اخذ ویزا

اخذ ویزا

اخذ ویزای توریستی, ویزای تجاری, ویزای نمایشگاهی, ویزای تحصیلی

ویــزا به اشخاصی اعطا میگردد که درخواست اخـذ ویـزا از یک کشور برای گذر و یا ورود به آن کشور را دارند. عـمومأ روادیـد یا ویزا بصورت برچسب هـمـراه با مهـر مخصوص در صفحات مربوطه در گذرنامه شخص متقـاضی الصاق میگردد.

ارائه مشاوره تخصصی و خدمات اخذ ویـزا, تنظیم دعوت نامه رسمی, تکمیل (آنلاین) فرم درخواست ویزا, تعیین وقت سفارت, راهنمای انجام مصاحبه, پکیج تورهای تفریحی انفرادی, خانواده و گروهی و تایید رسمی آژانس مسافرتی لندن. جهت ارائه به سفارتها و اخذ ویزای تورهای تفریحی, تجاری و نمایشگاهی این شرکت در انگلستان, اروپا, آمریکا, کانادا, استرالیا و سایر کشورها در سراسر جهان است.

لطفآ جهت پیشگیری از هزینه های سنگین غیر ضروری و مشکلات ناشی از عدم صدور ویـزا, بررسی شرایط متقاضی اخذ ویـزا, تکمیل مدارک و مشورت با کارشناسان با تجربه و متخصص این شرکت تماس بر قرار نمایید.

مشاوره تخصصی + تنظیم دعوتنامه رسمی + بیمه مسافرتی + پرداخت هزینه سفارت + ترانسفر فرودگاهی

درباره ویزا یا روادید:

روادید یا ویزا بعد از پاسپورت مهمترین سند مسافرتی بشمار می رود. قراردادهای بین المللی در میان کشورها، شرایط سیاسی حاکم فیمابین و همچنین قوانین داخلی مربوط به اقامت، تابعیت و گردشگری هر کشور باعث پیچیده شدن و تخصصی شدن روند اخذ روادید گردیده است.
با توجه به شرایط سیاسی بین المللی حاکم بر جهان، شهـروندان و دارندگان گذرنامه جمهوری اسلامی ایران می توانند جهت ســـفر به کشــور های ذیل بدون اخـذ روادید اقدام کنند و در غیر این صورت برای مسافرت به سایر کشورها باید ویزا تهیه نمایند:
سیشل، جزایر کوک، کوزوو، نیووی، دومینیک، اکوادور، هایتی، مالزی، میکرونزیا، تونس، نیکاراگوئه، ترکیه، ونزوئلا، سنت کیتس و نویس
کشورهایی که برای ورود به آنها نیاز به اخذ ویزای فرودگاهی است: ارمنستان، بنـگلادش، آذربــایجان، بلاروس، اندونزی، عراق، بحرین، پاکستان، توگو، بولیوی، کومور، گینه بیسائو، کنیا، گــویانا، لائوس، لبنان، ماکائو، ماداگاسکار، مالدیو، موزامبیک، موریتانی، نپال، ساموآ، سومالی، سریلانکا، تاجیکستان، تانزانیا، تیمور شرقی و اوگاندا (با توجه به تغییرات دائمی این اسامی حتما در موقع سفر با سفارت مربوطه چک شود).
روند صدور روادید ورود به جمهوری اســلامی ایران نیز با نظر مثبت و مســاعد سیاستمداران کشور، آسـان تر شده و در حال حاضر ویزای ۳۰ روزه توریستی در مبـادی ورودی کــشور برای گردشگران اکثر کشورها بجز شهروندان قطر، هند و پاکستان صادر می گردد.
پرشیا گلوبال با همکاری کـارگزاران زبده و قابل اعتماد، ویزای مسافرت به اکثر کشـورهای جهان را برای مسافرین خود محیا می سازد، همچنین با تـوجه به وجود نام این شرکت در لیست آژانس های معتبر وزارت امور خارجه، امکان اخذ ویزای ورودی ایران نیز جهت میهمانان خارجی مدعو مشتریان محترم در این مجموعه فراهم است. با توجه به کثرت درخواست ویزای ورودی به کشور در فرودگاه ها و اتلاف وقت بسیار زیاد جهت این امر، حتما اخذ ویزای ایران قبل ازسفر توصیه می شود. ویزای صادر شده را نیز می توان از تمامی سفارتخانه ها و کنسولگریهای کشور درسـراسر جهان دریافت نمود. پس در صورت نیاز به هر نوع خدماتی در رابطه با ویزا، تیم حرفه ای ما پاسخگوی شما می باشد. تنها مسئولیت مشاورین ویزای ما کار کردن از نزدیک با تمامی سفارت ها، برای تسریع در امر اخذ ویزا از طرف مشتریانمان، می باشد. ما یاد گرفته ایم که چگونه پیچیدگی کاغذبازی های سفارتخانه ها را حل کنیم. هنگامی که شما هیچ کنترلی بر روی اعمال و تصمیم گیریهای سفارتها، کنسولگریها و دیگر دفاتر موثر بر ویزای درخواستیتان را ندارید، ما با داشتن ارتباطات کاری بسیار خوب و نزدیک با تمامی کنسولگریها و سفارت ها، می دانیم که چگونه شما را به ویزای دلخواهتان برسانیم. ما همواره به اهداف خود رسیده و قدم فراتر نهاده ایم و هر آنچه که از دستمان بر بیاید انجام خواهیم داد تا شما را نیز به اهدافتان برسانیم.

نکات مهم: 

برخلاف نظر اکثر متقاضیان ویزا، اخذ یک ویزا توریستی کار راحت و آسانی نبوده و با داشتن یک گزارش بانکی قوی یا ارائه چند سند ملکی به سختی نمی توان مامور صدور ویزا در سفارت مورد نظر را راضی نمود تا ویزای درخواست شده را صادر نماید و حتی در برخی از موارد باعث سردرگمی مامور صدور ویزا شده و  ممکن است بلافاصله فرم درخواست ویزا توسط مامور صدور ویزا رد شود.

در مواردی  هم افراد سود جویی یافت می شوند که در قبال دریافت مبالغی خیلی بالا، افراد متقاضیان ویزا را ترقیب نموده تا فقط با دریافت آن مبلغ و بدون ارائه هیچ مدرک دیگری توسط فرد متقاضی، اقدام به اخذ ویزا نمایند و از آن طرف در پشت صحنه با ارائه مدارکی جعلی یا غیر واقعی فرم درخواست آنها پر نموده و حتی مدارک لازم برای پرونده مانند گزارش بانکی، مشخصات فردی، مدارک تحصیلی و غیره را برای فرد متقاضی طراحی و تنظیم می نمایند، که این امر باعث می شود فرم درخواست ویزا به شدت از طرف مامور صدور ویزا رد شده و حتی در بیشتر موارد از ورود آن فرد متقاضی برای مدتی معین یا برای همیشه به آن کشور جلوگیری شود.
بنابراین می بایست در نظر داشته باشید بسیاری از اشتباهات کوچک در فرمهای اخذ ویزا، می تواند پرونده شما را در آن سفارت برای مدتی نامشخص به مشکل رسانده و باعث دردسرهای قانونی و حتی پرداخت هزینه های غیر ضرور گردد.

