مولتی کانادا، پرشیا گلوبالمولتی کانادا، پرشیا گلوبال

لزوم سوابق سفر با ویزای شینگن و تاثیر آن در اخذ ویزای مولتی کانادا ؟

یکی از سوالاتی که معمولا” در فرایند اخذ ویزای مولتی کانادا برای متقاضیان عزیز ما مطرح میگردد در خصوص سوابق سفری آنها بالاخص شینگن و بایدها و نبایدهای داشتن آن برای گرفتن ویزای مولتیپل کانادا است. اینکه آیا بدون داشتن ویزای شنگن در پاسپورتمان می‌توانیم برای ویزای مولتیپل کانادا اقدام کنیم یا نه؟ و اینکه ویزای شنگن تا چه مقداری امکان اخذ ویزای مولتی کانادا را افزایش می‌دهد؟ و آیا بدون ویزای شینگن درخواست ویزای مولتی کانادا ریجکت خواهد شد یا نه؟ پرسش‌هایی از این دست از رایج‌ترین سوالاتی است که متقاضیان مولتی کانادا و کارشناسان اخذ این نوع ویزا با آن روبرو می شوند و به دلیل عدم دانش فنی و آگاهی ناکافی از تصمیمات آفیسر این نوع ویزا باعث بعضا”به مخاطره افتادن و ریجکتی، و طولانی شدن مبهم اخذ بسیاری ازویزاهای عزیزان متقاضی می شوند.

در اینجا با تجربه ای چندین ساله در اخذ صدها ویزا ریجکتی و بیش از هزار ویزای موفق در این چند سال به بررسی این پرسش مهم می پردازیم و از ضرورت داشتن ویزای شنگن در پاسپورت متقاضی هنگام درخواست ویزای مولتی کانادا آگاه میشویم.

خواهشمند است عزیزان متقاضی اخذ ویزای مولتیپل کانادا و حتی متقاضیانی که بارها مشکل ریجکتی داشته اند باما تماس بگیرند تا پس از بررسی شرایط اخذ ویزا نسبت به درخواست این ویزا و اخذ آن درکمترین زمان ممکن اقدام گردد.

روشهای تماس با ما از طرق:

Email: service@persiaglobal.net

www.persiaglobal.net

همچنین می توانید برای آگاهی بیشتر از روشهای مختلف مهاجرت و اخذ انواع ویزاهای کوتاه مدت و بلند مدت،دائم و موقت، به وب سایت شرکت پرشیا گلوبال مراجعه و مقالات متعدد و تخصصی مرتبط با ویزای درخواستی خود را مطالعه نمایید. لطفا” در ذیل مقالات سوالات خود را مطرح فرمایید تا پس از بررسی توسط کارشناس مربوطه به آنها پاسخ داده شود و یا برای مراجعه حضوری و جلسه مشاوره برای شما به صورت تخصصی وقت تعیین گردد.   

جهت آشنا یی بیشتر با مولتی کانادا میتوانید مقاله زیر را در لینک ذیل مطالعه نمایید.

شرایط ویزای توریستی کانادا، ویزای سینگل و مولتی کانادا

ویزای مسافرتی کانادا
 ویزای توریستی کانادا، ویزای مولتی کانادا بایدها و نبایدها 

در همین مقاله ابتدا نگاهی اجمالی به فاکتورهای اساسی در اخذ ویزای مولتی کانادا می اندازیم، و سپس بررسی عامل سابقه سفر و شمول داشتن ویزای شنگن در گذرنامه متقاضی می پردازیم.

عوامل موثر در اخذ ویزای مولتی کانادا

فاکتورهایی که در یک پرونده درخواست برای ویزای مولتی کانادا موثر و کلیدی هستند را میتوان به ترتیب اهمیت شامل موارد ذیل دانست.

 1. تمکن و استقلال مالی
 2. دعوتنامه از فامیل درجه یک و با تاثیر کمتر از دوستان و آشنایان
 3. سوابق سفری زیاد نشان دهنده علائق گردشگری خارجی
 4. سوابق کیفری متقاضی
 5. بازگشت به وطن پیش از اتمام موعد ویزاهای قبلی
 6. سوابق ریجکتی متقاضی و دلایل آن
 7. شغل متقاضی نشاندهنده دریافت حقوق یا پرداخت مالیات
 8. برنامه سفر منطقی و دقیق
 9. وابستگیهای خانوادگی در ایران
 10.   مدارک رزرو بلیط رفت و برگشت و یا رزرو هتل
 11. افسر ویزا و امکان خطا و با درصد کمتر غرض ورزی ناخواسته
 12. ثبات اقتصادی و سیاسی کشور مبدا
 13. عدم خطا، تکمیل صادقانه، کامل، دقیق و شفاف فرم های درخواست ویزا

هرچند که تمامی این موارد نمیتواند لزوما” قدرت موفقیت یک پرونده درخواست مولتی کانادا را متضمن شوند، آنچه که صرفا” تعیین کننده نهایی صدور یک ویزا است اداره مهاجرت و افسر مختص آن ویزاست، که در موارد بالا همانطور که دیده می شود حتی شرایط اقتصادی و سیاسی کشور مبدا و مقصد هم میتواند در اخذ ویزا موثر باشد. و گرچه موارد فوق همگی از فردی به فردی دیگر متفاوت است و لزوما متقاضی این نوع ویزا نمی تواند همگی این موارد را با هم داشته یا شرایط برای وی عالی متصور شود،  با این حال تاریخچه سفر و سوابق سفری خوب می تواند نشان دهنده یک پاسپورت قوی از متقاضی آن باشد، که تاثیر کلیدی در تصمیم افسر ویزا خواهد داشت.

