پوزیشن-دکتری-در-بیوفیزیک-و-بیوشیمی

پوزیشن بین رشته ای دکترا در رشته های بیوفیزیک، میکروفابریکاسیون و بیوشیمی

پوزیشن دکتری: برای متقاضیان دکترا در رشته های  بیوفیزیک ، میکروفابریکاسیون و بیوشیمی

مکان: کشور آلمان

کارفرما: انستیتوی دولتی آلمان

متقاضیان: پژوهشگران خانم و معلول جوان در الویت جذب قرار دارند.

phd در بیوفیزیک
پوزیشن دکتری در آلمان، رشته بیوشیمی و بیوفیزیک

بعضی از زمینه های تحقیقات مرتبط:  تحقیقات در جامدات و علوم مواد ، ذرات و پلاسما و فیزیک کوانتوم، ایمونوبیولوژی و زیست شناسی عفونت و درمان، میکروبیولوژی و محیط زیست (اکولوژی)،  زیست شناسی ساختاری و سلولی

آخرین مهلت درخواست پیشنهاد کار:  30 آبان ۹۹

این شرکت آلمانی تمرکز زیادی در فن آوری های نوری دارد. برخی از تحولات اخیر با هدف تقویت حوزه بین رشته ای بین فیزیک و علوم زیستی است و منجر به ایجاد یک بخش کاملا تخصصی به عنوان یک مرکز مشترک با دانشگاه فردریش اسکندر (FAU)  و بیمارستان دانشگاهی در ارلانگن شده است.

در حال حاضر، این گروه تحقیقاتی در حال تکمیل اعضای تیم بین رشته ای و مشترک با پروژه هایی در زمینه بیوفیزیک ، زیست شناسی مصنوعی و مهندسی زیستی (مهندسی پزشکی) برای پروژه سلولهای مصنوعی با نور قابل تغییر و سیستم های آزمایشگاه روی تراشه می باشد.

تحقیق در زمینه مواد بیولوژیکی فعال و تنظیم آنها توسط سوئیچ های اپتوژنتیک انجام می گیرد. بررسی چگونگی ظهور الگوها، عملکردهای اساسی سلولی و سازمان چند سلولی که از فعل و انفعالات بلوک های ساختمانی بیولوژیکی آنها ظهور میکند و نحوه کنترل این فعل و انفعالات توسط نور. علاوه بر این ، این گروه تحقیقاتی به روشهای آزمایشگاهی روی تراشه علاقه منداست تا این فرآیندها را کوچک سازی و موازی سازی کرده و آنها را در سطح سیستمی کنترل کند.

این گروه برای توسعه آزمایشگاههای روی تراشه جدید، به محیط های آزمایشگاهی فوق مدرن، اتاق های پاک مختص به میکروفلویدیکس و ساخت ساختار نانو دسترسی دارد. میکروسکوپ های مختلف داخلی و همچنین مرکز تصویربرداری نوری به دانشجویان مقطع دکتری این امکان را می دهد تحقیقات بیوفیزیکی را با مجموعه متنوعی از فناوری های نوری تجزیه و تحلیل کنند.

یک آزمایشگاه بیوشیمیایی گروه را قادر می سازد پروتئین های اپتوژنتیکی را به صورت سفارشی طراحی و جداسازی کنند. پرسنل فنی پروتئین های خالص را فراهم و یا پشتیبانی لازم را در تولید پروتئین ارائه می دهند.

دکتری در آلمان

شرح شغل:

برنامه تحقیقاتی بین رشته ای برای ساخت “سلولهای مصنوعی با استفاده از لیپیدها و پروتئین های خالص در سیستم های آزمایشگاهی روی تراشه. “سلولهای مصنوعی” با ویژگیهای نوری قابل تغییر مجهز شده و با استفاده از تکنیکهای میکروسکوپی فلورسانس مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرند. دانشجوی دکترا ممکن است از مجموعه ی متنوعی از غشاهای مدل لیپیدی، فن آوری های میکروفلویدیک، روش های مهندسی پروتئین نوترکیب ، تکنیکهای میکروسکوپی اپتوژنتیک و فلورسانس استفاده کند.

به دانشجوی دکترا فرصت طراحی و انجام آزمایشات و ارائه نتایج تحقیق در جلسات علمی داده خواهد شد.

صلاحیت متقاضیان دکترا:

بهتر است داوطلبان دارای سابقه فیزیک (بیو) ، بیوشیمی یا رشته مرتبط را داشته باشند. گروه تحقیقاتی به دنبال اعضای تیم خلاق با علاقه مشخص به تحقیقات بین رشته ای هستند. ترجیحاً متقاضیانی با تجربه قبلی در یک یا چند مورد از زمینه های زیر: میکروسکوپی فلورسانس، غشای چربی، ساخت میکرو (میکروفابریکیشن) / میکروفلویدیکس

علاقه مند به پیوستن به این گروه تحقیقاتی می توانند درخواست خود را از جمله کاور لتر (علایق تحقیقاتی و توصیف انگیزه) ، CV ، ریز نمرات و آدرس های ایمیل معرف های آکادمیک با به ایمیل ما به آدرس service@persiaglobal.net  ارسال نمایند.

درباره admin

Immigration & Visa Consultant