در فرایند اخذ ویزا ، هسته مرکزی مدارک مورد نیاز سفارت ، دعوتنامه مناسب  و معتبر است که در برخی موارد این دعوتنامه می بایست اصل بوده و از طریق پست دریافت شده باشد و یا در برخی موارد دیگر لازم است مستقیما به آدرس سفارت مورد نظر از طریق ایمیل و یا فکس و توسط سازمان دعوت کننده ارسال گردد. معمولا دعوتنامه  کنفرانس های بین المللی پس از واریز وجه ثبت نام کنفرانس ، توسط دبیرخاه مربوطه صادر می گردد و برخی سفارت خانه ها نیز ممکن  است مدارک تائید واریز وجه ثبت نام را نیز  مطالبه نمایند.

ما با ارائه راهنمایی و فرم های مربوطه و چک لیست مدارک ، فرد متقاضی را یاری نموده تا ویزای خود را با سهولت بیشتر و بدون مشکلات قانونی  و صرف هزینه های مازاد، دریافت نماید. مشاورین ما با توصیه های منحصر بفرد و حرفه ایی خود، در انتخاب  مناسب ترین روش اخذ ویزا  متناسب با وضعیت متقاضی، شما را یاری می نمایند.

آدرس، شماره تماس و وبسایت سفارتخانه های خارجی در ایران، لینک خدمات امور مهاجرتی و کنسولی، امور حقوقی، اقامت، سفر توریستی، سرمایه گذاری، کاریابی، کارآفرینی و تحصیل: شامل شرایط اخذ انواع ویزا از سفارتخانه های مقیم ایران به ترتیب حروف الفبا به شرح ذیل می باشند:

سفارت آذربایجان در ایران

Azerbaijan Embassy in Iran

شامل مدارک مورد نیاز و هزینه های صدور ویزا و ساعات کاری، ایمیل امور ویزا، آدرس و شماره تماس سفارت آذربایجان در تهران.

روزها و ساعات پذیرش جهت اخذ ویزای جمهوری آذربایجان

جهت انجام امور مهاجرتی و کاریابی بی المللی، شامل اخذ انواع ویزا از سفارت جمهوری آذربایجان ( ویزاهای توریستی، ویزای اقامت موقت و ویزای اقامت دائم،ویزای کار، ویزای سرمایه گذاری و ویزای کارآفرینی)  و اخذ ویزای تحصیلی از دانشگاهها و کالجهای آذربایجان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

the embassy of Azerbaijan in Iran, Tehran

سفارت آلمان در ایران

Germany embassy in Iran

خدمات و امور حقوقی و کنسولی آلمان در تهران

شامل مدارک مورد نیاز و هزینه های صدور ویزا و ساعات کاری، ایمیل امور ویزا، آدرس و شماره تماس سفارت آلمان در تهران.

جهت انجام امور مهاجرتی و کاریابی بین المللی، شامل اخذ انواع ویزا از سفارت آلمان ( ویزاهای توریستی، شینگن، ویزاهای مولتی و سینگل، ویزای اقامت دائم و ویزای اقامت موقت ،ویزای کار، ویزای سرمایه گذاری و ویزای کارآفرینی)  و اخذ ویزای تحصیلی از دانشگاهها و کالج های آلمان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

the embassy of Germany in Iran, Tehran

 

سفارت اتریش در ایران

Austria Embassy in Iran 

خدمات و امور کنسولی سفارت اتریش در تهران

شامل مدارک مورد نیاز و هزینه های صدور ویزا و ساعات کاری، ایمیل امور ویزا، آدرس و شماره تماس سفارت اتریش در تهران.

راهنمای ویزای توریستی

راهنمای ویزای ویزای تجاری

راهنمای ویزای دیدار از بستگان

راهنمای ویزای سفر های رسمی

راهنمای ویزای ترانزیت

الگوی انداره گیری عکس روادید

ضوابط عکس روادید

ترتیب مدارک قبل از ارائه

فرم درخواست روادید شنگن

راهنمای تکمیل فرم درخواست روادید شنگن به زبان فارسی

لیست شرکت بیمه های تائید شده

سفر به اتریش 

شرایط و اصول کلی روند درخواست روادید

تأیید مدارک

جهت انجام امور مهاجرتی و کاریابی بین المللی، شامل اخذ انواع ویزا از سفارت اتریش ( ویزاهای توریستی، شینگن، ویزاهای مولتی و سینگل، ویزای اقامت دائم و ویزای اقامت موقت ،ویزای کار، ویزای سرمایه گذاری و ویزای کارآفرینی اتریش)  و اخذ ویزای تحصیلی از دانشگاهها و کالجهای اتریش با کارشناسان ما تماس بگیرید.

The Embassy of Austria in Iran, Tehran 

 سفارت اسپانیا در ایران

Spain Embassy in Iran 

جهت انجام امور مهاجرتی و کاریابی بین المللی، شامل اخذ انواع ویزا از سفارت اسپانیا ( ویزاهای توریستی، شینگن، ویزاهای مولتی و سینگل، ویزای اقامت دائم و ویزای اقامت موقت ،ویزای کار، ویزای سرمایه گذاری و ویزای کارآفرینی اسپانیا)  و اخذ ویزای تحصیلی از دانشگاهها و کالجهای اسپانیا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

The Embassy of Spain in Iran, Tehran

سفارت استرالیا در ایران

خدمات و امور مهاجرتی و کنسولی سفارت استرالیا در تهران

شامل مدارک مورد نیاز و هزینه های صدور ویزا و ساعات کاری، ایمیل امور ویزا، آدرس و شماره تماس سفارت استرالیا در تهران.

تحصیل در استرالیا

امور تجاری و سرمایه گذاری در استرالیا

امور مسافرتی و توریستی استرالیا

امور ویزا و انواع ویزاهای استرالیا

درخواست اقامت استرالیا

امور مهاجرت و شهروندی استرالیا

هزینه ویزاهای اقامت دائم و موقت استرالیا

جهت انجام امور مهاجرتی و کاریابی بین المللی استرالیا، شامل اخذ انواع ویزا از سفارت استرالیا ( ویزاهای توریستی، ویزای اقامت دائم و ویزای اقامت موقت ،ویزای کار، ویزای سرمایه گذاری و ویزای کارآفرینی استرالیا)  و اخذ ویزای تحصیلی از دانشگاهها و کالجهای استرالیا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سفارت اسلواکی در ایران

شامل مدارک مورد نیاز و هزینه های صدور ویزا و ساعات کاری، ایمیل امور ویزا، آدرس و شماره تماس سفارت اسلواکی در تهران.

امور مهاجرتی و ویزا سفارت اسلواکی

انواع ویزا سفارت اسلواکی

شرایط درخواست ویزا از سفارت اسلواکی

هزینه های درخواست ویزا سفارت اسلواکی 

امور تجاری و سرمایه گذاری اسلواکی

انواع فرمها و درخواستهای ویزا اسلواکی

جهت انجام امور مهاجرتی و کاریابی بین المللی اسلواکی، شامل اخذ انواع ویزا از سفارت اسلواکی ( ویزاهای توریستی، ویزای اقامت دائم و ویزای اقامت موقت ،ویزای کار، ویزای سرمایه گذاری و ویزای کارآفرینی اسلواکی)  و اخذ ویزای تحصیلی از دانشگاهها و کالجهای اسلواکی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سفارت افغانستان در ایران

 

شامل خدمات ویزا، امور تجاری و بازرگانی، مدارک لازم، ثبت شرکت در افغانستان، آدرس و ایمیل و نشانی سفارت افغانستان در تهران.

