فوق دکتری در رشته حقوق

همکاری تحقیقاتی و پژوهشی در مقطع فوق دکتری Emile Noël

فلوشیپ بین المللی (بورسیه تحقیقاتی) امیله نوئل در مقطع فوق دکتری (پسادکتری)

سال ۲۰۲۱/۲۰۲۲ – نیویورک ، آمریکا

آخرین مهلت ارسال درخواست همکاری: ۱۵ ماه ژانویه ۲۰۲۱

گروه مهاجرتی پرشیا گلوبال

هدف بورسیه تحقیقاتی و پژوهشی

برنامه همکاری در تحقیقات امیله نوئل گلوبال فرصتی برای دانشگاهیان، شاغلین وکالت خصوصی، مقامات دولتی و پژوهشگران پست دکتری(پسا دکتری) از سراسر دنیا فراهم می کند تا یک ترم یا یک سال آکادمیک را در اقامتگاه مدرسه حقوق NYU بگذرانند. هدف اصلی برنامه فلوشیپ بین المللی، تولید دانش از طریق پیشبرد تحقیقات است. ما سابقه قابل توجه ای در میزبانی پژوهشگران برجسته، قضات، وکلا و مقامات دولتی داریم که مایل هستند که برای پیشرفت دانش خود وقت صرف کنند و خود را درگیر زندگی علمی مدرسه حقوق نمایند. همراهان این فلوشیپ برای شرکت در فعالیتهای آکادمیک مانند انجمن ها، سخنرانی ها، جلسات تبادل نظر، سمینارها و کنفرانسها مورد استقبال قرار میگیرند. همچین شرکت کننده گان برای رویدادهای اجتماعی گوناگون دعوت می شوند که شامل، برگزاری مراسمهایی که بطور خاص برای همکاران فلوشیپ و دیگر گروه های هدف، برنامه ریزی شده اند.

از طریق انجمنهای Emile Noel ، شرکت کننده گان تحقیقات خود را با همکاران، شاگردان و دانشکده سهیم می شوند و اظهارنظر و بازخورد دریافت می کنند. از این طریق، به حیات علمی مدرسه حقوق کمک می کنند و فرصتی برای جامعه فراهم می کنند که در مورد تحقیق حقوقی فعلی از منظر جهانی و در یک طیف وسیع از مباحث، اطلاعات کسب کنند. هدف اصلی این برنامه توسعه تحقیقات است و انتظار می رود که مشارکت در این برنامه منجر به نشر دانش قابل توجهی شود.

در سالهای اخیر، یک برنامه تخصصی پسا دکتری معرفی کرده ایم که، ویژه همکاران بین المللی  خودمان طراحی شده است. ( همراهانی که مدرک دکتری خود را در ۴ سال گذشته دریافت کرده اند و هنوز جایگاه خود را به عنوان یک سمت آکادمیک رسمی یا آزمایشی در یک موسسه آموزش عالی تثبیت نکرده اند.) در مشارکت با برنامه JSD ،فرصتهایی برای کاوش سوالات روش شناختی در تحقیقات حقوقی فراهم می شود و همچنین شرکت در کارگاه هایی که ممکن است ک پروژه های در حال انجام پیشنهاد شوند.  

در حال حاضر این فلوشیپ تحقیقاتی، فرصتهای بورسیه را برای پژوهشگران در گروه های زیر ارائه می کند:  

همراهان پژوهشگر و محققین ارشد بین الملی

همراهان، دانشگاهیان رسمی یا آزمایشی با سابقه قابل استناد از دانش حقوقی(قوی) به عنوان محققان ارشد در نظر گرفته می شوند. همکاران دانشگاهی ارشد تر ( برای مثال، اعضای هیات علمی رسمی با سابقه ۱۰ سال یا بیشتر )  ممکن است به تشخیص کمیته آکادمیک، به عنوان همراهان بین المللی تحقیقاتی ارشد برگزیده شوند .

همراهان پژوهشگر ارشد بین الملی از بخش های دولتی & خصوصی

همراهان بین المللی بخش های دولتی & خصوصی افرادی هستند مانند؛ مقامات دولتی ، قضات ، مقامات سازمانهای بین المللی و وکلا در دفاتر خصوصی که مایل هستند یک ترم یا یک سال آکادمیک از پستهای شغلی خود کناره گیری کنند تا در این بورسیه پژوهشی مهم شرکت کنند. مقامات و شاغلین وکالت خصوصی با سابقه بیشتر ممکن است به تشخیص کمیته آکادمیک به عنوان همراهان دولتی & خصوصی ارشد برگزیده شوند.

همراهان متقاضی پسادکتری

متقاضیان بین المللی پسا دکتری، پژوهشگران هستند که مدرک دکتری خود را در ۴ سال گذشته دریافت کرده اند و هنوز جایگاه آکادمیک خود را به عنوان یک پست رسمی یا آزمایشی در موسسات آموزش عالی بدست نیاورده اند. متقاضیان پسا دکتری که واجد شرایط لازم باشند، می توانند برای تعداد محدودی کمک هزینه مبتنی بر شایستگی برای فرصتهای فوق دکتری در نظر گرفته شوند، اعم از  30,000 – ۴۵,۰۰۰ دلار آمریکا  برای یک سال آکادمیک ( یا از ۱۵,۰۰۰ تا ۲۲,۵۰۰ دلار آمریکا برای هر ترم) که مشمول مالیات های قابل اعمال است.

در صورتی که علاقمند به اخذ موقعیتهای پست دکتری هستید، CV خود را به آدرس ایمیل ما ارسال تا در صورتی که شرایط لازم برای این فرصت را داشته باشید با شما تماس بگیریم. ضمنا” متقاضیان عزیز می توانند در هر کشوری مقیم بوده و یا اقامت و شهروندی هر کشوری را داشته باشند.

Email: service@persiaglobal.net

درباره admin

Immigration & Visa Consultant