه را به شما بدهد، در گذرنامه شما تاریخی را که باید کانادا را ترک کنید اعلام می کند.
مدارک عمومی اخذ ویزای توریستی یا مولتی کانادا
مدارک شناسایی و مدارک دارایی پاسپورت جدید با حداقل یکسال اعتبار پاسپورتهای قدیمی ( برای نشان دادن تاریخچه سفرها) شناسنامه متقاضی اسناد ملکی منگوله دار و غیر منگوله دار شامل مبایعه نامه – قرارداد پیش خرید و غیره اجاره نامه در صورتی که تاریخ آن تمدید شده واعتبارداشته باشد Bank Statementگواهی لاتین بانکی (ممهور به مهر اموربین الملل بانک) از حساب های سپرده و اگر سپرده ای دارید که در ماه سود ماهیانه دریافت می کنید. لطفاً پرینت (ریز) حساب یا گواهی از بانک که در آن قید شود در ماه چقدر سود دریافت می کنید. گردش حساب سه ماه و یا شش ماهه از حساب های جاری و کارکرد دارمتقاضی ( نشاندهنده مبلغ درآمد ماهیانه باشد) ۲ قطعه عکس رنگی –سایز ۴٫۵*۳٫۵ با زمینه روشن که به تازگی گرفته شده باشد رزرو بلیط رفت و برگشت به کانادا رزرو هتل محل اقامت بیمه مسافرتی گواهی اشتغال به تحصیل یا اشتغال به کار فرزندان مجرد رضایت نامه کتبی والدین برای خروج فرزند، درصورتی که فرزند زیر ۱۸ سال آنها به تنهایی یا با یکی از والدین سفر می کند. مدارک کاری متقاضی گواهی اشتغال به کار – فیش حقوقی – حکم کارگزینی – فیش بازنشستگی – حکم بازنشستگی – پروانه کسب – پروانه بهره برداری – پروانه وکالت – پروانه مطب – کارت بازرگانی مدارک شرکت ( اگر متقاضی دارای شرکت باشد ) اساسنامه شرکت روزنامه رسمی شرکت ( آگهی تاسیس وآخرین آگهی تغییرات) اظهار نامه ثبت شرکت آخرین لیست بیمه شرکت – برگه پرداخت پرینت گردش حساب سه ماه یا شش ماه شرکت آخرین برگه مالیاتی شرکت در صورتی که متقاضی، خانم متاهل باشد علاوه بر مدارک خود، مدارک همسر هم نیاز است جهت اطلاع از تمامی مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای مولتی کانادا، این مقاله را تا انتها مطالعه فرمائید و یا جهت اقدام برای این ویزا، اخذ ویزای مولتی کانادا، مهاجرت به کانادا و کاریابی در کانادا با کارشناسان مهاجرت به کانادا در Persia Global تماس حاصل فرمایید.

چک لیست مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای مولتی کانادا:
• اصل پاسپورت متقاضی با حداقل شش ماه اعتبار به انضمام کلیه پاسپورت های قدیمی که در آن ها ویزا درج شده است.
• دو قطعه عکس جدید ۳٫۵*۴٫۵ رنگی با زمینه سفید
• ترجمه شناسنامه
• ترجمه سند ازدواج در صورت همسفر بودن با همسر (در صورت همراهی فرزندان حتما گواهی اشتغال به تحصیلشان ترجمه شود.)
• تکمیل فرم اطلاعات فردی و فرم اطلاعات خانوادگی برای هر یک از متقاضیان به صورت جداگانه
• مدارک مالی، شامل نامه تمکن بانک به زبان انگلیسی و ممهور به مهر امور بین الملل بانک به همراه گردش چهار ماهه حساب که نشان دهنده میزان درآمد ماهیانه متقاضی باشد. در صورتی که گواهی سپرده بلندمدت، گواهی خرید سهام یا اوراق بهادار، سند اتومبیل و اجاره نامه دارید نیز ارائه دهید (مدت اعتبار نامه تمکن مالی و ریزپرینت ۴ ماه اخر یک ماه است.)
• ترجمه اسناد ملکی
• مدارک شغلی
• کارمندان: گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی روی سربرگ شرکت (با ذکر تاریخ شروع به کار، عنوان شغلی و درآمد سالیانه،نامه مرخصی، نام مدیر یا سوپروایزر و مدت زمان موافقت شده با مرخصی)، ترجمه فیش حقوقی دو ماه آخر، ترجمه لیست بیمه دو ماه آخر و ترجمه حکم کارگزینی
• کارفرمایان: ترجمه “آگهی تاسیس”، “آگهی تغییرات” و آگهی تصمیمات” شرکت در روزنامه رسمی، ترجمه لیست بیمه و فیش حقوقی دو ماه آخر کارمندان، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، نامه تمکن بانک شرکت و ریزپرینت ۴ ماه آخر به لاتین
• تجار: ترجمه کارت بازرگانی، گواهی اتاق بازرگانی، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، ترجمه لیست پرداخت بیمه
• مهندسان: ترجمه پروانه نظام مهندسی یا جواز ساخت
• کارخانه داران و صاحبان مشاغل آزاد: ترجمه پروانه بهره برداری، ترجمه جواز کسب، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده و ترجمه لیست پرداخت بیمه
• بازنشستگان: ترجمه حکم بازنشستگی و ترجمه فیش حقوقی دو ماه آخر بازنشستگی (در صورت افزایش حقوق، ترجمه حکم افزایش حقوق بازنشستگی ارائه شود.)
• مدارک فرد دعوت کننده: ارائه کارت شهروندی (Canadian Citizenship Card)، پاسپورت کانادایی، شناسنامه کانادایی(Canadian Birth Certificate) یا کارت اقامت(PR Card) از سوی فرد دعوت کننده الزامی است. همچنین سایر مدارک فرد دعوت کننده شامل گواهی اشتغال به کار، نامه بانک، برگه های مالیاتیNotice of) (Assessment و فرم های T4 یا T1 تاثیر بسیار زیادی روی نتیجه درخواست ویزای فرد دعوت شونده دارند.
• در صورت نداشتن دعوت نامه، ارائه رزرو هتل و شرح برنامه سفر به همراه رزرو بلیط رفت و برگشت کانادا الزامی است.
• ترجمه رضایت نامه محضری برای همراهی فرزندانی که بدون یکی از والدین قصد مسافرت دارند. رضایت نامه باید از سوی کسی باشد که آن ها را همراهی نمی کند.