فرایند اخذ ویزا و مدارک لازم برای ویزا از افغانستان 

ثبت شرکت در افغانستان

امور تجاری و بازرگانی در افغانستان

امور مهاجرین در افغانستان

امور فرهنگی در افغانستان

قابل توجه شهروندان افعانی: جهت انجام امور مهاجرتی و کاریابی بین المللی مهاجران و شهروندان افغانی ، شامل اخذ انواع ویزا از سفارت های مختلف ( ویزاهای توریستی، ویزای اقامت دائم و ویزای اقامت موقت ،ویزای کار، ویزای سرمایه گذاری و ویزای کارآفرینی )  و اخذ ویزای تحصیلی از دانشگاهها و کالجهای سراسر دنیا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سفارت اوکراین در ایران

امور کنسولی سفارت اوکراین، شامل صدور ویزا، ثبت شرکت، اقامت دائم و موقت، ویزاهای کاری، تجارت و سرمایه گذاری، به فرزندخواندگی کودکان اکراینی، تعرفه ویزاها و شرایط آنها و تحصیل در اوکراین ویزاهای تحصیلی اوکراین میباشد. همچنین آدرس و ایمیل و ساعات کاری سفارت اوکراین در تهران نیز ارائه شده است.

مهاجرت قانونی به اوکراین، سفارت اوکراین در تهران

تابعیت اوکراین، اخذ اقامت و شهروندی اوکراین

اقامت دائم اوکراین، مدارک و تشکیل پرونده

امور صدور ویزا اوکراین

استعلام مدارک سفارت اوکراین

امور تایید مدارک و اسناد ایرانی در اوکراین

امور محضری اوکراین توسط سفارت اوکراین در تهران

امور تحصیل در اوکراین، دانشگاهها و مراکز آموزشی اوکراین

تعرفه انواع ویزا و امور مهاجرتی و اقامتی اوکراین

فرزند خواندگی کودکان اوکراینی

جهت انجام امور مهاجرتی و کاریابی بین المللی اوکراین، شامل اخذ انواع ویزا از سفارت اوکراین ( ویزاهای توریستی، ویزای اقامت دائم و ویزای اقامت موقت ،ویزای کار، ویزای سرمایه گذاری و ویزای کارآفرینی اوکراین)  و اخذ ویزای تحصیلی از دانشگاهها و کالجهای اوکراینی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سفارت ایتالیا در ایران

شامل مدارک مورد نیاز و هزینه های صدور ویزا و ساعات کاری، ایمیل امور ویزا، آدرس و شماره تماس سفارت ایتالیا در تهران.

امور صدور ویزا، ویزای شنگن و اقامتی ایتالیا

تحصیل در ایتالیا

امور تجاری و بازرگانی با ایتالیا

تعیین وقت سفارت ایتالیا

شرایط و مدارک لازم ویزای ایتالیا

تجارت با ایتالیا، اتاق بازرگانی ایتالیا-ایران

جهت انجام امور مهاجرتی و کاریابی بین المللی در ایتالیا، ثبت شرکت در ایتالیا همچنین اخذ انواع ویزا از سفارت ایتالیا ( ویزاهای توریستی، ویزای شنگن از ایتالیا ویزای اقامت دائم و ویزای اقامت موقت ،ویزای کار، ویزای سرمایه گذاری و ویزای کارآفرینی ایتالیا)  و اخذ ویزای تحصیلی از دانشگاهها و کالجهای ایتالیا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سفارت برزیل در ایران

  • سفارت برزیل درایران
  • امور کنسولی و خدمات مهاجرت، اقامت و امور صدور ویزا برزیل از سفارت برزیل در تهران. بعلاوه آدرس وبسایت سفارت برزیل، نشانی سفارت و ایمیل امور تجاری و بازرگانی و امور اخذ ویزا برزیل، ویزاهای تحصیلی و مسافرتی میباشد.  فعالیت های سفارتخانه برزیل در تهران شامل خدمات کنسولی همچون صدور روادید و تعرفه های آن ، پاسپورت و دیگر خدمات اسناد رسمی و مدارک لازم برای امور فوق است.

امور توسعه تجاری با برزیل

امور اخذ ویزای مسافرتی برزیل و مدارک لازم

امور اخذ ویزای تجاری برزیل و مدارک لازم

امور اخذ ویزای ترانزیت برزیل و مدارک لازم

امور اخذ ویزای تحصیلی برزیل و مدارک لازم

تعرفه های خدمات کنسولی، اقامتی و اسناد سفارت برزیل در تهران

جهت انجام امور مهاجرتی و کاریابی و تجاری بین المللی در برزیل، ثبت شرکت در برزیل همچنین اخذ انواع ویزا از سفارت برزیل ( ویزاهای توریستی، ویزای اقامت دائم و امور شهروندی برزیل ،ویزای کار برزیل، ویزای سرمایه گذاری و ویزای کارآفرینی برزیل)  و اخذ ویزای تحصیلی از دانشگاهها و کالجهای برزیل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سفارت بلژیک در ایران

شامل امور کنسولی و مهاجرتی، مدارک مورد نیاز و هزینه های صدور ویزا و تایید مدارک در سفارت بلژیک ( انواع ویزا و مجوز کاری، ویزای تجاری، ویزای الحاق خانواده، ویزای تحصیلی بلژیک، ویزای توریستی، ویزای شنگن و ویزای اقامت بلژیک) بعلاوه ساعات کاری، ایمیل امور ویزا، آدرس و شماره تماس سفارت بلژیک در تهران.

جهت انجام امور مهاجرتی، تجاری و کاریابی بین المللی در بلژیک، ثبت شرکت در بلژیک همچنین اخذ انواع ویزا از سفارت بلژیک ( ویزاهای توریستی، ویزای شنگن از بلژیک ویزای اقامت دائم و ویزای اقامت موقت بلژیک ،ویزای کاربلژیک، ویزای سرمایه گذاری و ویزای کارآفرینی بلژیک، ویزای الحاق به خانواده بلژیک)  و اخذ ویزای تحصیلی از دانشگاهها و کالجهای بلژیک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سفارت بلغارستان در ایران

 

شامل امور کنسولی و مهاجرتی، مدارک مورد نیاز و هزینه های صدور ویزا و تایید مدارک در سفارت بلغارستان ( انواع ویزا و مجوز کاری، ویزای تجاری، ویزای الحاق خانواده، ویزای تحصیلی بلغارستان ، ویزای توریستی بلغارستان ، ویزای توریستی و ویزای اقامت بلغارستان ) بعلاوه ساعات کاری، ایمیل امور ویزا، آدرس و شماره تماس سفارت بلغارستان در تهران.

