ویزای ثبت و تاسیس نمایندگی شرکتهای خارجی در انگلستان

اگر قصد توسعه فعالیت تجاری خود را در انگلستان و در سطوح بازارهای بین المللی دارید، ثبت و یا تاسیس نمایندگی و یا شرکتی تابعه از شرکت خود در انگلستان یکی از بهترین شیوه های قانونی ورود به بازار انگلستان و اروپا است. در کنار ورودی کاملا” آزاد و تجاری به بازارهای بین المللی  از مزیت اخذ اقامت دائم و در نهایت شهروندی انگلستان نیز بهرمند شوید.

الف) ویزایی برای مدیران و کارمندان ارشد شرکتها

ب) شرکت هایی که توان ارائه کالا و یا خدمات خود را در بازارهای بین المللی دارند.

ج) شرکت هایی که دارای سوابق موفقیت در ارائه خدمات یا محصولات خود بوده، و امکان اثبات فعالیت و روند مثبت شرکت را به طور مستند با ارائه مدارک سودآوری دارند.

به طور کل اثبات موفقیت و سود آوری، سلامت و موثق بودن، فرآوری و درآمدزایی، و نهایتا” تعیین اهداف در بازار انگلستان از عوامل اصلی در اخذ ویزای ثبت نمایندگی شرکت در انگلستان می باشند.

افتتاح شعب شرکت های خارجی در انگلستان

در صورتی که از شرکتها و مدیران ارشد ایرانی علاقمند به اخذ ویزای اقامت ثبت و تاسیس نمایندگی شرکت خود در انگلستان هستید، با ما با شماره ۲۲۶۳۲۱۵۰ ۰۲۱ در تماس باشید.

چنانچه تمایل به تسریع در روند بررسی شرایط خود دارید، پروفایل شرکت  و در صورت امکان رزومه نماینده یا مدیر مد نظر برای تاسیس شرکت در انگلستان را برای ما ایمیل کرده، در عنوان ایمیل “ثبت نمایندگی انگلستان” را قید نمایید.
service@persiaglobal.net

ویزای تاسیس شعب شرکت های خارجی در انگلستان

دریافت این ویزای تجاری برای شرکت هایی است که در خارج از انگلستان فعالیت می کنند و علاقه مند به افتتاح شعبه یا شرکت تابعه در انگلستان هستند.

اگر شما و شرکتتان در ایران فعال و مستقر هستید، و تا کنون در انگلستان حضور نداشته و یا ثبت نشده اید، و همچنین سوابق تاسیسی در منطقه اقتصادی اروپا (EEA) و سوئیس ندارید، می توانید برای اخذ این ویزا اقدام کنید و به عنوان نماینده شرکتی خارجی همراه با خانواده خود ویزای اقامت انگلستان را دریافت کنید.

توجه داشته باشید که شرکت مادر باید به طور رسمی و کماکان در ایران فعال بوده و تنها یک فرد را به عنوان نماینده انحصاری شرکت برای تاسیس شعبه و یا شرکت تابعه معرفی نماید. شرکتهای موفق تولیدی، فن آوری، شرکت های نوآور و خدماتی نوین که بتوانند اسنادی مبنی بر موفقیت خود ارائه کنند در اولویت اخذ ویزا و تاسیس شعبه یا شرکت تابعه در انگلستان هستند و همچنین میتوانند برای ویزاهای دیگر مثل ویزای نوآوری، که سریعترین روش اخذ شهروندی انگلستان را شامل میشود، و ویزای استارت آپ که نیازی به سرمایه گذاری ندارد نیز اقدام کنند.

توجه داشته باشید که شرکت و نماینده انحصاری و معرفی شده آن، که ترجیحا” می تواند از مدیران ارشد شرکت باشد، می بایست واجد شرایط لازم بوده و دارای طرح تجاری منطبق بر تحقیق و توسعه بازار کسب و کار خود در انگلستان باشد.  

ویزای تاسیس نمایندگی شرکت خارجی در انگلستان

از مزایای قابل توجه ویزای افتتاح نمایندگی در انگلستان:

این ویزای تجاری بر خلاف بقیه ویزاهای تجاری نیازی به شرایط سنی، سرمایه گذاری، و شرط تحصیلات نداشته و یکی از ساده ترین و به نسبت کم هزینه ترین شیوه های تاسیس شرکت و مهاجرت به انگلستان میباشد. با توجه به اینکه ویزاهای کارآفرینی انگلستان از سال پیش دیگر صادر نمیشوند این ویزا میتواند یکی از بهترین شیوه ها برای ورود به بازار تجارت بین الملل برای شرکتهای ایرانی باشد.

نماینده شرکت از همان ابتدای ورود شامل بیمه درمانی رایگان انگلستان شده و افراد تحت تکفل وی از ۵ تا ۱۸ سال می توانند از تحصیلات رایگان بهره مند شوند.