• کلیه مدارک فارسی باید به زبان انگلیسی ترجمه رسمی شوند و ترجیحا به تایید دادگستری برسند
آیا بهتر است برای ویزای سینگل کانادا درخواست بدهیم یا مولتی ؟! کدام ویزای توریستی کانادا بهتر است؟ مولتی یا سینگل؟
خوب مسلما” ویزای توریستی مولتی با سینگل تفاوتهایی دارند که شامل مزایا و معایبی هستند. این که آیا یک ویزای تک ورودی و یا چندین ورودی توریستی بهتر است بستگی به وضعیت فعلی و شرایط شما دارد. اگر از خانواده خود در کانادا دیدن می کنید و در طول سفر خود با آنها ملاقات می کنید و به خارج از کانادا یا ایالات متحده سفر نمی کنید، یک ویزای تک ورودی یا سینگل برای شما کفایت می کند . اما اگر قصد سفر از کانادا به دیگر کشورها را دارید یا یک مورد اورژانسی خانوادگی را تجربه می کنید و مجبور هستید به کشور خود سفر کنید و مجددا” به کانادا برگردید، مسلما” از یک ویزای مولتی یا چند-ورودی بیشتر بهره مند می شوید. اگر شرایط شما از نظر اداره شهروندی و مهاجرت کانادا و افسر مهاجرت شرایط مطلوبی شناخته شود، و شما تقاضای ویزای سینگل یا تک ورودی را داده باشید، بعد از صدور ویزا طی نامه ای اعلام میگردد که شما حائز شرایط دریافت ویزای توریستی مولتی نیز میباشید. برای مثال، طبق دستورالعمل اداره شهروندی و مهاجرت کانادا، ویزای مولتی کانادا به طور ویژه ای شامل دو گروه از افراد میشود و شانس آنها برای گرفتن این ویزا بیشتر است. اول افرادی که به طور مداوم به کانادا سفر میکنند و دلایل قابل قبولی از نظر این اداره دارند و دوم والدینی که مسن و بازنشسته هستند و برای دیدن فرزندان خود اقدام میکنند و قبلا” نیز درخواست اقامت داده باشند. بنابراین مزایا و معایبی برای دو نوع ویزای مسافرتی کانادا وجود دارد که می تواند بسته به شرایط و همچنین ترجیحات شما انتخاب شوند. طبق آخرین اعلام سازمان شهروندی و مهاجرت کانادا اخبار خوبی برای کسانی که درخواست ویزای توریستی میدهند وجود دارد که ویزاهای مولتی بیشتری را صادر خواهد کرد و اگر شما جزو افراد واجد شرایط باشید به شما ویزای مولتی داده می شود. نکته: ویزای مسافرتی سوپر که از سال ۲۰۱۱ اجرایی شد ، ویزای اقامت موقتی است برای متقاضیان پدر یا مادر و پدربزرگ یا مادربزرگ که مایل به بازدید از فرزندان یا نوه خود که شهروند کانادا هستند یا اقامت دائم دارند صادر میشود. ویزای سوپر والدین چه تک ورودی یا چند ورودی اجازه می دهد تا بازدیدکنندگان برای یک دوره طولانی تر از شش ماه و تا دو سال اقامت داشته باشند.
ویزای کانادا تحصیلی, ویزای کانادا تضمینی, ویزای کانادا برای والدین, ویزای کانادا توریستی, ویزای کانادا برای افغان ها, ویزای کانادا افغانستان, ویزای کانادا پرشیا گلوبال, ویزای کانادا, ویزای کانادا برای همسر, همسر ویزای کانادا, پرشیا گلوبال ویزای کانادا, ویزای کانادا از طریق ازدواج, ویزای والدین کانادا, ویزا تحصیلی کانادا, ویزا سرمایه گذاری کانادا, ویزا آمریکا از کانادالزامات عمومی اخذ ویزای توریستی کانادا چیست؟ شما باید به افسر مهاجرت نشان دهید که شما معیارهای قانون و مقررات حفاظت از مهاجرت و پناهندگی کانادا را برآورده می کنید و شما برای اقامتی موقت در کانادا خواهید بود. شما همچنین باید: الف) به افسر نشان دهید که کانادا در پایان اقامت خود ترک خواهید کرد ب) مدارکی ارائه دهید که نشان دهد شما پول کافی برای حفاظت از خود و اعضای خانواده تان و بازگشت از کانادا را دارید و متعاقبا” قصد ندارید در کانادا کار یا تحصیل کنید مگر اینکه مجاز به انجام آن باشید. ج) فردی قانونمند بوده اید، به قانون احترام می گذارید و سابقه فعالیت جنایی ندارید. د) برای امنیت کانادا خطری محسوب نمی شوید. ذ) حاضر به ارائه هر سند اضافی درخواست شده توسط افسر برای کسب پذیرش خود و خانواده خود هستید، و ر) در سلامت کامل هستید و (در صورت لزوم یک معاینه پزشکی کامل را ارائه خواهید کرد).
پناهندگی کانادا با ویزای توریستی, سفارت کانادا توریستی, ویزای توریستی کانادا از مالزی, مالزی ویزای توریستی کانادا, دبی ویزای توریستی کانادا, استانبول ویزای توریستی کانادا, آنکارا ویزای توریستی کانادا, ترکیه ویزای توریستی کانادا, پناهندگی کانادا با ویزای مولتی, سفارت کانادا مولتی, ویزای مولتی کانادا از مالزی, مالزی ویزای مولتی کانادا, دبی ویزای مولتی کانادا, استانبول ویزای مولتی کانادا, آنکارا ویزای مولتی کانادا, ترکیه ویزای مولتی کانادا, ویزا توریستی کانادا از آذربایجان، سفارت کانادا باکو, ویزای مولتی کانادا از آذربایجان, مولتی کانادا باکو,
اخذ ویزای توریستی کانادا
ا, ویزا همسر کانادا, ویزا کبک کانادا, ویزای دانشجویی کانادا, ویزا دانشجوئی کانادا, ویزا دانشجویی کانادا, ویزا کار کانادا, ویزای کاری کانادا, ویزا کانادا تضمینی, کانادا ویزای توریستی, ویگرفتن ویزای سینگل یا مولتی توریستی کانادا اگر قبل از ورود به کانادا به ویزای توریستی یا ویزای بازدید کانادا ،چه تک ورودی یا سینگل و چه مولتی یا چند ورودی، نیاز دارید، عوامل مهم و متعددی وجود دارند که سازمان شهروندی و مهاجرت کانادا در هنگام بررسی درخواست شما در نظر می گیرد. به منظور به حداکثر رساندن شانس موفقیت خود در احراز شرایط این ویزا تمام عوامل مورد بحث را در ادامه این مقاله را در نظر بگیرید و بهترین مدارکی را که می توانید در درخواست خود بگنجانید. شرایط زندگی، وابستگی ها و ارتباطات شما با کشور خودتان بعضی از مهمترین عواملی که افسر ویزا در ارزیابی درخواست شما به دقت در نظر می گیرد، جنبه های مختلف وابستگی و اتصالات شما با کشورتان می باشد. چرا؟ یکی از آزمونهای اصلی در صدور ویزای اقامت موقت (یا ویزای بازدیدکننده و توریستی کانادا) این است: آیا متقاضی پس از گذراندن وضعیت خود، به کشور خود باز می گردد؟ در تلاش برای پاسخ به این سوال، افسر ویزا برای اولین بار به ارتباطات، علایق و وابستگی های شما با کشور خودتان نگاه می کند: این عوامل میتوانند فرهنگی اجتماعی، شغلی و مالی و حتی خانوادگی باشند. در ادامه به ۵ عامل مهم در ارزیابی و تصمیم افسر اداره مهاجرت کانادا اشاره می شود. اشتغال: اگر شما مشغول به کار هستید، کارمند ارگانها یا شرکتی هستید چه دولتی یا خصوصی، گواهینامه اشتغال شما می تواند سندی محکم از یک وابستگی قوی به کشورتان باشد. گواهینامه ای مبنی بر استخدامتان بعلاوه تأیید نامه ای شامل غیبت شما برای بازدید از کانادا. ترجمه مدارک شغلی متقاضی که تایید شده باشند. این مدارک شامل گواهی کار، حکم کار گزینی یا قرارداد کاری، بیمه شغلی، نامه مرخصی و فیش حقوقی است. خانواده: اگر خانواده ای در کشور محل زندگی خود دارید، این ارتباط فاکتوری مهم است. نسخه هایی از بخش های مختلف گذرنامه خود(اصل پاسپورت های جدید و قدیمی متقاضی) را همراه نسخه هایی از شناسنامه ( ترجمه تمام صفحات تایید شده) برای نشان دادن روابط ارائه دهید. اگر مدارک مورد نیاز برای اثبات رابطه وجود داشته باشد، ادله ای مناسب است. تکمیل فرم اطلاعات خانوادگی و تکمیل فرم درخواست ویزا و در صورتی که زن و شوهر با هم اقدام میکنند، ترجمه سند ازدواج تایید شده. املاک و مستغلات: مالکیت در کشور محل اقامتتان یک ارتباط و وابستگی قدرتمند دیگر به کشور شما است که می توانید توسط سند ملک نشان دهید. ترجمه تایید شده کپی اسناد مالکیت یا اسناد دیگر را نشان دهید که مالکیتتان را در جایی که ملک واقع شده است نشان می دهد. مدارک ملکی میتواند شامل سند منزل، سند مغازه یا سند زمین شود. وظایف و تعهدات: آیا در کشور خود تعهداتی و مسئولیتهایی دارید؟ شاید از والد سالخورده خود یا دیگر اعضای خانواده مراقبت می کنید؟ یا شاید مدیر یا مسئول یک شرکت یا عضوی مسئول یا داوطلب از یک گروه، اداره یا شرکت هستید؟ نمایش مدارک تعهدات و وظایفتان در کشور خود مطمئنا به افسر مهاجرت نشان می دهد که پس از بازدید به کشور خود باز خواهید گشت.سفرهای پیشین: سفرهای قبلی به سادگی نشانه خوبی است که پس از بازدید کانادا به کشور خود برمی گردید. اطمینان حاصل کنید که کپی از صفحات گذرنامه خود را در مسافرت های قبلی و روادید مسافرتی مربوط با آنها را ارائه داده اید.توانایی حمایت خود در کانادا : یکی دیگر از عوامل حیاتی که باید در درخواست خود مطرح کنید این است که چگونه خودتان را در کانادا حمایت می کنید. سه مورد مهم که توسط افسر اداره مهاجرت کانادا مورد بررسی قرار میگیرند شامل حساب بانکی و تمکن مالی موجود شما، اقامتتان با دوستان مقیمتان یا خانواده تان در کانادا در طول سفر و تواناییتان برای بازگشت از کانادا به کشورتان. الف) توانایی مالی موجود شما: در این بخش فاکتورهایی مالی را که اهمیت دارند و در مورد شواهدی بانکی که می توانید ارائه دهید را در نظر بگیرید. در طول سفرتان به کانادا چه مقدار پول موجود دارید؟ سازمان شهروندی و مهاجرت کانادا یک محاسبه نسبی در خصوص هزینه های غذا و اسکانتان را تعیین کرده که بر آن اساس نشان میدهد آیا شما به اندازه کافی پول نقد دارید یا نه. مدراکی مبنی بر مجودی حساب و پول نقد در بانک خود را تأمین کنید و در هنگام گذر از مرز چک های مسافرتی به همراه داشته باشید – اگر از کارت های اعتباری بین المللی استفاده میکنید تنها به آنها تکیه نکنید ، یک افسر ویزا ممکن است مظنون شود که شما پول کافی برای سفر خود ندارید. آیا محدودیت های ارز در کشور شما وجود دارد؟ این نکته را نیز به حساب بیاورید و راهی برای رسیدگی به آن پیدا کنید. مدارک مالی شما میتواند شامل پرینت گردش حساب شش ماهه آخر که نشان دهنده مبلغ درآمد ماهیانه باشد و نامه تمکن مالی از امور بین الملل بانک یا شعب ارزی بانکتان باشد. ب) اقامت با دوستان یا خانواده: اگر در خانه دوستان یا خانواده اقامت خواهید داشت، برای سفر پول کمتری نیاز خواهید داشت. با این حال، شما باید مدرکی را ارائه دهید که میزبان شما مسکن و غذا را فراهم خواهد کرد. حتما از میزبان خود در کانادا نام ببرید و در توضیحات فرم به اینکه شما با آنها ملاقات خواهید کرد و غذا و مسکن را فراهم خواهند کرد اشاره کنید. توضیحات باید مبلغی را که در آن زمان شما با آنها می مانید را اعلام کند به همراه آدرس و شماره تلفنی معتبر که قابل دسترس و تماس باشند. لذا دعوتنامه و در صورت اقامت غیر از منزل دوستان یا آشنایان ارائه رزرواسیون هتل الزامی است. ج) توانایی ترک کانادا: افسر ویزا باید تعیین کند که آیا شما می توانید پس از اقامت خود کانادا را ترک کنید. اطمینان حاصل کنید که بلیط سفر بازگشت به کشور خود را رزرو کرده اید و گذرنامه شما برای اقامت و تا پایان سفر معتبر و برگشت پذیر است. اگر شما یک بلیط بازگشت را خریداری نکرده اید، چون مطمئن نیستید دقیقا” کی میخواهید به کشور خود بازگردید، باید پول کافی برای خرید یک بلیط بازگشت به کشور خودتان را نشان دهید. لذا ارائه رزرو بلیط رفت و برگشت به کانادا الزامیست.
فاکتورهای مثبت و منفی موثر در روند اخذ ویزای مولتی کانادا که توسط افسر ویزا مهم شناخته می شوند
زانکات مثبت: – داشتن اقامت دائم در کشور محل اقامت فعلی خود – مناسب بودن اوضاع سیاسی/اقتصادی کشور محل اقامت فعلی شما – مدارک کاری (طبق نمونه) – همراهی نکردن فرزند/همسر در مسافرت به کانادا (موارد استثنا وجود دارد) – دارا بودن بیزینس شخصی – سوابق مالی – سابقه سفر گذشته به کانادا و بازگشت در زمان مقرر – سابقه سفر به یکی از کشورهای مورد نظر کانادا (آمریکا، فرانسه، انگلیس و …) – مدارک مالکیت – پاسپورت – دعوتنامه معتبر از کانادا – مدارک انطباق پذیری کانادا: برای هر فرد متفاوت می باشد وکارشناسان مهاجرت ما بعد از بررسی پرونده شما مدارک را از شما خواهد خواست که نهایتا” توسط موسسه مهاجرتی و کاریابی پرشیا گلوبال تهیه خواهد شد. نکات منفی: موارد زیر از نظر آفیسر ویزای کانادایی در هنگام برررسی پرونده منفی خواهد بود. – دعوتنامه از فردی با ویزای نامعتبر – افراد مجرد (علی الخصوص فرد درخواست دهنده جوان و رابطه خانوادگی و فامیلی ضعیف در کشور خود داشته باشد) – وضعیت مالی ضعیف – مدارک استخدامی ضعیف – میزبان دوست یا فامیل دور باشد که ارتباط کمی باهم داشته اند. – سابقه سفر خارجی به کشورهای مطرح را نداشته باشد – سابقه رد شدن ویزای توریستی داشته باشد. – نواقص مدارک مالکیت – درخواست دیدار نامزد / همسر قانونی که مقیم کانادا است را داشته باشد. – جزو لیست FOSS باشد.( بانک اطلاعات مهاجران که دارای پرونده یا نامه باشد) – موارد متفرقه که بعد از بررسی پرونده شما توسط آقای توکلی ( مشاور مهاجرت، ویزا و پذیرش تحصیلات تکمیلی) مشخص خواهد شد. به صورت کلی ویزای توریستی کانادا دارای قانون مشخصی نمی باشد و آفیسر کانادایی به صورت کلی پرونده شما را بررسی خواهد نمود.ی توریستی کانادا از دبی, ویزا کانادا توریستی,
به
فرم ویزای توریستی کانادا, فرم ویزای کانادا توریستی, درخواست ویزای توریستی کانادا, هزینه ویزای توریستی کانادا, ویزای توریستی کانادا هزینه, ویزای توریستی کانادا تضمینی, فرم ویزای مولتی کانادا, فرم ویزای کانادا مولتی, درخواست ویزای مولتی کانادا, هزینه ویزای مولتی کانادا, ویزای مولتی کانادا هزینه, ویزای مولتی کانادا تضمینی, پرداخت هزینه ویزای توریستی کانادا, هزینه های ویزای مولتی کانادا, فرمهای ویزاهای کانادا, فرم اقامت دائم کانادا, هزینه اقامت دائم کانادا,
اگر قصد شما از سفر به کانادا هم دیدار و هم درخواست اقامت دائم است شما می توانید هم قصد سفری موقت به کانادا را داشته و هم در دراز مدت قصد مهاجرت و اقامت دائم به کانادا را داشته باشید. این موضوع در ویزاهای توریستی مجاز است – شما نمی توانید تنها با توجه به این واقعیت که قصد دارید برای اقامت دائم درخواست ویزای توریستی بدهید رد شوید. با این حال، باید نشان دهید که کانادا را در پایان بازدید یا سفر خود ترک خواهید کرد که به عوامل مد نظر افسر ویزا در رد یا قبول صدور ویزای شما بالا اشاره شده است. شرایط اقامت طولانی مدت (بیش از ۶ ماه): شرایطی وجود دارد که افراد مایل به بازدید از کانادا مدت طولانی تری (بیش از ۶ ماه) را در کانادا اقامت داشته باشند. درادامه این بخش، رویکرد سازمان شهروندی و مهاجرت کانادا را نسبت به این موارد توضیح داده می شود. توجه داشته باشید که علاوه بر عوامل زیر، سازمان شهروندی و مهاجرت کانادا عوامل نام برده شده در بالا را نیز مورد بررسی قرار می دهد، مانند این ریسک که افراد متقاضی در پایان بازدید خود از کانادا به کشور خود باز نگرند.