امور صدور ویزای بلغارستان، فرمها و مدارک لازم

امور سرمایه گذاری در بلغارستان

تعیین وقت سفارت بلغارستان و امور بیومتریک

فرم درخواست ویزا بلغارستان

جهت انجام امور مهاجرتی، تجاری و کاریابی بین المللی در بلغارستان، ثبت شرکت در بلغارستان همچنین اخذ انواع ویزا از سفارت بلغارستان ( ویزاهای توریستی،( بلغارستان عضو منطقه شینگن نبوده و ویزای شنگن صادر نمیکند، اما از بلغارستان میتوان برای ویزای اقامت دائم و ویزای اقامت موقت بلغارستان ،ویزای کار بلغارستان، ویزای سرمایه گذاری و ویزای کارآفرینی بلغارستان و ویزاهای سفر به بلغارستان اقدام نمود)  و اخذ ویزای تحصیلی از دانشگاهها و کالجهای بلغارستان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سفارت پرتغال در ایران

سفارت پرتغال درایران

شامل امور کنسولی، روادید و مهاجرتی، مدارک مورد نیاز و هزینه های صدور ویزا و تایید مدارک در سفارت پرتغال ( انواع ویزا و مجوز کاری، ویزای تجاری، ویزای الحاق خانواده، ویزای تحصیلی پرتغال ، ویزای توریستی، ویزای شنگن و ویزای اقامت پرتغال ) بعلاوه ساعات و تقویم کاری سفارت پرتغال، ایمیل امور ویزا، آدرس و شماره تماس سفارت پرتغال در تهران.

امور صدور ویزای شنگن، توریستی و تجاری پرتغال

دریافت وقت سفارت پرتغال

دریافت وقت سفارت پرتغال از سیستم آنلاین

جهت انجام امور مهاجرتی، تجاری و کاریابی بین المللی در بلغارستان، ثبت شرکت در پرتغال همچنین اخذ انواع ویزا از سفارت پرتغال ( ویزاهای توریستی، ویزای شنگن از پرتغال ویزای اقامت دائم و ویزای اقامت موقت پرتغال ،ویزای کار پرتغال ، ویزای سرمایه گذاری و ویزای کارآفرینی پرتغال ، ویزای الحاق به خانواده پرتغال )  و اخذ ویزای تحصیلی از دانشگاهها و کالجهای پرتغال با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سفارت تاجیکستان در ایران

سفارت تاجیکستان در ایران

شامل امور کنسولی در تاجیکستان، ویزا و مهاجرتی تاجیکستان ، مدارک مورد نیاز و هزینه های صدور ویزا تاجیکستان و تایید مدارک در سفارت تاجیکستان ( انواع ویزا و مجوز کاری، ویزای تجاری تاجیکستان ، ، ویزای تحصیلی تاجیکستان، ویزای توریستی تاجیکستان، ویزای اقامت تاجیکستان ) بعلاوه ساعات و تقویم کاری سفارت تاجیکستان، ایمیل امور ویزا تاجیکستان ، آدرس و شماره تماس سفارت تاجیکستان در تهران.

صدور ویزای تاجیکستان

افراد متقاضی ویزای تاجیکستان می توانند با هدف جهان گردی و کسب و کار  در تاجیکستان با تکمیل فرم نسبت به درخواست الکترونیکی ویزای تاجیکستان و بدون حضور در سفارت جمهوری تاجیکستان در تهران روادید الکترونیکی تاجیکستان را دریافت نمایند.

متقاضیان پس از ارائه اطلاعات لازم و پرداخت از طریق کارت بانکی آنلاین ویزای الکترونیکی را از طریق پست الکترونیکی دریافت خواهند نمود. متقاضیان برای بررسی درخواست جهت دریافت روادید الکترونیکی مبلغ ۵۰ دلار آمریکا پرداخت و در صورت رد درخواست مبلغ مذکور برگردانده نمی‌شود. پس از پرداخت و تکمیل درخواست، متقاضی از طریق پست الکترونیکی ویزای الکترونیکی تاجیکستان را دریافت می نماید که آن را هنگام عبور مرز تاجیکستان همراه با سند مسافرت ارائه می نماید. لازم به توضیح است که ویزای تاجیکستان به مدت ۹۰ روز معتبر است و افراد بیشتر از ۴۵ روز نمی تواند در خاک تاجیکستان حضور داشته باشد. این ویزا تاجیکستان قابل تمدید نیست و دارندگان آن باید در زمان مقرر تاجیکستان را ترک کنند.

سرمایه گذاری در تاجیکستان

سفارت تایلند در ایران

امور کنسولی، روادید و مهاجرتی، مدارک مورد نیاز و هزینه های صدور ویزا و تایید مدارک در سفارت تایلند ( انواع ویزا و مجوز کاری، ویزای تجاری، ویزای تحصیلی تایلند ، ویزای توریستی، ویزای اقامت تایلند ) بعلاوه ساعات و تقویم کاری سفارت تایلند ، ایمیل امور ویزا، آدرس و شماره تماس سفارت تایلند در تهران.

مراحل درخواست ویزای تایلند

هزینه های ویزای توریستی سینگل و مولتی تایلند، تحصیلی بعلاوه ویزای تجاری یکساله مولتی تایلند

مدارک لازم جهت صدور ویزای تایلند

ارتباط با بخش کنسولی سفارت تایلند

استخدام نیروی کار تایلندی

مقررات درخواست ویزای کاری جهت کار در تایلند

فرمهای درخواست ویزای تایلند

جهت انجام امور مهاجرتی، تجاری و کاریابی بین المللی در تایلند، ثبت شرکت در تایلند همچنین اخذ انواع ویزا از سفارت تایلند ( ویزاهای توریستی، ویزای کاری از تایلند ویزای اقامت تایلند ،ویزای کار تایلند، ویزای سرمایه گذاری و ویزای کارآفرینی تایلند )  و اخذ ویزای تحصیلی از دانشگاهها و کالجهای تایلند با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سفارت ترکمنستان در ایران

امور کنسولی، روادید و مهاجرتی، مدارک مورد نیاز و هزینه های صدور ویزا و تایید مدارک در سفارت ترکمنستان در تهران ( انواع ویزا ( سینگل و دبل و مولتی ترکمنستان) و مجوز کاری، ویزای تجاری، ویزای تحصیلی ترکمنستان ، ویزای توریستی ترکمنستان ، ویزای اقامت ترکمنستان، ویزای خصوصی ترکمنستان، ویزای عبوری ترکمنستان، ویزای خدمات و ویزای درمانی ترکمنستان ) بعلاوه ساعات و تقویم کاری سفارت ترکمنستان ، ایمیل امور ویزا، آدرس و شماره تماس سفارت ترکمنستان در تهران.

امور کنسولی و مقررات سفارت ترکمنستان در تهران

صدور انواع ویزا و مدارک لازم سفارت ترکمنستان در تهران 

امور مهاجرتی سفارت ترکمنستان در تهران

انواع ویزا ترکمنستان، درخواست و تمدید آن، هزینه های انواع ویزا سفارت ترکمنستان در ایران

جهت انجام امور مهاجرتی و اخذ ویزا ، امور تجاری و کاریابی بین المللی در ترکمنستان، ثبت شرکت در ترکمنستان همچنین اخذ انواع ویزا از سفارت ترکمنستان ( ویزاهای توریستی، ویزای کاری از ترکمنستان ویزای اقامت ترکمنستان ،ویزای کار ترکمنستان ، ویزاهای خدمات و خصوصی ترکمنستان، ویزای سرمایه گذاری و ویزای کارآفرینی ترکمنستان)  و اخذ ویزای تحصیلی از دانشگاهها و کالجهای ترکمنستان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سفارت ترکیه در ایران

امور کنسولی، تجاری و بازرگانی، روادید و مهاجرتی، مدارک مورد نیاز و هزینه های صدور ویزا و تایید مدارک در سفارت ترکیه در تهران ( انواع ویزا ترکیه ) و مجوز کاری، ویزای تجاری، ویزای تحصیلی ترکیه ، ویزای توریستی ترکیه ، ویزای اقامت ترکیه، ویزای خدمات و ویزای درمانی ترکیه ) بعلاوه ساعات و تقویم کاری سفارت ترکیه ، ایمیل امور ویزا، آدرس و شماره تماس سفارت ترکیه در تهران، کنسولگری ترکیه در تبریز، کنسولگری ترکیه در مشهد و کنسولگری ترکیه در ارومیه. 

