تحصیل در مقطع دکتری در شرکت گوگل

کارآموز تحقیقات گوگل، دکتری تخصصی، سال تحصیلی ۲۰۲۱

کارآموز تحقیقات گوگل، دکتری تخصصی، سال تحصیلی ۲۰۲۱، در ۸ کشور مختلف

آخرین مهلت ارسال درخواست: ۲۴ دسامبر ۲۰۲۰

لطفا درخواست خود را قبل از ۲۴ دسامبر ۲۰۲۰ تکمیل کنید. در اسرع وقت درخواست خود را ارسال کنید، ما بطور مداوم درخواستها را بررسی می کنیم.

بورسیه های تحصیلی گوگل

برای شروع مراحل تکمیل درخواست ، شما به یک CV یا رزومه به روز شده و یک نسخه ترجمه رسمی یا غیر رسمی از مدارک تحصیلی خود به زبان انگلیسی نیاز دارید. دکمه “APPLY” را در این صفحه کلیک کنید و مدارک مورد نیاز را همانطور که در بخش مربوطه آمده، آماده کنید.( ترجیحا مدارک به فرمت PDF باشند.)

 1. در قسمت رزومه ” Resume Section” رزومه یا CV به روز شده خود را الصاق کنید.
 2. در قسمت تحصیلات”Education Section” ترجمه رسمی یا غیر رسمی آخرین مدرک تحصیلی خود به زبان انگلیسی را الصاق کنید.

در بخش وضعیت مدرک تحصیلی “Degree Status” انتخاب صورت وضعیت در حال حاضر دانشجو هستم”Now Attending” یک نسخه از گواهی اشتغال به تحصیل آپلود کنید.

نکته: با استفاده از این صورت وضعیت ، درخواست شما به طور خودکار به مکان های زیر ارسال می شود:

 • قاهره،استان قاهره، مصر
 • دوبی، امارات متحده عربی
 • آکرا، غنا
 • نایروبی، کنیا
 • لاگوس، نیجریه
 • مسکو، روسیه
 • استانبول، ترکیه
 • کیف، اکراین

حداقل شرایط مورد نیاز برای متقاضی

 • درحال حاضر در مقطع دکتری تخصصی در رشته علوم کامپیوتر یا یک رشته فنی مرتبط، ثبت نام کرده باشید
 • داشتن تجربه تحقیق در فهم زبانهای طبیعی(NLU)، بینایی کامپیوتری(Computer Vision) و / یا یادگیری ماشین(Machine Learning) از کارآموزی های قبلی ، کار ، پروژه های شخصی و / یا کار آزمایشگاهی
 • تجربه کار با یک یا چند زبان برنامه نویسی عمومی مانند: Java, C++, Python , GO
 • داشتن مقالات چاپ شده (در آنها اسم شما به عنوان نویسنده ذکر شده باشد) در کنفرانس( برای مثال؛ NIPS, ICML,ACL,CVPR,) و غیره
بورسیه تحصیل گوگل مقطع دکتری

شرایط ارجح مورد نیاز متقاضی

 • به محض اینکه این کارآموزی تمام شد به تحصیل در مقطع تحصیلی خود باز گردید
 • توانایی طراحی و اجرا دستور العمل، مطابق برنامه کار تحقیقات
 • حداقل برای ۱۳ هفته، تمام وقت در اختیار این کار باشد

در مورد کار

تحقیقات در شرکت Google ، در بیشتر تیم های متعدد مختلف، در تمام شرکت، هر روز انجام میشود. تحقیقات ما از طریق خدمات و محصولاتی مانند جستجو ، نقشه ها ، دستیار گوگل، ترجمه گوگل ،  گوگل Cloud و زیرساخت های محاسباتی، ذخیره سازی و شبکه سازی به کاربر ارائه میشود. برای دستیابی به این هدف ، بر روی طیف گسترده ای از پروژه ها کار میکنیم که از آخرین فناوری های پیشرفته دنیا استفاده می کنند، تا مرزهای” آنچه ممکن است” را کنار بزنیم.

در شرکت گوگل، کارآموزهای مهندسی متمرکز بر تحقیقات، در سراسر شرکت جا داده میشوند، و به راه اندازی آزمایشات در مقیاس بزرگ کمک می کنند و ایده های امیدوار کننده را به سرعت و به طور گسترده به کار می گیرند. این ایده ها از طریق پروژه های داخلی و همچنین همکاری با برنامه های تحقیقاتی در دانشگاه ها و موسسات فنی همکار در سراسر دنیا بوجود می آیند.

از ایجاد آزمایشات و پیاده سازی نمونه سازی اولیه تا طراحی معماری های جدید ، کارآموزان مهندسی متمرکز بر تحقیقات، بر روی مسائل دنیای واقعی از جمله هوش مصنوعی ، داده کاوی ، پردازش زبان طبیعی ، تجزیه و تحلیل عملکرد سخت افزار و نرم افزار ، بهبود کامپایلرها برای سیستم عامل های تلفن همراه و همچنین جستجو که هسته اصلی فعالیتهای ماست، کار می کنند.

مشارکت در برنامه کارآموزی گوگل، مستلزم این است که شما در یکی از کشورهای خاص  که ذکر شد، برای ایفا نقش خودتان در تمام مدت زمان برنامه کارآموزی، اقامت داشته باشید. در مورد اینکه در طول استخدام در چه کشوری باشید، با شما بحث و توافق خواهیم کرد.

تحقیقات در شرکت Google ، در بیشتر تیم های متعدد مختلف، در تمام شرکت، هر روز انجام میشود. تحقیقات ما از طریق خدمات و محصولاتی مانند جستجو ، نقشه ها ، دستیار گوگل، ترجمه گوگل ،  گوگل Cloud و زیرساخت های محاسباتی، ذخیره سازی و شبکه سازی به کاربر ارائه میشود. برای دستیابی به این هدف ، بر روی طیف گسترده ای از پروژه ها کار میکنیم که از آخرین فناوری های پیشرفته دنیا استفاده می کنند، تا مرزهای” آنچه ممکن است” را کنار بزنیم.

مسئولیتها:

 • برای توسعه راه حل ها در مورد مسائل در مقیاس بزرگ در دنیای واقعی ، در تحقیقات پیشرفته شرکت کنید.

مرجع/ اطلاعات بیشتر بر روی وب سایت رسمی شغلهای گوگل وجود دارد.

بورسیه های تحقیقاتی و تحصیلی گوگل

درباره admin

Immigration & Visa Consultant