ویزا# ویزای# ویزای کانادا# ویزای مولتی کانادا# مولتی# مولتی کانادا# ویزای مولتی# مولتی ویزا# مولتی ویزای کانادا# ویزای مولتی کانادا# ویزای توریستی کانادا Persia global # ویزای توریستی کانادا بدون دعوتنامه# ویزای توریستی کانادا تضمینی# ویزای توریستی کانادا برای والدین# ویزای توریستی کانادا آنلاین# ویزای توریستی کانادا با دعوتنامه# ویزای توریستی کانادا از دبی# ویزای توریستی کانادا# ویزای توریستی کانادا از آنکارا# ویزای توریستی کانادا از آذربایجان#
تمدید ویزای فوق العاده توریستی طولانی مدت والدین و پدربزرگها و مادربزرگها ویزای سوپر، ویزای توریستی والدین اغلب والدین سالخورده یا پدربزرگها و مادربزرگانی که در خارج از کانادا زندگی می کنند، مایل به زندگی طولانی مدت در کانادا با فرزندان یا نوه هایشان هستند. این به خصوص اگر یک برنامه حمایت مالی برای والدین یا پدربزرگ و مادربزرگتان وجود داشته باشد، چرا که این برنامه ها می توانند مدت زیادی طول بکشد و خانواده می خواهند با هم در کانادا تا زمانی که ممکن است زندگی کنند. این شرایط اقامت طولانیتر زمانی محقق میشود که فرزندان برای والدین یا پدر بزرگ و مادربزرگ خود تشکیل پرونده جدیدی که شامل پر کردن درخواست تکفل یا حمایت خانوادگی است را داشته باشند. این پرونده ها معمولا” طول خواهند کشید، و از سویی اعضای خانواده و والدین میخواهند زمان طولانیتری را با هم باشند. از اینرو سازمان شهروندی و مهاجرت کانادا شرایطی را لحاظ کرده است تا ویزاهای توریستی یا مسافرتی را برای والدین و افراد سالخورده خانواده تمدید کرده و اعتبار زمانی آنها را افزایش دهد، که همانطور که قبلا” ذکر شد تا دو سال نیز میتوانند ویزاهای خود را تمدید کنند. بر این اساس این سازمان شرایطی برای افزایش طول این ویزاها را که در زیر اشاره میشود در نظر گرفته است:
• توانایی مالی
کانادا, قیمت دلار کانادا, ایرانیان کانادا, بفرمائید شام کانادا, پناهندگی کانادا, پناهندگی در کانادا, تحصیل کانادا, تحصیل در کانادا, شرایط مهاجرت به کانادا, کانادا دلار, کانادا ساسکاچوان, کانادیکی از مهمترین عوامل سازمان شهروندی و مهاجرت کانادا در نظر گرفتن ظرفیت مالی متقاضی است.خواه میزبان باشد یا والدین / پدربزرگ و مادربزرگ باید دارایی های کافی برای حمایت از اقامت طولانی مدت در کانادا را داشته باشند. این سازمان درآمد پایدار فرد میزبان را بدون احتساب کمک هزینه ها در نظر می گیرد. سازمان مهاجرت کانادا کمترین دریافت حقوقی پایه را برای محاسبات خود در نظر گرفته است. برای سال ۲۰۱۷ حداقل الزامات درآمد سالیانه به شرح زیر است (بر اساس تعداد کل اعضای خانواده که در یک خانوار زندگی می کنند). توجه داشته باشید که آمارهای سال ۲۰۱۸ کمی بالاتر هستند و به زودی به روز می شوند: این جدول درآمد از تاریخ ۱ ژانویه تا ۳۱ دسمبر ۲۰۱۷ قابل اعمال و محاسبه می باشد. حداقل درآمد لازم برای تعداد افراد یک واحد خانواده ۱ نفر (فرزند یا نوه شما) ۲۴،۶۰۰ دلار ۲ نفر $ ۳۰،۶۲۵ ۳ نفر ۳۷،۶۵۰ دلار ۴ نفر $ ۴۵،۷۱۲ ۵ نفر $ ۵۱،۸۴۶ ۶ نفر $ ۵۸،۴۷۳ ۷ نفر $ ۶۵،۱۰۱ بیش از ۷ نفر برای هر فرد اضافی ۶،۶۲۸ دلار اضافه می کنند. البته دستیابی به معیار درآمد حداقلی لزوما موفقیت را در تمدید ویزای مسافرتی والدین شما تضمین نمی کند. شما می بایست سوابق اشتغال خود در گذشته و دائم را نیز (مانند قراردادهای کاری یا مدارک کارفرما) ارائه داده شوند. علاوه بر این، شما باید یک سابقه از اظهارات بانکی را ارائه کنید (البته سازمان مهاجرت کانادا به دنبال این خواهد بود که آیا شما اخیرا” پول قرض گرفته اید یا وامی را دارید تا شانس خود را برای یک درخواست موفق افزایش دهید – که بهتر است این کار را نکنید). فرد درخواست کننده که از افراد خانواده است میبایست مدارکی را دال بر میزبان کانادایی نیز ارائه دهد، برخی شواهد در مورد اقامت خود – چه مالکیت یا اجاره – فضای موجود برای میهمانان/والدین و ارائه اطمینان از ثبات خانوار (مثلا کپی یک اجاره بلند مدت یا اسناد مالکیت) را فراهم کند.