امور کنسولی و مهاجرتی ترکیه 

انواع ویزای ترکیه

سرمایه گذاری در ترکیه

صدور ویزای ترکیه آنلاین

تعرفه های صدور ویزای ترکیه

فرمهای مربوط به ویزاهای ترکیه

جهت انجام امور مهاجرتی و اخذ ویزا ترکیه، امور تجاری و کاریابی بین المللی در ترکیه، ثبت شرکت در ترکیه همچنین اخذ انواع ویزا از سفارت ترکیه ( ویزاهای توریستی، ویزای کاری از ترکیه ویزای اقامت ترکیه ،ویزای کار ترکیه ، ویزای سرمایه گذاری و ویزای کارآفرینی ترکیه)  و اخذ ویزای تحصیلی از دانشگاهها و کالجهای ترکیه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سفارت تونس در ایران

امور کنسولی، روادید و مهاجرتی، مدارک مورد نیاز و هزینه های صدور ویزا و تایید مدارک در سفارت تونس در تهران ( انواع ویزا سینگل و دبل و مولتی تونس ) و مجوز کاری، ویزای تجاری، ویزای تحصیلی تونس ، ویزای توریستی تونس ، ویزای اقامت تونس ، ویزای خدمات و ویزای درمانی تونس. بعلاوه ساعات و تقویم کاری سفارت تونس ، ایمیل امور ویزا، آدرس و شماره تماس سفارت تونس در تهران.

جهت انجام امور مهاجرتی و اخذ ویزا تونس ، امور تجاری و بازرگانی، کاریابی بین المللی در تونس ، ثبت شرکت در تونس همچنین اخذ انواع ویزا از سفارت تونس ( ویزاهای توریستی، ویزای کاری از تونس ویزای اقامت تونس ،ویزای کار تونس ، ویزای سرمایه گذاری و ویزای کارآفرینی تونس )  و اخذ ویزای تحصیلی از دانشگاهها و کالجهای تونس با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سفارت جمهوری چک در ایران

امور کنسولی، روادید و مهاجرتی، مدارک مورد نیاز و هزینه های صدور ویزا و تایید مدارک در سفارت چک در ایران ( انواع ویزا و مجوز کاری، ویزای تجاری، ویزای الحاق خانواده، ویزای تحصیلی جمهوری چک ، ویزای توریستی، ویزای شنگن جمهوری چک و ویزای اقامت جمهوری چک ) بعلاوه ساعات و تقویم کاری سفارت  چک ، ایمیل امور ویزا، آدرس و شماره تماس سفارت جمهوری چک در تهران.

صدور ویزای شنگن جمهوری چک

امور تجاری و بازرگانی جمهوری چک

امور کنسولی و صدور انواع ویزای بلند مدت جمهوری چک

رویدادهای سفارت چک در تهران

جهت انجام امور مهاجرتی، تجاری و کاریابی بین المللی در جمهوری چک ، ثبت شرکت در جمهوری چک همچنین اخذ انواع ویزا از سفارت جمهوری چک ( ویزاهای توریستی، ویزای شنگن از جمهوری چک ویزای اقامت دائم و ویزای اقامت موقت جمهوری چک ،ویزای کار جمهوری چک ، ویزای سرمایه گذاری و ویزای کارآفرینی جمهوری چک ، ویزای الحاق به خانواده جمهوری چک )  و اخذ ویزای تحصیلی از دانشگاهها و کالجهای جمهوری چک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سفارت چین در ایران

امور کنسولی، تجاری و بازرگانی چین ، امور صدور روادید و مهاجرتی چین ، مدارک مورد نیاز و هزینه های صدور ویزا چین و تایید مدارک در سفارت چین در تهران ( انواع ویزا چین ) و مجوز کاری، ویزای تجاری، ویزای تحصیلی چین ، ویزای توریستی چین ، ویزای اقامت چین ، ویزای خدمات و ویزای درمانی چین ) بعلاوه ساعات و تقویم کاری سفارت چین ، ایمیل امور ویزا، آدرس و شماره تماس سفارت چین در تهران، آدرس کنسولگری چین در ایران. 

امور خدمات کنسولی چین در ایران

امور صدور انواع ویزا چین از سفارت چین در تهران

ویزای تجاری چین M و ویزای توریستی چین F

امور ویزا هنگ کنک

امور محضری و تایید مدارک سفارت چین در ایران

ساعات کاری، آدرس سفارت چین و ایمیل امور ویزا

امور تجاری و بازرگانی چین، سفارت چین در تهران

 

جهت انجام امور مهاجرتی و اخذ ویزا چین ، امور تجاری و بازرگانی، کاریابی بین المللی در چین ، ثبت شرکت در چین همچنین اخذ انواع ویزا از سفارت چین ( ویزاهای توریستی، ویزای کاری از چین ویزای اقامت چین ،ویزای کار چین ، ویزای سرمایه گذاری و ویزای کارآفرینی چین )  و اخذ ویزای تحصیلی از دانشگاهها و کالجهای چین با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ضمنا” جهت اخذ ویزاهای هنگ کنگ، امور مهاجرت و بازرگانی با هنگ کنک با ما تماس بگیرید.

سفارت دانمارک در ایران

امور کنسولی، روادید و مهاجرتی، مدارک مورد نیاز و هزینه های صدور ویزا و تایید مدارک در سفارت دانمارک در ایران ( انواع ویزا و مجوز کاری، ویزای تجاری، ویزای الحاق خانواده، ویزای تحصیلی دانمارک ، ویزای توریستی دانمارک ، ویزای شنگن دانمارک و ویزای اقامت دانمارک ) بعلاوه ساعات و تقویم کاری سفارت دانمارک ، ایمیل امور ویزا، آدرس و شماره تماس سفارت دانمارک در تهران.

صدور انواع ویزا و خدمات صدور ویزای دانمارک در تهران

لیست مدارک مورد نیاز برای ویزای دیدار خانواده دانمارک 

لیست مدارک مورد نیاز برای ویزای تجاری دانمارک 

فرم های درخواست ویزای شنگن دانمارک 

لیست مدارک مورد نیاز برای انگشت نگاری برای کسانی که در دانمارک مدارک خود را تحویل داده و یا به صورت آنلاین درخواست اقامت داده اند

امور تجاری و بازرگانی با دانمارک

رویدادهای تجاری دانمارک و ایران

امور ویزای اقامت و مهاجرت به دانمارک

جهت مشاوره و انجام امور مهاجرتی، تجاری و کاریابی بین المللی در دانمارک ، ثبت شرکت در دانمارک همچنین اخذ انواع ویزا از سفارت دانمارک ( ویزاهای توریستی، ویزای شنگن دانمارک ویزای اقامت دائم و ویزای اقامت موقت دانمارک ،ویزای کار دانمارک ، ویزای سرمایه گذاری و ویزای کارآفرینی دانمارک ، ویزای الحاق به خانواده دانمارک )  و اخذ ویزای تحصیلی از دانشگاهها و کالجهای دانمارک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سفارت رومانی در ایران

امور کنسولی، روادید و مهاجرتی، مدارک مورد نیاز و هزینه های صدور ویزا و تایید مدارک در سفارت رومانی در ایران ( انواع ویزا و مجوز کاری، ویزای تجاری، ویزای الحاق خانواده، ویزای تحصیلی رومانی ، ویزای توریستی رومانی ، ویزای شنگن رومانی و ویزای اقامت رومانی ) بعلاوه ساعات و تقویم کاری سفارت رومانی ، ایمیل امور ویزا، آدرس و شماره تماس سفارت رومانی در تهران.

