چین پزشکی

پزشکی چین بدون آزمون ورودی دانشگاه شانتو، دانشکده علوم پزشکی

 
دانشگاه شانتو، دانشکده علوم پزشکی

دانشکده علوم پزشکی دانشگاه شانتو چین،

رشته پزشکی چین بدون نیاز به آزمون ورودی

با شهریه و هزینه های بسیار کم

از مهمترین های رشته پزشکی دانشگاه شانتو، چین

• دانشکده پزشکی دانشگاه شانتو متعهد است که تجارب آموزش پزشکی با کیفیتی برای دانشجویان بین المللی ارائه دهد که این دانشجویان را قادر می سازد تا با داشتن دانش پزشکی، مهارتهای بالینی کافی و حرفه ای ، پزشکان شایسته ای شوند. این در حالیست که آنها قادر خواهند بود به نیازهای پزشکی و درمانی کشور خود و دیگر کشورها مثل چین پاسخ دهند.

• این رشته به زبان انگلیسی ارائه می شود و توسط دانشکده های علوم پزشکی و کلینیکال از منابع و  کتب درسی  انتشارات بین المللی در تدریس پزشکان آینده بهره برده می شود.

• امکانات پیشرفته همچون مرکز پزشکی شبیه سازی شده، دانشجویان پزشکی دانشگاه شانتو را قادر می سازد تا در یک محیط شبیه سازی شده بروز ترین متد ها و روش های درمانی جهان را فرا بگیرند.

• قرار گرفتن در معرض محیط عملی و کلینیکی از طریق دروس اختیاری، جلسات آموزش بالینی، پروژه های داوطلبانه خدمات بهداشتی ، مشاهدات کلینیکی ، دوره های چرخشی و کارآموزی فشرده در پنج بیمارستان وابسته به این دانشکده به حداکثر باعث فراگیری بهینه این کادر درمانی و تحقیقاتی آینده میشود.

شرح رشته پزشکی:

باید توجه داشت که رشته پزشکی MBBS از سطح (لیسانس پزشکی)است و دانشگاه شانتو یکی از ۴۵ دانشگاه موجود در لیست دانشگاههای مورد تایید وزارت علوم چین می باشد که رشته پزشکی را در چین آموزش می دهد. دانشگاه شانتو به طور سنتی عنوان این رشته را در گواهی تحصیلی “پرشکی بالینی” قید میکند (معمولا دانشگاه های چین فقط مجاز به صدور گواهی فارغ التحصیلی به زبان چینی هستند). اما نیازی به نگرانی در مورد آن نیست زیرا دانشگاه شانتو نه تنها توسط وزارت بهداشت چین، بلکه بسیاری از شوراهای پزشکی و وزارت بهداشت در کشورهای دیگر نیز مورد تائید است.

این دوره تحصیلی در فهرست بین المللی آموزش پزشکی IMED بنیاد پیشرفت آموزش و تحقیقات بین المللی پزشکی  FAIMER ثبت شده است. دانشجویان آموزان تشویق می شوند تا در ارزیابی ها و امتحانات بین المللی مانند امتحان مجوز پزشکی ایالات متحدهUSMLE  شرکت کنند. نرخ قبولی دانشجویان ما در آزمون ملی مجوز پزشکی چین ۱۰۰٪ (در مقابل میانگین قبولی ملی ۲۰٪) حفظ شده است، در حالی که دانشجویان منتخب ما در آزمونهای USMLE در سالهای گذشته به میزان قبولی ۹۳-۹۸٪ رسیده اند. فارغ التحصیلان بین المللی ما اقامت خود را در ایالات متحده آمریکا، کانادا، نیوزلند، تایلند و مالزی و انگلستان بدست آورده اند. مدت زمان این برنامه پنج تا شش سال است و منجر به مدرک لیسانس می شود. متقاضیانی که دوره های دانشگاهی /A-Level / IB / AP / STPM / UEC یا معادل آن از جمله ریاضیات ، فیزیک و شیمی را با موفقیت به پایان رسانده اند ، مجاز به درخواست معافیت برای این دوره ها هستند و می توانند زودتر فارغ التحصیل شوند و به تأیید معاونت آموزشی دانشگاه برسند.

شرایط ورود به دروه های پزشکی:

• متقاضیان بین المللی دارای گذرنامه معتبر (حداقل اعتبار ۶ ماهه)

• سن اصولاً از ۱۸-۳۰ سال است، با استثناهایی که به سابقه تحصیلات دانشگاهی بستگی دارد. دانشجویان زیر ۱۸ سال نمی توانند اقدام کنند.

• از نظر جسمی و روانی سالم و بدون سوابق کیفری.

•از دبیرستان یا مقاطع بالاتر فارغ التحصیل شده باشند.