• فوریت های پزشکی
عامل اصلی دیگر که سازمان مهاجرت کانادا برای بازدیدی طولانی مدت درنظر گرفته توانایی مقابله با شرایط اضطراری یا شرایط پزشکی از دیدگاه مالی است. در صورت امکان، قبل از ورود به کانادا، باید بیمه درمانی خود را برای بازدیدکنندگان/والدین خود داشته باشید. فقدان پوشش بیمه درمانی برای سازمان شهروندی و مهاجرت کانادا دلیلی کافی برای رد یک سفر طولانی مدت به کانادا خواهد بود. اگر پوشش بیمه درمانی برای به دست آوردن تمدید ویزای والدین در آن زمان (برای سلامتی یا دلایل دیگر) امکان پذیر نباشد، مطمئن شوید که برای تأمین هزینه های اضطراری پزشکی، درصورت بروز، به اندازه کافی تمکن مالی نشان دهید. البته هیچ دستورالعمل مشخصی در رابطه با نشان دادن بودجه لازم و کافی برای پوشش اورژانس های پزشکی وجود ندارد، بنابراین شما باید تا آنجا که ممکن است پول نقد، سرمایه گذاری و خطوط اعتباری خود را نشان دهید.
ویزای مولتیپل چیست# ویزای مولتی# ویزای مولتی ۵ ساله کانادا# ویزای مولتیپل# ویزای مولتیپل کانادا# ویزای مولتیپل کانادا چیست# ویزای مولتی هلند# ویزای مولتی چیست# ویزا مولتی# ویزا مولتی کانادا# مولتی کانادا# مولتیپل کانادا# ویزای مولتیپل کانادا پرشیا گلوبال# ویزای مولتی کانادا پرشیا گلوبال
ا ونکوور, کانادا تورنتو, کانادا بریتیش کلمبیا, سفارت کانادا, کانادا سفارت, سفارت کانادا در ایران, سفارت کانادا در تهران, کانادا سفارت آنکارا, کنسولگری کانادا ترکیه, سفارت کانادا ترکیه, ترکیه سفارت کانادا, کد کانادا, کانادا کد,
تمدید ویزای توریستی طولانی مدت دیگر افراد افراد دیگری نیز ممکن است بتوانند ویزاهای مسافرتی بلند مدت (بیشتر از ۶ ماه) ، به غیر از والدین یا پدربزرگ و مادربزرگها، دریافت کنند که دلیلی قابل قبول برای یک سفر طولانی مدت داشته باشند. به عنوان مثال، همسر دانشجویی ممکن است سال ها در کانادا باقی بماند (و حتی با اجازه کار باز نتواند کاری پیدا کند). سازمان مهاجرت کانادا ویزاهای درازمدت را نیز برای سایر افراد در نظر خواهد گرفت و عوامل مشابهی که در والدین / پدربزرگ و مادربزرگ (بالا) مورد بحث قرار گرفت را ، در مورد این افراد اعمال خواهد کرد. پشتیبانی و تمکن مالی، مسکن، و توانایی مقابله با اورژانس های پزشکی، عوامل کلیدی برای ورود یا عدم ورود به کانادا هستند.
ویزائ مولتی کانادا# ویزای مولتئ کانادا# ویزای مولتی کانادا# کانادا مولتی# ویزا مولتی کانادا# کانادا یا استرالیا# کانادا درای# کانادا پناهندگی# کانادا ویکی پدیا# کانادا مهاجرت# کانادا تورنتو# کانادا یا آلمان# دلار کانادا# مهاجرت به کانادا# قیمت دلار کانادا# ایرانیان کانادا# بفرمائید شام کانادا# پناهندگی کانادا# پناهندگی در کانادا# تحصیل کانادا# تحصیل در کانادا# شرایط مهاجرت به کانادا# کانادا دلار# کانادا ساسکاچوان# کانادا ونکوور# کانادا تورنتو# کانادا بریتیش کلمبیا# سفارت کانادا# کانادا سفارت# سفارت کانادا در ایران# سفارت کانادا در تهران# کانادا سفارت آنکارا# کنسولگری کانادا ترکیه# سفارت کانادا ترکیه# ترکیه سفارت کانادا# کد کانادا# کانادا کد#
درخواست ویزای توریستی کانادا را به کجا باید داد؟ این شما هستید که انتخاب می کنید از کجا برای ویزای توریستی / بازدیدکننده (ویزای اقامت موقت) درخواست کنید. شما می توانید به دفتر سازمان مهاجرت کانادا که مسئول کشور خودتان می باشد درخواست ویزای مسافرت خود را به کانادا ارائه دهید. شما همچنین می توانید به اداره شهروندی و مهاجرت مسئول در کشور محل اقامت یا تابعیت فعلی خود مراجعه کنید، فقط اگر از لحاظ قانونی به تابعیت آن کشور پذیرفته شده اید. هیچ محدودیت زمانی برای درخواست در کشور فعلی شما وجود ندارد. برای مثال، حتی اگر چند روز (به صورت قانونی) در یک کشور هستید، می توانید به اداره صدور ویزای آن کشور درخواست دهید. سازمان مهاجرت کانادا ممکن است همچنان یک پرونده ارسال شده به دفترشان را که اشتباها” ارسال شده پردازش کنند یا درخواست را به دفتر مربوطه انتقال دهند. با این حال، این دفاتر ممکن است درخواست را به شما بازگرداند، بنابراین بهتر است که اطمینان حاصل کنید که درخواست را به دفتر درستی ارسال می کنید. در حال حاضر دفتر مسئول مهاجرت کانادا مربوط به امور ایرانیان در آنکارا ترکیه میباشد. برای دیدین فهرستی از دفاتر سازمان شهروندی و مهاجرت کانادا که مسئول امور مهاجرتی و صدور ویزای کشورهای مختلف میباشند، اینجارا کلیک کنید. دفتر مربوط به امور مهاجرتی کانادا برای ایران، ترکیه، آذربایجان، گرجستان و ترکمنستان در آنکارا میباشد.
ویزای کانادا تحصیلی# ویزای کانادا تضمینی# ویزای کانادا برای والدین# ویزای کانادا توریستی# ویزای کانادا برای افغان ها# ویزای کانادا افغانستان# ویزای کانادا پرشیا گلوبال# ویزای کانادا# ویزای کانادا برای همسر# همسر ویزای کانادا# پرشیا گلوبال ویزای کانادا# ویزای کانادا از طریق ازدواج# ویزای والدین کانادا# ویزا تحصیلی کانادا# ویزا سرمایه گذاری کانادا# ویزا آمریکا از کانادا# ویزا همسر کانادا# ویزا کبک کانادا# ویزای دانشجویی کانادا# ویزا دانشجوئی کانادا# ویزا دانشجویی کانادا# ویزا کار کانادا# ویزای کاری کانادا# ویزا کانادا تضمینی# کانادا ویزای توریستی# ویزای توریستی کانادا از دبی# ویزا کانادا توریستی#
مدارک و اسناد مورد نیاز برای درخواست ویزای توریستی یا بازدید کننده کانادا حداقل مدارک عبارتند از موارد ذیل که در صدور ویزاهای توریستی، ترانزیت و فوق العاده استفاده می شوند: الف ) فرم درخواست (IMM ۵۲۵۷) و فرم اطلاعات خانواده(IMM ۵۶۴۵ or IMM ۵۷۰۷) ب) هزینه درخواست غیر قابل برگشت (مطمئن شوید، قبل از پرداخت هزینه، واجد شرایط هستید و قبل از ارسال درخواست، مدارک مورد نیاز را جمع آوری کرده اید) پ) پاسپورت معتبر ت) ۲ قطعه عکس (عکس ۳٫۵ در ۴٫۵ رنگی زمینه سفید جدید) برای هر عضو خانواده ث) مجوز برای کودکان تحت قیومیت یا سفر با یکی والدین چ) اظهارات بانکی ( پرینت گردش حساب ۶ ماهه اخیر) ج) گواهی اشتغال به کار ح) اطلاعات میزبان در کانادا، از جمله درآمد شغلی و / یا اطلاع از ارزیابی مالی بعلاوه مدارک اقامت دائم یا موقت فرد مقیم در کانادا خ) مدارکی از اندازه و تعداد خانواده با این حال، شما به لیست مدارک سازمان شهروندی و مهاجرت کانادا محدود نمی شوید. در واقع، شما باید اسناد و مدارک مربوطه بیشتری را برای به جریان انداختن پرونده خود که در این بخش بحث شده است ارسال کنید. لازم به ذکر است، از آنجا که افراد دارای مشاغل و شرایط متعددی هستند ارسال مدارک ممکن است در مواردی از فرد به فرد کمی متفاوت باشد و مهمتر اینکه در اکثر موارد با شما مصاحبه ای توسط سفارت گرفته نمیشود، لذا مدارک شما باید در کمال دقت و وسواس فرستاده شوند و اسناد و مدارک اضافی که ارسال می کنید به طور کامل بر وضعیت منحصر به فرد شما بستگی دارد. علاوه بر این، الصاق یک نامه پوششیCover Letter دقیق شامل محتوای دقیق و لیست اسناد و مدارک در مواردی که افسر ویزا مورد بررسی و بازبینی قرارد می دهد می تواند کمک کننده باشد.
