گروه مهاجرتی پرشیا گلوبال، فرم ارزیابی متقاضیان مهاجرت به استرالیا، کانادا و نیوزلند

فرم ارزیابی متقاضیان مهاجرت تحصیلی و کاری

از علاقه شما برای استفاده از خدمات حرفه ای گروه مهاجرتی پرشیا گلوبال کمال تشکر را داریم و از اینکه برای تکمیل فرم ارزیابی وقت می‌گذارید سپاسگزاریم. لطفا برای ارزیابی شرایط مهاجرت خود یکی از فرمهای ذیل را پر نمایید. ارزیابی شرایط مهاجرت از طریق مهارت شغلیفرم ارزیابی متقاضیان مهاجرت: متقاضیان عزیز مهاجرت تحصیلی و کاری به کانادا، استرالیا و اروپا پس از دانلود فایل ارزشیابی اولیه متقاضی در ذیل این پاراگراف به دقت تمامی آیتمها را پر نمایید. ، تکمیل فرم بایستی با رضایت کامل جنابعالی انجام گیرد، و این شرکت ضمن محرمانه تلقی کردن اطلاعات اعلام شده توسط شما، نیازمند اطلاعاتی دقیق و صحیح می باشد تا بتواند بهترین روش و مشاوره صحیحی را به شما ارائه نماید. در روشهای قبلی ما به صورت آنلاین فرم ارزیابی را در وبسایت قرار داده بودیم که در اکثر موارد بدلیل اینکه متقاضیان عزیز دسترسی به تاریخ های صحیح یا اطلاعات دقیق نداشتند ناچار به دوباره کاری و رد/ قبول شرایط آنها به خاطر اطلاعات نادرست می شدیم. لذا تصمیم گرفتیم  پس از دانلود فرم مربوطه، با بررسی دقیق آیتم ها آنها را برای ما پر کرده و پس از اطمینان از صحت اطلاعت ذکر شده آنرا به ایمیل شرکت ارسال نمایید.

فرم ارزیابی اولیه “صورت وضعیت متقاضیان مهاجرت

پس از تکمیل و اطمینان از صحت اطلاعات فرم ارزیابی، آنرا به آدرس پست الکترونیکی ما در زیر ارسال نمایید.

service@persiaglobal.net فرم ارزیابی متقاضی به ایمیل شرکت فرستاده شود
آدرس ایمیل: service@persiaglobal.net

مشاوره مهاجرت تحصیلی و کاری


درود به همه عزیزان متقاضی مشاوره،

عواید حاصل از مشاوره شما متقاضیان عزیز به موسسات خیریه تعلق می‌گیرد.

لینک انفاق به موسسه خیریه بچه های آسمان: آسایشگاه نگهداری از کودکان معلول بدون سرپرست

  1. ابتدا فرم ارزیابی اولیه ما را پر نمایید و به آدرس ایمیل ما با عنوان “مشاوره” ارسال نمایید. service@persiaglobal.net
  2. در صورت داشتن شرایط مناسب برای مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری و یا روش های دیگر مهاجرتی و تحصیلی … ایمیل “تایید” برای تعیین وقت مشاوره برای شما ارسال می گردد.
  3. هزینه جلسه مشاوره را به حساب خیریه واریز نمایید و تصویر فیش آنرا برای ما ارسال کنید.
  4. تاریخ و زمان جلسه مشاوره را از طریق فرم زیر و یا تماس با واتس آپ تعیین نمایید.

هزینه هر جلسه مشاوره طبق تعرفه به ازای هر ۴۵ دقیقه مبلغ ۸۰ هزار تومان می باشد.

توجه: زمان مشاوره با مشاورین ما در استرالیا، اروپا، آمریکا و کانادا طبق زمان بندی متعارف و ساعات استاندارد این عزیزان تنظیم می‌گردد.

پیروز باشید

لطفا” در ذیل ابتدا گزینه {موضوع} ، سپس {مشاور} ( یکی از مشاورین بر حسب شرایط و هدف خود) و در پایان {مشاوره} (تحصیلی / کاری) را انتخاب کنید و با کلیک بر روی گزینه {بعدی} فرایند وقت مشاوره را کامل نمایید.

[bookly-form]