• متقاضیانی که دوره های دانشگاهی A-Level / IB / AP / STPM / UEC یا معادل آن از جمله ریاضیات ، فیزیک و شیمی را با موفقیت گذرانده اند، واجد شرایط درخواست معافیت برای این دوره ها هستند و می توانند زودتر فارغ التحصیل شوند و این موضوع به تأیید معاونت آموزشی دانشگاه شانتو می رسد.

•ارائه گواهینامه مهارت انگلیسی.

توجه: برای تنظیم وقت مصاحبه آنلاین با متقاضیان از طریق ایمیل تماس گرفته می شود.

برآورد هزینه

شهریه
لیسانس۴۰,۰۰۰ یوان  سالانه
۲۴۰,۰۰۰ در کل یوان  (حدود $ ۴۴,۰۰۵)
هزینه اقامت
خوابگاه دانشجویان بین المللی
استودیو (ماهانه۵۰۰ یوان/ یک تخت ؛اتاق دو نفره در یک سوئیت ۲ خوابه با سالن مشترک، حمام مشترک و توالت مستقر خواهید شد.
سایر هزینه ها
هزینه درخواستUSD 115
هزینه های زندگی RMB 2,050 تا RMB 1,600از

مدارک مورد نیاز:

۱. عکس دیجیتال رنگی پاسپورتی  

2. فتوکپی گذرنامه معتبر

با نام ، شماره گذرنامه و تاریخ انقضا و همراه با عکس متقاضی باشد (فتوکپی صفحه شناسایی گذرنامه معتبر. گذرنامه باید یک گذرنامه معمولی باشد و حداقل شش ماه اعتبار داشته باشد. متقاضیانی که در حال حاضر در چین اقامت دارند باید یک نسخه از صفحه حاوی ویزای معتبر یا اجازه اقامت داشته باشند.)

۳. سابقه معاینه پزشکی با نتایج آزمایش خون

می توانید نمونه ی این سوابق را از ما در پرشیا گلوبال درخواست کنید.

۴. دو عدد توصیه نامه  

شامل وابستگی و موقعیت، امضاء، ایمیل و تلفن مشاور

۵. گواهی دیپلم دبیرستان

گواهی به زبانهای دیگر غیر از چینی یا انگلیسی باید به چینی یا انگلیسی ترجمه شود و توسط مترجم رسمی، وزارت امور خارجه تائید شود. نسخه اصلی و ترجمه رسمی شده انگلیسی مورد نیاز است.

۶. ریز نمرات

رونوشت تحصیلی به زبانهای دیگر به غیر چینی یا انگلیسی باید به چینی یا انگلیسی ترجمه شود و توسط مترجم رسمی گواهی شود. نسخه اصلی و ترجمه رسمی شده انگلیسی مورد نیاز است.

۷. گواهی مهارت انگلیسی، مثل آیلتس یا تافل

۸. بیانیه شخصی SOP 150 کلمه ای ، شامل معرفی مختصر خود، انگیزه ها و برنامه های آینده پس از فارغ التحصیلی و غیره

۹. رزومه:  به زبان چینی یا انگلیسی نوشته شده است شود، شامل تجارب آموزشی ، کار / داوطلبانه / سایر تجربیات و غیره…

۱۰. اثبات تمکن مالی: شامل گواهی سپرده / گواهی حساب بانکی ضامن در ۳ ماه گذشته توسط بانک صادر شده در گواهی، با حداقل موجودی بسته شده ۷۰۰۰ دلار یا معادل آن … اگر صاحب حساب خودتان نیستید ، گذرنامه حامی مالی / مدارک هویتی حامی مالی را ارائه دهید.

خدمات شرکت پرشیا گلوبال

پرشیا گلوبال بهترین خدمات را در این صنعت به دانشجویان ایرانی ارائه می دهد. از طریق پرشیا گلوبال اقدام کنید، و از شرایط زیر بهرمند شوید:

• مشاوره رایگان

• دسترسی به پایگاه داده دانشگاه های چین ، ۲۰۰۰۰+ رشته در ۳۰۰+ دانشگاه برتر چین.

• رزرو و اجاره محل سکونت شما در چین.

• تحویلDHL  مدارک تضمین دریافت نامه پذیرش از دانشگاه.

• کمتر از ۳ هفته پس از ارائه کامل مدارک نامه پذیرش دریافت می کنید.

• اخذ ویزا، راهنمای عزیمت و پشتیبانی دانشجویان در چین.

• خدمات انتقال از فرودگاه.

• خدمات انتقال پول.

لطفا” از طریق ایمیل موسسه با ما در تماس باشید

service@persiaglobal.net

درباره admin

Immigration & Visa Consultant