پناهندگی کانادا با ویزای توریستی# سفارت کانادا توریستی# ویزای توریستی کانادا از مالزی# مالزی ویزای توریستی کانادا# دبی ویزای توریستی کانادا# استانبول ویزای توریستی کانادا# آنکارا ویزای توریستی کانادا# ترکیه ویزای توریستی کانادا# پناهندگی کانادا با ویزای مولتی# سفارت کانادا مولتی# ویزای مولتی کانادا از مالزی# مالزی ویزای مولتی کانادا# دبی ویزای مولتی کانادا# استانبول ویزای مولتی کانادا# آنکارا ویزای مولتی کانادا# ترکیه ویزای مولتی کانادا# ویزا توریستی کانادا از آذربایجان، سفارت کانادا باکو# ویزای مولتی کانادا از آذربایجان# مولتی کانادا باکو#
انواع ویزای مسافرتی/ توریستی/ بازدید کننده کانادا و مدت اعتبارشان دو نوع از ویزای توریستی کانادا وجود دارند که می توانند صادر شوند: تک ورودی/ سینگل و چندین ورودی/ مولتی در فرم درخواست خود انتخاب کنید که کدام نوع از ویزاهای توریستی را می خواهید و پرداخت هزینه آنرا متناسب انجام دهید (ویزای مولتی گران تر است).
فرم ویزای توریستی کانادا# فرم ویزای کانادا توریستی# درخواست ویزای توریستی کانادا# هزینه ویزای توریستی کانادا# ویزای توریستی کانادا هزینه# ویزای توریستی کانادا تضمینی# فرم ویزای مولتی کانادا# فرم ویزای کانادا مولتی# درخواست ویزای مولتی کانادا# هزینه ویزای مولتی کانادا# ویزای مولتی کانادا هزینه# ویزای مولتی کانادا تضمینی# پرداخت هزینه ویزای توریستی کانادا# هزینه های ویزای مولتی کانادا# فرمهای ویزاهای کانادا# فرم اقامت دائم کانادا# هزینه اقامت دائم کانادا#
تفاوت بین یک ویزای تک ورودی یا سینگل و چند ورودی یا مولتی چیست؟ تفاوت اصلی بین این دو نوع ویزا تعداد ورود و خروج مجاز به کانادا و اعتبار زمانی آنهاست که یک ویزای تک ورودی / سینگل اجازه ورود به کانادا را فقط یک بار و چند ورودی / مولتی ویزای مجاز به ورود مجدد را می دهد. کدام نوع ویزا را باید دریافت کرد؟ طبق قوانین جدید سازمان شهروندی و مهاجرت کانادا شما حتما” لازم نیست نوع ویزای خود را انتخاب کنید. ویزای چند ورودی یا مولتی در صورتی که شرایط آنرا داشته باشید برای همه متقاضیان ویزا ملاقات به صورت اتوماتیک در نظر گرفته می شوند. این سازمان درخواست شما را بررسی خواهد کرد و براساس وضعیت و شرایط شما ویزای شما را صادر می کند.
ویزا@ ویزای@ ویزای کانادا@ ویزای مولتی کانادا@ مولتی@ مولتی کانادا@ ویزای مولتی@ مولتی ویزا@ مولتی ویزای کانادا@ ویزای مولتی کانادا@ ویزای توریستی کانادا Persia global @ ویزای توریستی کانادا بدون دعوتنامه@ ویزای توریستی کانادا تضمینی@ ویزای توریستی کانادا برای والدین@ ویزای توریستی کانادا آنلاین@ ویزای توریستی کانادا با دعوتنامه@ ویزای توریستی کانادا از دبی@ ویزای توریستی کانادا@ ویزای توریستی کانادا از آنکارا@ ویزای توریستی کانادا از آذربایجان@
ویزای تک ورودی / ویزای سینگل یک ویزای تک ورودی یا سینگل اجازه می دهد تا تنها یک بار به کانادا سفر کنید. به عنوان مثال، شما ممکن است این ویزا را دریافت کنید اگر: شما واجد شرایط ویزای بدون هزینه هستید و هدف ورود شما به کانادا محدود است (مثلا برای یک ملاقات رسمی یا دولتی ) قرار است در یک رویداد خاص یک بار در کانادا شرکت کنید. در موارد بالا دستورالعملهای رسمی و قابل اجرایی وجود دارند. در بیشتر موارد، هنگامی که کانادا را ترک کردید، مجبور به ارسال درخواست مجدد ویزای مسافرتی خواهید بود. البته اگر شما به طور مستقیم به ایالات متحده (از جمله قلمروهای ایالات متحده) یا سنت پیر و میکلون سفر میکنید و به طور مستقیم به کانادا می آیید، نیازی به ویزای جدید مسافرتی کانادا ندارید. بنابراین شما هنوز هم می توانید به ایالات متحده آمریکا در طول مدت اعتبار ویزای توریستی خود سفر کنید یا مجددا” به کانادا برگردید. این ویزای اقامت موقت تنها مجاز برای سفر به ایالات متحده از کانادا است. ویزای تک ورودی یا سینگل می تواند تا مدت ۶ ماه از قبل از تاریخ سفر یا ورود به اولین بندر صادر شود. به طور معمول، ویزاهای تک ورودی یا سینگل تا نهایتا” مدت ۶ ماه صادر می شوند.
