پست داک علوم انسانی

پست داک علوم انسانی و علوم اجتماعی، کالج نیویوروپ

بورسیه تحقیقاتی فول فاند:

پوزیشن های فوق دکتری برای رشته های علوم انسانی و علوم اجتماعی در کالج نیو یوروپ، بخارست، رومانی

آخرین مهلت ارسال درخواست:

۱۵ ژانویه ۲۰۲۱

دانشگاه – موسسه آموزش عالی نیو یوروپ- مخصوص تحصیلات تکمیلی- در شهر بخارست (رومانی)، برای بورسیه تحقیقاتی سال تحصیلی ۲۰۲۱-۲۰۲۲ ، یک رقابت سالانه برگذار می کند. این بورسیه تحصیلی، برای داوطلبان شهروند رومانی و دیگر شهروندان  بین المللی (برای مقطع فوق دکتری) در حوزه های علوم انسانی، علوم اجتماعی (شامل رشته های حقوق و اقتصاد) است که از همه متقاضیان واجد شرایط برای ارسال درخواست دعوت می کند.

این بورسیه تحقیقاتی چه امکاناتی را ارائه می کند:

این بورسیه تحقیقاتی شامل: کمک هزینه ماهانه ۸۵۰ یورو (بدون مالیات)؛اقامت در شهر بخارست: شامل محل زندگی و فضای کار؛ بازپرداخت هزینه های سفر از کشور محل اقامت به بخارست و برگشت است. به محققین همکاری که برای کل سال تحصیلی اقامت دارند، یک سفر تحقیقاتی یک ماهه به موسسه مورد نظرشان پیشنهاد می شود. همکاران، به کتابخانه و منابع الکترونیکی NEC دسترسی آزاد دارند.

دانشگاه NEC از محققین همکار برگزیده چه انتظاراتی دارد:

از محققین همکار انتظار داریم که روی پروژه های خود، کار کنند و در رویدادهای علمی سازمان یافته NEC شرکت کنند. حضور،مشارکت و تبادل نظر در سمینارهای هفتگی در مورد کارهای تحقیقاتی دیگر محققین همکار این دوره، اجباری است. از همکاران انتظار داریم که در پایان بورسیه تحقیقاتی خود ، یک مقاله تحقیقاتی ارائه بدهند و در آن نتایج کار تحقیقاتی خود را در طول مدت بورسیه تحقیقاتی منعکس کنند. این مقالات در نشریه NEC چاپ خواهد شد.

شرایط :

بورسیه های تحقیقاتی NEC مخصوص پژوهشگران مقطع پست دکتری است (به استثنای Pontiac Magna ، و درخواست دانشجویان دکتری تخصصی و داوطلبان غیر دانشگاهی را نیز می پذیرد – برای اطلاعات بیشتر به توضیحاتی که در ادامه می آید، مراجعه کنید). داوطلبین شهروند رومانی و دیگر شهروندان بین المللی، در تمام حوزه های تحصیلی علوم انسانی و علوم اجتماعی واجد شرایط برای درخواست بورسیه تحقیقاتی دانشگاه NEC هستند. سایر بورسیه های تحقیقاتی ، داوطلبین از کشورهای خاص یا از حوزه های دانشگاهی خاصی را هدف قرار می دهند. برای جزئیات بیشتر به توضیحات زیر مراجعه کنید.

طول مدت بورسیه تحقیقاتی:

برای شهروندان رومانی: یک سال تحصیلی کامل ( ۱۰ ماه، شروع دوره از اکتبر ۲۰۲۱)؛

برای شهروندان غیر رومانی: یک سال تحصیلی کامل یا یک ترم (۵ ماه، شروع دوره اکتبر۲۰۲۱، یا مارچ ۲۰۲۲)

چگونه درخواست ارسال کنید:

لطفا” CV خود را برای ما ارسال نمایید تا پس از بررسی اولیه جهت تکمیل روند کار با شما در تماس باشیم. توجه داشته باشید که موقعیت های پست داک اعلامی درخواستها را به زبان انگلیسی، فرانسه یا آلمانی می پذیرد.  در ضمن توجه داشته باشید که زبان انگلیسی، زبان ارتباطات و اکثر رویداد های نیویوروپ است.  لطفا شرایط بورسیه تحصیلی را مطالعه نمایید.

فرایند گزینش محقق همکار:

درخواستهای ارسالی توسط کارکنان دانشگاهی با پشتیبانی متخصصین مربوطه بررسی می شود. داوطلبین از نتایج انتخاب مقدماتی در نیمه دوم ماه مارچ ۲۰۲۱، توسط یک ایمیل مطلع خواهند شد. این داوطلبین منتخب مقدماتی در تاریخ برنامه ریزی شده ۱۴-۱۶ ماه آوریل ۲۰۲۱، برای مصاحبه دعوت میشوند. تصمیمات انتخاب محقق همکار NEC، توسط اعضای هیئت مشاوره علمی NEC گرفته می شود. برای اطلاع از معیارهای انتخاب، لطفا به دستورالعمل راهنمای زیر مراجعه کنید. توجه داشته باشید که NEC گزارش ارزیابی درخواست ها را برای داوطلبان فاش نمی کند.

 آخرین مهلت ثبت درخواست برای متقاضیان، ۱۵ ژانویه ۲۰۲۱ است.

درخواستهای ناقص یا با تاخیر فرستاده شده، مورد بررسی و ملاحظه قرار نمی گیرند.

دستورالعمل راهنما برای متقاضیان

مدارک مورد نیاز برای ارسال درخواست:

توجه داشته باشید که باید چندین مدرک مختلف را در پلت فرم درخواست آپلود کنید:

  • یک قطعه عکس که اخیرا گرفته شده است
  • اسکن مدرک دکتری تخصصی
  • حداقل ۲ توصیه نامه از اساتید معرف (رفرنس)( در زبان انگلیسی، فرانسه یا آلمانی) که به صراحت از درخواست شما برای بورسیه تحقیقاتی NEC پشتیبانی کند. از اساتید معرف (رفرنس) تقاضا کنید که خودشان توصیه نامه ها را آپلود کنند.

به تمام سوالات ذکر شده در فرم درخواست، پاسخ دهید، لطفاً از فضای اختصاص داده شده برای پاسخ، تجاوز نشود. خود پروژه (با spaces) ، شامل پاورقی / یادداشت ها و منابع کتابشناسی، نباید بیشتر از ۱۲,۰۰۰ کارکتر باشد. این پروژه باید وضعیت تحقیق در حوزه خاص مورد علاقه شما را توصیف کند و اهداف شما را نشان دهد؛ همچین باید شامل منابع کتابشناسی هم باشد.

معیارهای انتخاب

  • کیفیت بالای نمونه کارهای دانشگاهی و مقالات یا کتابهای علمی چاپ شده داوطلب و مشارکت او در تحقیقات بین المللی؛
  • طرح پیشنهادی برای تحقیقی ابتکاری و خلاقانه با کمک قابل توجه بورسیه تحصیلی؛
  • رویکردهای بین رشته ای ویا تطبیقی، یک مزیت برای داوطلبان است.

آیین نامه عمومی حفاظت از داده ها  (GDPR)

دانشگاه NEC، داده های شخصی را مطابق با مقررات کنونی GDPR، پردازش و ذخیره می کند.

درباره admin

Immigration & Visa Consultant