انواع ویزای رومانی، سفارت رومانی در تهران

درخواست ویزای رومانی به صورت آنلاین

شرایط و الزامات اخذ ویزای رومانی

ویزای شنگن ترانزیت رومانی

ویزای کوتاه مدت، شنگن C رومانی

ویزای بلند مدت، شنگن D رومانی

هزینه صدور ویزاهای رومانی

فرمهای درخواست ویزا رومانی

جهت مشاوره و انجام امور مهاجرتی، تجاری و کاریابی بین المللی در رومانی ، ثبت شرکت در رومانی همچنین اخذ انواع ویزا از سفارت رومانی ( ویزاهای توریستی، ویزای شنگن رومانی ویزای اقامت دائم و ویزای اقامت موقت رومانی ،ویزای کار رومانی ، ویزای سرمایه گذاری و ویزای کارآفرینی رومانی ، ویزای الحاق به خانواده رومانی )  و اخذ ویزای تحصیلی از دانشگاهها و کالجهای رومانی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سفارت روسیه در ایران

شامل امور کنسولی، تجاری و بازرگانی با فدراسیون روسیه ، امور صدور روادید و مهاجرتی روسیه ، مدارک مورد نیاز و هزینه های صدور ویزا روسیه و تایید مدارک در سفارت روسیه در تهران ( انواع ویزا روسیه ) و مجوز کاری، ویزای تجاری، ویزای تحصیلی روسیه ، ویزای توریستی روسیه ، ویزای اقامت روسیه ، ویزای خدمات و ویزای درمانی روسیه ) بعلاوه ساعات و تقویم کاری سفارت روسیه ، ایمیل امور ویزا، آدرس و شماره تماس سفارت روسیه در تهران، آدرس کنسولگری روسیه در اصفهان و کنسولگری روسیه در رشت.

امور صدور ویزا الکترونیک روسیه و مهاجرت به روسیه

تحصیل در روسیه و ویزای تحصیلی روسیه

وبسایت دانشگاههای روسیه، راهنمای تحصیل در روسیه، فرم درخواست ویزای تحصیلی روسیه

امور تجاری و بازرگانی سفارت روسیه در تهران

کنسولگری روسیه در اصفهان

کنسولگری روسیه در رشت

جهت مشاوره و انجام امور مهاجرتی، تجاری با فدراسیون روسیه و کاریابی بین المللی در روسیه، ثبت شرکت در روسیه همچنین اخذ انواع ویزا از سفارت روسیه ( ویزاهای توریستیروسیه ویزای اقامت دائم و ویزای اقامت موقت روسیه ،ویزای کار روسیه ، ویزای سرمایه گذاری و ویزای کارآفرینی روسیه )  و اخذ ویزای تحصیلی از دانشگاههای روسیه و کالجهای روسیه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سفارت ژاپن در ایران

شامل امور کنسولی، تجاری و بازرگانی با ژاپن ، امور صدور روادید و مهاجرتی ژاپن ، مدارک مورد نیاز و هزینه های صدور ویزا ژاپن و تایید مدارک در سفارت ژاپن در تهران ( انواع ویزا ژاپن ) و مجوز کاری، ویزای تجاری، ویزای تحصیلی ژاپن ، ویزای توریستی ژاپن ، ویزای اقامت ژاپن ، ویزای خدمات و ویزای درمانی ژاپن ) بعلاوه ساعات و تقویم کاری سفارت ژاپن ، ایمیل امور ویزا، آدرس و شماره تماس سفارت ژاپن در تهران .

امور صدور ویزای ژاپن، سفارت ژاپن در تهران:

تحصیل در ژاپن:

بورس تحصیلی در ژاپن، بورس تحصیلی مونبوکاگاکوشو

همکاری اقتصادی ژاپن و ایران

لینکهای مفید سفارت ژاپن در تهران

جهت مشاوره و انجام امور مهاجرتی به ژاپن ، امور تجاری با ژاپن و کاریابی بین المللی در ژاپن ، ثبت شرکت در ژاپن همچنین اخذ انواع ویزا از سفارت ژاپن ( ویزاهای توریستی ژاپن ویزای اقامت دائم و ویزای اقامت موقت ژاپن ،ویزای کار ژاپن ، ویزای سرمایه گذاری و ویزای کارآفرینی ژاپن )  و اخذ ویزای تحصیلی از دانشگاههای ژاپن و کالجهای ژاپن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سفارت سوئد در ایران

امور کنسولی، ویزا و مهاجرتی، مدارک مورد نیاز و هزینه های صدور ویزا و تایید مدارک در سفارت سوئد در ایران ( انواع ویزا و مجوز کاری سوئد ، ویزای تجاری سوئد، ویزای الحاق به خانواده سوئد، ویزای تحصیلی سوئد ، ویزای توریستی سوئد ، ویزای شنگن سوئد و ویزای اقامت سوئد ) بعلاوه ساعات و تقویم کاری سفارت سوئد ، ایمیل امور ویزا، آدرس و شماره تماس سفارت سوئد در تهران.

امور ویزا و مهاجرت به سوئد، اداره مهاجرت سوئد، سفارت سوئد در تهران

امور مهاجرت و شهروندی سوئد، درخواست تابعیت سوئد

ویزاهای کوتاه مدتسوئد ، شنگن سوئد، ویزای توریستی یا ملاقات سوئد 

ویزاهای بلند مدت سوئد، ویزای اقامت سوئد، ویزای الحاق به خانواده سوئد

ویزای تحصیلی سوئد، سفارت سوئد در تهران

ویزا کار سوئد، مجوز کار سوئد

درخواست ویزای کاری سوئد

درخواست اقامت در سوئد

نحوه تعیین وقت سفارت سوئد در تهران، تعیین وقت سفارت به صورت آنلاین انجام میگیرد

مدارک درخواست ویزای سوئد

امور تجاری و بازرگانی با سوئد، سفارت سوئد در تهران

صادرات به سوئد

قوانین و مقررات تجارت با سوئد، سفارت سوئد در تهران

جهت مشاوره و انجام امور مهاجرتی به سوئد، امور تجاری و کاریابی بین المللی در سوئد، ثبت شرکت در سوئد همچنین اخذ انواع ویزا از سفارت سوئد ( ویزاهای توریستی سوئد، ویزای شنگن سوئد ویزای اقامت دائم و ویزای اقامت موقت سوئد ،ویزای کار سوئد، ویزای سرمایه گذاری و ویزای کارآفرینی سوئد، ویزای الحاق به خانواده سوئد)  و اخذ ویزای تحصیلی از دانشگاههای سوئد و کالجهای سوئد با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سفارت سوئیس در ایران

امور ویزا و مهاجرتی سوئیس، مدارک مورد نیاز و هزینه های صدور ویزا و تایید مدارک در سفارت سوئیس در ایران ( انواع ویزای سوئیس و مجوز و ویزای کاری سوئیس، ویزای تجاری سوئیس، ویزای الحاق به خانواده سوئیس، ویزای تحصیلی سوئیس، ویزای توریستی سوئیس، ویزای شنگن سوئیس و ویزای اقامت سوئیس) بعلاوه ساعات و تقویم کاری سفارت سوئیس، ایمیل امور ویزا، آدرس و شماره تماس سفارت سوئیس در تهران.