ویزای مولتیپل چیست@ ویزای مولتی@ ویزای مولتی ۵ ساله کانادا@ ویزای مولتیپل@ ویزای مولتیپل کانادا@ ویزای مولتیپل کانادا چیست@ ویزای مولتی هلند@ ویزای مولتی چیست@ ویزا مولتی@ ویزا مولتی کانادا@ مولتی کانادا@ مولتیپل کانادا@ ویزای مولتیپل کانادا پرشیا گلوبال@ ویزای مولتی کانادا پرشیا گلوبال
ویزای چند ورودی یا مولتی این ویزا به شما اجازه میدهد تا برای شش ماه به تعدادی که می خواهید از کشور خود وارد کانادا شوید. اعتبار این ویزا میتواند تا حداکثر ۱۰ سال و یک ماه باشد که در صورت معتبر بودن پاسپورتتان در ایران میتواند تا حداکثر ۵ سال معتبر باشد و شما باید تا قبل از انقضای پاسپورت خود وارد کانادا شوید. اگر دفتر صدور ویزای اداره مهاجرت و شهروندی کانادا هر گونه شک و تردیدی در مورد صدور روادید مولتی داشته باشد، حتی ویزای سینگل هم صادر نخواهد کرد و به سادگی درخواست شما را رد می کند. توجه: بعد از ارسال مدارک به سفارت، به هیچ عنوان نمی توان مدرک دیگری را به پرونده خود اضافه نمایید مگر در مواردی که سفارت مدرکی را از شما بخواهد و همچنین بعد از تصمیم گیری درمورد پرونده شما مدارک از طرف سفارت به شما بازگردانده نخواهد شد. کلیه مدارک متقاضیان ویزای کانادا باید به زبان انگلیسی ترجمه شود. به علت اینکه جهت اخذ ویزا کانادا مصاحبه ای از متقاضی انجام نمی گیرد ( مدارک به سفارت ارسال می شود و شخص متقاضی جهت انگشت نگاری در مراکز انگشت نگاری کاناد حاضر می شود). متقاضیان ویزا کانادا، پس از انجام ثبت نام آنلاین ۳۰ روز فرصت دارند تا برای انجام انگشت نگاری به یکی از شعب شرکت VFS مراجعه کنند. برای اطلاعات بیشتر در خصوص ویزای مولتی کانادا با ما تماس بگیرید. Persia Global: 22632150 آدرس وبسایت سفارت کانادا در تهران:ساعت کاری، آدرس و سایت سفارت کانادا در تهران آدرس وبسایت سفارت کانادا در تهران : وبسایت سفارت کانادا : www.canadainternational.gc.ca/iran ساعت کار سفارت کانادا در ایران، تهران: (در حال حاضر سفارت کانادا در ایران تعطیل است و هیچگونه فعالیتی ندارد)

آدرس شعب VFS جهت انگشت نگاری ویزا کانادا
محل انگشت نگاری زمان مراجعه
ترکیه آنکارا روزهای کاری از دوشنبه تا جمعه ۸:۳۰ تا ۱۶:۳۰ به جز روزهای تعطیل رسمی سال ۲۰۱۸ Kavaklıdere Mahallesi Atatürk Bulvarı no : 154 (next to TEB BankÇankaya / Ankara, Turkey
استانبول روزهای کاری از دوشنبه تا جمعه ۸:۳۰ تا ۱۶:۳۰ به جز روزهای تعطیل رسمی سال ۲۰۱۸ Cumhuriyet Caddesi Kök Apt. No:193 Harbiye (opposite of Military Museum Sisli /, Istanbul, Turkey
امارات دبی روزهای کاری از یکشنبه تا پنجشنبه ۹:۰۰ تا ۱۷:۰۰ به جز روزهای تعطیل رسمی سال ۲۰۱۶ Canada Visa Application CentreWafi Mall, 3rd Floor, Falcon, Phase 2 Umm Hurair 2 – Dubai – UAE
ابوظبی روزهای کاری از یکشنبه تا پنجشنبه ۹:۰۰ تا ۱۷:۰۰ به جز روزهای تعطیل رسمی سال ۲۰۱۸ Canada Visa Application Centre,VFS (GCC) LLC Office MO2, Mezzanine Floor, Silver Wave Building,(Union National bank) Mina Road, Abu Dhabi
تمدید ویزای توریستی کانادا شما می توانید ویزای توریستی خود را در کانادا تجدید کنید قبل از آنکه منقضی شود و به احتمال کمتر پس از آنکه منقضی شود.
ویزائ مولتی کانادا@ ویزای مولتئ کانادا@ ویزای مولتی کانادا@ کانادا مولتی@ ویزا مولتی کانادا@ کانادا یا استرالیا@ کانادا درای@ کانادا پناهندگی@ کانادا ویکی پدیا@ کانادا مهاجرت@ کانادا تورنتو@ کانادا یا آلمان@
تمدید ویزای خود قبل از انقضاء اگر میخواهید ویزای توریستی خود را تمدید کنید خیلی مهم است که پرونده درخواست تمدید ویزا را قبل از پایان آن ارسال و تشکیل دهید. با تشکیل درخواست تمدید ویزا، باید همان مدارکی را که در درخواست اولیه خود وجود دارد، شامل کنید. علاوه بر این، شما باید یک نامه همراه با دلایل خود برای ادامه اقامت در کانادا و برنامه های خود برای بازگشت به کشورتان را داشته باشید. اگر دلیل قابل قبولی را برای ادامه ماندنتان ارائه کنید، شانس بیشتری برای تمدید ویزای موفقیت آمیز خواهید داشت. اگر می توانید یک نامه از کارفرمای خود در کشور خود دریافت کنید که طول مرخصی کاری شما را افزایش داده و برای درخواستتان ارزشمند باشد. اگر شما در کشور خود تعهداتی و مسئولیتهایی را دارید که باید در آینده به آنها عمل کنید در درخواست خود شامل کنید. به یاد داشته باشید، سازمان شهروندی و مهاجرت کانادا همیشه این سئوال را می پرسد: “آیا این فرد زمانی که ویزای توریستی وی منقضی شود، به کشور خود بازگردد؟”. اگر مقدمات و تمهیداتی را برای سفر آینده خود را به خانه ترتیب داده اید، نسخه هایی از آنها را نیز شامل کنید. درخواست های تمدید ویزاهای توریستی به مرکز بررسی Vegreville در آلبرتا ارسال می شود.
دلار کانادا@ مهاجرت به کانادا@ قیمت دلار کانادا@ ایرانیان کانادا@ بفرمائید شام کانادا@ پناهندگی کانادا@ پناهندگی در کانادا@ تحصیل کانادا@ تحصیل در کانادا@ شرایط مهاجرت به کانادا@ کانادا دلار@ کانادا ساسکاچوان@ کانادا ونکوور@ کانادا تورنتو@ کانادا بریتیش کلمبیا@ سفارت کانادا@ کانادا سفارت@ سفارت کانادا در ایران@ سفارت کانادا در تهران@ کانادا سفارت آنکارا@ کنسولگری کانادا ترکیه@ سفارت کانادا ترکیه@ ترکیه سفارت کانادا@ کد کانادا@ کانادا کد@
درخواست تمدید ویزای توریستی کانادا پس از انقضاء اگر قبل از پایان اعتبار ویزای توریستی خود اقدام به تمدید نکردید هنوز جای امید وجود دارد. شما باید برای «تجدید » درخواست کنید. تجدید وضعیت شما فرایندی متفاوت با هزینه درخواست بالاتر است. شما باید در مدت ۹۰ روز از روزی که ویزای توریستی منقضی می شود، درخواست تجدید کنید. این به این معنی است که سازمان مهاجرت کانادا باید درخواست شما را ظرف مدت ۹۰ روز از انقضای ویزای توریستی دریافت کند (و نه اینکه شما باید درخواست خود را ظرف ۹۰ روز پست کنید). با وجود همه مدارک و اسناد، سازمان مهاجرت کانادا باز هم این اختیار را دارد که بازگرداندن و تجدید وضعیت قبلی شما را رد کند.