 • افتتاح یک شعبه و  برخورداری از شرایط تجارت و تجارت بین المللی در سرتاسر انگلستان
 • بدون محدودیت سنی و تحصیلی
 • .بدون نیاز به ارائه طرحهای نوآورانه و استارت آپی
 • بدون نیاز به اخذ مجوز از سازمانهای تخصصی و ارزیاب
 • امکان الحاق مدیران کلیدی با اخذ مجوز حمایتی
 • کمترین سرمایه بسته به نوع خدمات و یا تولیدات شما و میزان توسعه شرکت در انگلستان
 • امکان اخذ شهروندی انگلستان
 • امکان تمدید سریع ویزا
 • ارائه کمترین سطح زبانی برای این ویزا ، بدون نیاز به امتیاز زبان همسر و اعضای دیگر خانواده
 • شرایط آزادتر تجاری با توجه به خروج انگلستان از اتحادیه اروپا
 • امکان سریعتر دوره اخذ این ویزا و تمدید آن با توجه به خروج انگلستان از اتحادیه اروپا
تاسیس شرکت تابعه در انگلستان

از معایب قابل توجه ویزای ثبت نمایندگی شرکت در انگلستان:

این ویزا تنها مناسب برای مدیران ارشد شرکتها می باشد. البته مدیرانی که سهامدار عمده شرکت خود هستند نمی توانند این ویزا را اخذ نمایند. طبق قوانین این ویزا، نماینده شرکت نمی بایست جزو سهامداران عمده شرکت باشد. این محدودیت از ۲۰ تا ۳۰ درصد سهام را شامل می شود. این ویزا مناسب شرکتهای تازه تاسیس نمی باشد. شرکت شما باید حداقل فعالیت دو ساله با سابقه موفقیت در کسب و کار را ارائه کند.  

تاسیس نمایندگی شرکت در انگلیس

شرایط مهم ویزای تاسیس و یا ثبت نمایندگی شرکت در انگلستان:

شرایط لازم این ویزا، برای نماینده شرکت و شرکت، پس از بررسی اولیه سفارت انگلستان مستقیما” به اداره مهاجرت انگلستان و وزارت امور خارجه ، بخش امور تجاری ارائه میشود و مانند بعضی از ویزاهای دیگر تجاری نیازی به اخذ مجوز از سازمانهای ارزیاب و بررسی کننده تخصصی مختلف ندارد. در واقع اگر شرایط را احراز نمایید در سریعترین زمان ممکن ویزا برای شما صادر خواهد شد.

متقاضیان عزیز می بایست توجه داشته باشند که اعتبار ویزای اخذ نمایندگی شرکت های خارجی در انگلستان ۳ ساله می باشد که بعد از اتمام برای دو سال دیگر تمدید شده و پس از ۵ سال امکان اخذ اقامت دائم انگلستان محیا می شود که متعاقبا” بعد از یکسال از اخذ اقامت دائم شما می توانید برای درخواست شهروندی انگلستان درخواست دهید.

جهت درخواست برای این ویزا، شرکت های ایرانی می بایست دارای طرح تجاری با توجیه اقتصادی برای توسعه بازار خود در انگلستان با دلایلی روشن برای تاسیس شرکت تابعه و یا شعبه خود را ارائه کند. این طرح تجاری باید مبتنی بر تحقیق و توسعه بازار هدف در انگلستان باشد که در این زمینه می توانیم به شما در ارائه و نگارش طرح تجاری تخصصی خود برای بازار انگلستان خدمات ارائه کنیم.  در این نوع ویزا، به طور محتمل، شما باید برای مصاحبه در سفارت انگلستان آماده شوید که در این زمینه نیز ما خدمات خود را به شما ارائه می کنیم.

سطح زبان برای ارائه به سفارت سطح مبتدی زبان A1 می باشد که احراز این سطح به سادگی قابل حصول است. همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال متقاضیان نیز بدون مشکل امکان همراهی و اخذ شهروندی انگلستان را دارند.
از موارد مهم دیگر برای متقاضیان ایرانی که به عنوان نماینده شرکت معرفی می شوند داشتن سابقه حداقل ۶ ماهه کار در شرکت مادر در ایران و ترجیحا” از مدیران ارشد که حق تصمیم گیری داشته بوده باشد. نماینده شرکت در صورتی که جزو صاحبان شرکت می باشد نمی بایست جزو سهامداران عمده بوده و بیشتر از ۲۰ تا ۳۰ درصد از سهام شرکت را دارا باشد.

اخذ شهروندی انگلستان از طریق افتتاح شعب شرکت در انگلستان

در صورتی که از شرکتها و مدیران ارشد ایرانی علاقمند به اخذ ویزای اقامت ثبت و یا تاسیس نمایندگی شرکت خود در انگلستان هستید، با ما با شماره ۲۲۶۳۲۱۵۰ ۰۲۱ در تماس باشید.

چنانچه تمایل به تسریع در روند بررسی شرایط خود دارید، پروفایل شرکت  و در صورت امکان رزومه نماینده یا مدیر مد نظر برای تاسیس شرکت در انگلستان را برای ما ایمیل کرده، در عنوان ایمیل “ثبت و تاسیس نمایندگی انگلستان” را قید نمایید.
service@persiaglobal.net


اخذ ویزای شعب شرکت خارجی در انگلستان

منبع: دپارتمان مهاجرت و امور ویزا وزارت کشور انگلستان

سفارت انگلیس در ایران، تهران

درباره admin

Immigration & Visa Consultant