مهاجرت به سوئیس، سفارت سوئیس در تهران

امور حافظ منافع خارجی: امور تجدید پاسپورت آمریکا، اولین درخواست پاسپورت آمریکا (فقط برای افراد زیر ۱۸ سال)، گم شدن گذرنامه آمریکایی، ثبت تولد و مرگ و میر، مسائل مربوط به امنیت اجتماعی، اسناد رسمی و احراز هویت

امور گواهینامه و تاییدیه های سفارت سوئیس در تهران

اخذ شهروندی سوئیس، اخذ شهروندی دوتابعیتی سوئس

امور ثبت احوال و ثبت وضعیت مدنی، سفارت سوئیس در تهران:

شامل ثبت تولد،فرزند خواندگی، مرگ و ازدواج و طلاق در سفارت سوئیس در تهران

 گواهی سوءپیشینه و سوابق کیفری از سفارت سوئیس در تهران

گواهی رانندگی، سفارت سوئیس در تهران

تائیدیه و اعتباربخشی، سفارت سوئیس در تهران

گذرنامه و کارت شناسایی، سفارت سوئیس در تهران :

درخواست برای مدارک شناسائی، سفارت سوئیس در تهران

پاسپورت موقت، سفارت سوئیس در تهران

سفر به آمریکا، سفارت سوئیس در تهران

تحصیل در سوئیس، بورسیه تحصیلی سوئیس، بورس تحصیلی عالی سوئیس

بورس تحصیلی عالی سوئیس برای محققان و هنرمندان ایرانی

ویزای شنگن سوئیس

ویزای تحصیلی سوئیس، فرصتهای مطالعاتی و پژوهشی سوئیس، سفارت سوئیس در ایران

امور تجاری و بازرگانی با سوئیس، سفارت سوئیس در تهران 

اخذ اقامت دائم و مهاجرت به سوئیس 

ویزای کار سوئیس، سفارت سوئیس در تهران

جهت مشاوره و انجام امور مهاجرتی به سوئیس، امور تجاری و کاریابی بین المللی در سوئیس، ثبت شرکت در سوئیس همچنین اخذ انواع ویزا از سفارت سوئیس ( ویزاهای توریستی سوئیس ، ویزای شنگن سوئیس ویزای اقامت دائم سوئیس و ویزای اقامت موقت سوئیس ،ویزای کار سوئیس ، ویزای سرمایه گذاری سوئیس و ویزای کارآفرینی سوئیس ، ویزای الحاق به خانواده سوئیس )  و اخذ ویزای تحصیلی از دانشگاههای سوئیس و کالجهای معتبر سوئیس با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سفارت عربستان در ایران

سفارت عمان در ایران

امور ویزا و مهاجرتی عمان ، مدارک مورد نیاز و هزینه های صدور ویزا و تایید مدارک در سفارت عمان در ایران ( انواع ویزای عمان و مجوز و ویزای کاری عمان ، ویزای تجاری عمان ، ویزای الحاق به خانواده عمان ، ویزای تحصیلی عمان ، ویزای توریستی عمان و ویزای اقامت عمان ) بعلاوه ساعات و تقویم کاری سفارت عمان ، ایمیل امور ویزا، آدرس و شماره تماس سفارت عمان در تهران.

امور صدور ویزای عمان، سفارت عمان در تهران

اسناد و مدارک لازم ویزای عمان، سفارت عمان در تهران

صدور انواع ویزای عمان: ویزای توریستی عمان، ویزای خانواده عمان / ویزای بازدید کننده عمان، ویزای رسمی دیدن عمان، ویزای اقامت عمان، ویزای اکسپرس عمان، ویزای اقامت دانشجویی عمان، ویزای کار عمان، ویزای استخدام قراردادی عمان، ویزای اقامت سرمایه گذار عمان، ویزا مولتی عمان، ویزای ترانزیت عمان، ویزای رانندگان عمان، ویزای گروه هنرمندان (هنرمند) عمان، ویزای حمل و نقل جاده ای عمان، ویزای مشترک با قطر عمان، ویزای ساکنان کشورهای عضو AGCC عمان، ویزای عمان مسافران کشتی و خدمه، ویزای علمی پژوهشی عمان.

خدمات و امور بازرگانی عمان، سفارت عمان در تهران 

خدمات و امور جهانگردی عمان، سفارت عمان در تهران

جهت مشاوره و انجام امور مهاجرتی به عمان ، امور تجاری و کاریابی بین المللی در عمان ، ثبت شرکت در عمان همچنین اخذ انواع ویزا از سفارت عمان ( ویزاهای توریستی عمان ، ویزای اقامت عمان ،ویزای کار عمان ، ویزای سرمایه گذاری عمان و ویزای کارآفرینی عمان ، ویزای الحاق به خانواده عمان )  و اخذ ویزای تحصیلی از دانشگاههای عمان و کالجهای معتبر عمان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سفارت فرانسه در ایران

امور ویزا و مهاجرتی فرانسه، مدارک مورد نیاز و هزینه های صدور ویزا و تایید مدارک در سفارت فرانسه در ایران ( انواع ویزای فرانسه و مجوز و ویزای کاری فرانسه، ویزای تجاری فرانسه، ویزای الحاق به خانواده فرانسه، ویزای تحصیلی فرانسه، ویزای توریستی فرانسه، ویزای شنگن فرانسه و ویزای اقامت فرانسه ) بعلاوه ساعات و تقویم کاری سفارت فرانسه، ایمیل امور ویزا، آدرس و شماره تماس سفارت فرانسه در تهران.

ویزا شنگن فرانسه: مرکز خصوصی پیشخوان ویزای فرانسه در تهران

امور مهاجرت فرانسه و درخواست اقامت دائم فرانسه

درخواست انواع ویزای فرانسه آنلاین

وقت مصاحبه ویزای فرانسه

تحصیل در فرانسه

تحصیل در مدارس فرانسه، پذیرش تحصیل در مدارس فرانسوی 

ویزای تحصیلی فرانسه

اطلاعات عمومی ویزای تحصیلی فرانسه

مدارک مورد نیاز ویزای تحصیلی فرانسه

تحصیل در فرانسه: بورسهای دولتی تحصیل در فرانسه

بورس اراسموس موندوس Erasmus Mundus 

رشته های تحصیلی به زبان انگلیسی در فرانسه

بازدید از فرانسه

مترجمین رسمی مورد تائید سفارت فرانسه در تهران

امور تجاری و بازرگانی با فرانسه

اتاق بازرگانی ایران و فرانسه

مشاورین تجارت خارجی فرانسه

مرکز فرانسوی امور تجاری در تهران

امور سرمایه گذاری در فرانسه

جهت مشاوره و انجام امور مهاجرتی به فرانسه ، امور تجاری و کاریابی بین المللی در فرانسه ، ثبت شرکت در فرانسه همچنین اخذ انواع ویزا از سفارت فرانسه ( ویزاهای توریستی فرانسه ، ویزای شنگن فرانسه ویزای اقامت دائم فرانسه و ویزای اقامت موقت فرانسه ،ویزای کار فرانسه ، ویزای سرمایه گذاری فرانسه و ویزای کارآفرینی فرانسه ، ویزای الحاق به خانواده فرانسه )  و اخذ ویزای تحصیلی از دانشگاههای فرانسه و کالجهای معتبر فرانسه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سفارت فنلاند در ایران