ویزای کانادا تحصیلی@ ویزای کانادا تضمینی@ ویزای کانادا برای والدین@ ویزای کانادا توریستی@ ویزای کانادا برای افغان ها@ ویزای کانادا افغانستان@ ویزای کانادا پرشیا گلوبال@ ویزای کانادا@ ویزای کانادا برای همسر@ همسر ویزای کانادا@ پرشیا گلوبال ویزای کانادا@ ویزای کانادا از طریق ازدواج@ ویزای والدین کانادا@ ویزا تحصیلی کانادا@ ویزا سرمایه گذاری کانادا@ ویزا آمریکا از کانادا@ ویزا همسر کانادا@ ویزا کبک کانادا@ ویزای دانشجویی کانادا@ ویزا دانشجوئی کانادا@ ویزا دانشجویی کانادا@ ویزا کار کانادا@ ویزای کاری کانادا@ ویزا کانادا تضمینی@ کانادا ویزای توریستی@ ویزای توریستی کانادا از دبی@ ویزا کانادا توریستی@
پس چگونه یک درخواست تجدید موفق داشته باشید؟ علاوه بر درخواست تجدید در پرونده، شما باید نامه ای مفصل را به این درخواست اضافه کنید که توضیح دهد چرا درخواست تجدید را نادیده گرفتید در حالی که ویزای توریستی شما هنوز معتبر بوده است. بهترین شانس موفقیت شما زمانی است که در صورت امکان توضیحاتی را ارائه دهید که در آن شرایطی فراتر از کنترل شما باشد. به عنوان مثال، اگر شما یک اورژانس پزشکی یا یک تصادف داشتید و مهلت درخواست تجدید را از دست داده اید، که در اینصورت اداره مهاجرت کانادا با این موضوع کاملا موافق است. اگر تنها توضیح شما این است که شما تمدید ویزای توریستی خود را فراموش کرده اید، پس بهترین شانس این است که شواهد زیادی را مبنی بر قصد قوی برای بازگشت به کشور خودتان، همانطور که قبلا در بالا ذکر شد، در پرونده قرار دهید.
پناهندگی کانادا با ویزای توریستی@ سفارت کانادا توریستی@ ویزای توریستی کانادا از مالزی@ مالزی ویزای توریستی کانادا@ دبی ویزای توریستی کانادا@ استانبول ویزای توریستی کانادا@ آنکارا ویزای توریستی کانادا@ ترکیه ویزای توریستی کانادا@ پناهندگی کانادا با ویزای مولتی@ سفارت کانادا مولتی@ ویزای مولتی کانادا از مالزی@ مالزی ویزای مولتی کانادا@ دبی ویزای مولتی کانادا@ استانبول ویزای مولتی کانادا@ آنکارا ویزای مولتی کانادا@ ترکیه ویزای مولتی کانادا@ ویزا توریستی کانادا از آذربایجان، سفارت کانادا باکو@ ویزای مولتی کانادا از آذربایجان@ مولتی کانادا باکو@
آیا راهی برای درخواست تجدید نظر برای ویزای رد شده کانادا است؟ هیچ درخواست تجدیدنظر آسان و یا خودکار برای یک ویزای توریستی رد شده وجود ندارد. به عنوان مثال، شما نمیتوانید درخواست ویزای توریستی ریجکت شده را به بخش تقاضای مهاجرت بفرستید مشابه درخواست اسپانسرشیپ رد شده که به این بخش فرستاده میشوند. دادگاه فدرال درخواست تجدید نظر در مورد ویزای توریستی/ بازدید ریجکت شده می تواند به دادگاه فدرال کانادا ارسال شود. این شیوه از درخواست تجدید نظر می تواند هزینه داشته باشد – گرفتن وکیل برای حضور در دادگاه هزینه قابل توجهی خواهد داشت. همچنین شما باید توجه داشته باشید که دادگاه فدرال به سادگی به پرونده شما نگاه نمی کند و کاملا” براساس شواهد تصمیم گیری می کند. در این تقاضا، شما باید نشان دهید که اداره یا یکی از دفاتر سازمان شهروندی و مهاجرت کانادا خطایی قانونی داشته است، نه اینکه آنها تصمیم اشتباهی گرفته اند. شما باید نشان دهید که آنها قوانین را به درستی دنبال نکرده یا به اشتباه اعمال کرده اند. دادگاه فدرال فرصتی برای ارائه کامل مدارک شما نیست و لذا نباید امید به نتیجه متفاوتی داشته باشید – در واقع باید ثابت کنید که سازمان مهاجرت کانادا هنگام ارزیابی پرونده شما اشتباهات اساسی را مرتکب شده است.
فرم ویزای توریستی کانادا@ فرم ویزای کانادا توریستی@ درخواست ویزای توریستی کانادا@ هزینه ویزای توریستی کانادا@ ویزای توریستی کانادا هزینه@ ویزای توریستی کانادا تضمینی@ فرم ویزای مولتی کانادا@ فرم ویزای کانادا مولتی@ درخواست ویزای مولتی کانادا@ هزینه ویزای مولتی کانادا@ ویزای مولتی کانادا هزینه@ ویزای مولتی کانادا تضمینی@ پرداخت هزینه ویزای توریستی کانادا@ هزینه های ویزای مولتی کانادا@ فرمهای ویزاهای کانادا@ فرم اقامت دائم کانادا@ هزینه اقامت دائم کانادا@
فرم ویزای توریستی کانادا@ فرم ویزای کانادا توریستی@ درخواست ویزای توریستی کانادا@ هزینه ویزای توریستی کانادا@ ویزای توریستی کانادا هزینه@ ویزای توریستی کانادا تضمینی@ فرم ویزای مولتی کانادا@ فرم ویزای کانادا مولتی@ درخواست ویزای مولتی کانادا@ هزینه ویزای مولتی کانادا@ ویزای مولتی کانادا هزینه@ ویزای مولتی کانادا تضمینی@ پرداخت هزینه ویزای توریستی کانادا@ هزینه های ویزای مولتی کانادا@ فرمهای ویزاهای کانادا@ فرم اقامت دائم کانادا@ هزینه اقامت دائم کانادا@
کمیسیون حقوق بشر کانادا اگر بر این باورید که مورد شما تبعیض آمیز بوده است، ممکن است بتوانید از ویزای توریستی رد شده خود به کمیسیون حقوق بشر کانادا درخواست تجدیدنظر کنید. با این حال، شما نیاز به برخی از شواهد نسبتا قوی، برای اثبات اینکه مورد تبعیض اداره مهاجرت کانادا واقع شده اید، دارید. هیچگونه راهی برای درخواست تجدیدنظر آسان یا ارزان نیست – بهترین گزینه ممکن است درخواست مجدد برای ویزای توریستی جدیدی با شواهد و مدارک قوی باشد. برای پیدا کردن فرم های درخواست و راهنمایی برای درخواست ویزای توریستی/بازدید کننده/ ملاقات (ویزای اقامت موقت) اینجا کلیک کنید. برای پیدا کردن فرم های درخواست و راهنمایی هایی برای تمدید ویزای توریستی/بازدید کننده/ ملاقات (ویزای اقامت موقت) و یا تغییر و تمدید شرایط ماندن خود در کانادا، اینجا را کلیک کنید.
ویزا, ویزای, ویزای کانادا, ویزای مولتی کانادا, مولتی, مولتی کانادا, ویزای مولتی, مولتی ویزا, مولتی ویزای کانادا, ویزای مولتی کانادا, ویزای توریستی کانادا Persia global , ویزای توریستی کانادا بدون دعوتنامه, ویزای توریستی کانادا تضمینی, ویزای توریستی کانادا برای والدین, ویزای توریستی کانادا آنلاین, ویزای توریستی کانادا با دعوتنامه, ویزای توریستی کانادا از دبی, ویزای توریستی کانادا, ویزای توریستی کانادا از آنکارا, ویزای توریستی کانادا از آذربایجان,
Source & References: Living in Canada, Immigration, Refugees and Citizenship Canada
منابع دیگر :Other Sources & References قوانین ویزای توریستی کانادا اجازه کار تحت ویزای اقامت موقت وبسایت مهاجرت کانادا اداره شهروندی و مهاجرت کانادا