امور ویزای فنلاند و امور مهاجرتی فنلاند ، مدارک مورد نیاز و هزینه های صدور ویزا و تایید مدارک در سفارت فنلاند در ایران ( انواع ویزای فنلاند و مجوز و ویزای کاری فنلاند ، ویزای تجاری فنلاند ، ویزای الحاق به خانواده فنلاند ، ویزای تحصیلی فنلاند ، ویزای توریستی فنلاند ، ویزای شنگن فنلاند و ویزای اقامت فنلاند ) بعلاوه ساعات و تقویم کاری سفارت فنلاند ، ایمیل امور ویزا، آدرس و شماره تماس سفارت فنلاند در تهران.

خدمات صدور ویزا فنلاند، سفارت فنلاند در ایران

درخواست ویزای فنلاند، همچنین نمایندگی کشور استونی (درخواست ویزا استونی)

ویزای شنگن فنلاند، سفارت فنلاند در ایران:

ویزای توریستی شنگن فنلاند

ویزای بازدید تجاری، شنگن فنلاند

ویزای بازدید شخصی و خانوادگی، شنگن فنلاند

ویزای بازدید فرهنگی، کنفرانس و ورزشی، شنگن فنلاند

فرم درخواست آنلاین ویزای فنلاند

اخذ نوبت برای ویزاهای کوتاه مدت، شنگن فنلاند

ثبت اطلاعات بیومتریک در سیستم اطلاعات ویزا (VIS) جهت اخذ ویزای شنگن فنلاند

پیگیری درخواست اخذ ویزای فنلاند

سازمان مهاجرت فنلاند: درخواست انواع اقامت در فنلاند، تابعیت فنلاند 

شرایط اقامت و شهروندی فنلاند:

شرایط اقامت در فنلاند

شرایط اقامت دائم فنلاند

انواع اقامت فنلاند و اعتبار آنها 

شرایط دریافت کارت اقامت فنلاند:

 

 

 

 

 

ویزای کاری فنلاند، اولین اقامت در فنلاند

مهاجرت به فنلاند از طریق افراد خانواده

تحصیل در فنلاند، ویزای تحصیلی فنلاند، اولین اقامت در فنلاند

تمدید اقامت در فنلاند

شرایط گرفتن اقامت دائم اروپا

شرایط شهروندی فنلاند

جهت مشاوره و انجام امور مهاجرتی به فنلاند ، امور تجاری و کاریابی بین المللی در فنلاند ، ثبت شرکت در فنلاند همچنین اخذ انواع ویزا از سفارت فنلاند ( ویزاهای توریستی فنلاند ، ویزای شنگن فنلاند ویزای اقامت دائم فنلاند و ویزای اقامت موقت فنلاند ،ویزای کار فنلاند ، ویزای سرمایه گذاری فنلاند و ویزای کارآفرینی فنلاند ، ویزای الحاق به خانواده فنلاند )  و اخذ ویزای تحصیلی از دانشگاههای فنلاند و کالجهای معتبر فنلاند با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

سفارت قبرس در ایران

Cyprus embassy in Iran 

امور ویزا و اخذ انواع ویزای قبرس اروپایی، امور مهاجرتی قبرس ، مدارک مورد نیاز و هزینه های صدور ویزا قبرس و تایید مدارک در سفارت قبرس در ایران ( انواع ویزای قبرس و مجوز و ویزای کاری قبرس ، ویزای تجاری قبرس ، ویزای قبرس ، ویزای تحصیلی قبرس ، ویزای توریستی قبرس ، ویزای اقامت قبرس ) بعلاوه ساعات و تقویم کاری سفارت قبرس ، ایمیل امور ویزا قبرس ، آدرس و شماره تماس سفارت قبرس در تهران.

the embassy of cyprus in Iran 

 

سفارت قزاقستان در ایران

امور ویزا و اخذ انواع ویزای قزاقستان، امور مهاجرتی قزاقستان ، مدارک مورد نیاز و هزینه های صدور ویزا قزاقستان و تایید مدارک در سفارت قزاقستان در ایران ( انواع ویزای قزاقستان و مجوز و ویزای کاری قزاقستان ، ویزای تجاری قزاقستان ، ویزای قزاقستان، ویزای تحصیلی قزاقستان ، ویزای توریستی قزاقستان ، ویزای اقامت قزاقستان) بعلاوه ساعات و تقویم کاری سفارت قزاقستان ، ایمیل امور ویزا قزاقستان، آدرس و شماره تماس سفارت قزاقستان در تهران.

انواع ویزا های قزاقستان، هزینه های و اعتبار ویزاهای قزاقستان

ویزاهای سرمایه گذاری قزاقستان A5

ویزای تجاری و بازرگانی قزاقستان B1, B2, B3

ویزای حمل و نقل بین المللی قزاقستان B4

ویزای کارآموزی و دوره های کوتاه مدت قزاقستان B7

ویزای اقامتی قزاقستان: ویزای دائم و موقت اقامت B8, B9, B10

ویزای توریستی قزاقستان B11, B12

ویزای کاری قزاقستان، اقامت کاری قزاقستان C3 که ممکن است تا سه سال صادر گردد

جهت مشاوره و انجام امور ویزای قزاقستان و امو مهاجرتی به قزاقستان، امور تجاری و کاریابی بین المللی در قزاقستان، ثبت شرکت در قزاقستان همچنین اخذ انواع ویزا از سفارت قزاقستان ( ویزاهای توریستی قزاقستان، ویزای اقامت قزاقستان ،ویزای کار قزاقستان، ویزای سرمایه گذاری قزاقستان و ویزای کارآفرینی قزاقستان )  و اخذ ویزای تحصیلی از دانشگاههای قزاقستان و کالجهای معتبر قزاقستان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سفارت قطر در ایران

Qatar Embassy in Iran

امور ویزا و اخذ انواع ویزای قطر ، امور مهاجرتی قطر ، مدارک مورد نیاز و هزینه های صدور ویزا قطر و تایید مدارک در سفارت قطر در ایران ( انواع ویزای قطر و مجوز و ویزای کاری قطر ، ویزای تجاری قطر ، ویزای قطر ، ویزای تحصیلی قطر ، ویزای توریستی قطر ، ویزای اقامت قطر ) بعلاوه ساعات و تقویم کاری سفارت قطر ، ایمیل امور ویزا قطر ، آدرس و شماره تماس سفارت قطر در تهران.

سفارت کانادا در ایران

سفارت کرواسی در ایران

سفارت کره جنوبی در ایران

سفارت کوبا در ایران

سفارت گرجستان در ایران

سفارت لبنان در ایران

سفارت مالزی در ایران

سفارت مجارستان در ایران

سفارت مکزیک در ایران

سفارت نروژ در ایران

سفارت نیجریه در ایران

سفارت نیوزلند در ایران

سفارت هلند در ایران

سفارت هند در ایران

سفارت یونان در ایران