ازآنجا که شرایط برای افراد مختلف با توانایی های مالی مختلف و مشاغل مختلف متفاوت خواهد بود، لذا اکیدا” توصیه میکنیم که قبل از هر اقدامی برای اخذ این ویزا خودسرانه و یا برای هزینه کمتر درخواست این ویزا را به هر موسسه یا شرکتی نسپارید برای بررسی شرایط خود با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما پس از بررسی دقیق تمامی شرایط شما نسبت به اخذ تضمینی این ویزا اقدام میکنند.

لطفا” از طرق ذیل با ما در تماس باشید.

Email: service@persiaglobal.net

www.persiaglobal.net

سابقه سفر در اخذ ویزای مولتی کانادا

داشتن پاس سفید صرفا” نمیتواند باعث ریجکتی ویزای مولتی شما شود، موارد بسیاری بوده است که با بررسی دقیق عوامل دیگر در این نوع ویزا با موفقیت اخذ گردیده است، اما نکته مهم که باید در نظر گرفته شود شانس کمتر متقاضی در دریافت مولتی کانادا خواهد بود.هر چه گذرنامه شما دارای تاریخچه ای خوب از سفرهای پی درپی باشد، شامل برچسب ویزاهای معتبر از جمله کشورهای اروپایی، ژاپن و کره و کشورهای توریستی بیانگر گذرنامه ای قوی تر و مجاب شدن افسر ویزا در رای مثبت در صدور ویزای کانادا خواهدبود. تمامی مهرهای ورود و خروج و روادیدهای متعدد در صفحات گذرنامه شما مهم میباشند، و حتی سفرهای شما به بعضی کشورهای پر خطر نیز میتواند تاثیر منفی در اخذویزای شما به کشور کانادا داشته باشد. حتی داشتن اقامت از کشورهای مختلف میزانمانده گاری یا سکونت و اقامت شما در کشور خاصی میتواند یک فاکتور موثر در این روندباشد. در این میان داشتن ویزای شینگن و تعداد آن میتواند شانس شما را تا دو برابردر موفقیت اخذ ویزای مولتی کانادا افزایش دهد. از این رو میتوان پاسپورتهای دارایبرچسب ویزاهای شنگن را از پاس های قوی برشمرد که لزوم برخورداری از شینگن را بهعنوان عاملی تعیین کننده در درخواست ویزای مولتی برای ایرانیان نشان میدهد. آنچهتجربه ما نشان میدهد برای موفقیت صد ردصدی ویزای مولتی کانادا دارا بودن سابقه دوبار اخذ شنگن در پاسپورت شما میتواند تعیین کننده باشد. هر چند از کلیه عزیزانی کهسوابق سفری متفاوت و متعددی دارند تقاضا میکنیم تا برای بررسی شرایط خود با ماتماس داشته باشند و بدون بررسی شرایط اولیه خود و بررسی کارشناسان ما برای این نوعویزا اقدام نکنند، هر چند اقدام شما ممکن است به ریجکتی و اتلاف وقت و زمان شما وابهاماتی در عدم اخذ این نوع ویزا منجر شود.

ویزای شنگن

پیمان شنگن بین ۲۲ کشور عضو اتحادیه اروپا و ۴ کشور عضو انجمن تجارت آزاد اروپا از سال ۱۹۸۵ موسوم به شینگن محدودیت عبور و مرور را در مرزهای خود برداشته و توابع این کشورها بدون نیاز به ویزا می‌توانند به کشورهای همسایه سفر کنند. از سوی دیگر اتباع کشورهای خارج از اتحادیه اروپا نیز با ویزای شنگن می‌توانند تا زمان اعتبار ویزا بدون محدودیت در تمامی کشورهای عضو این پیمان تردد کنند.

از این رو می‌توانویزای شینگن را جزء ویزاهای معتبر و اصطلاحاً با ارزش تلقی کرد.  طبعاً به هرتعداد که این ویزا در یک پاسپورت موجود باشد آن پاسپورت قوی‌تر خواهد بود و لذا باافزایش تعداد ویزای شنگن و عدم تخطی از حضور بیش از حد در کشور مقصد این امکان دادهشده که صدور ویزاهای بعدی با مدت اعتباری بیشتر و از نوع مولتیپل باشد.

آیا ضرورتی برای ویزای شینگن در اخذ مولتی کانادا وجود دارد؟!

بر اساسآنچه که به عنوان شرایط اخذ ویزای مولتی کانادا در در وب سایت رسمی اداره مهاجرت کانادا منتشرشده است و در اشاره این اداره بهمدارک موردنیاز در خصوص صدور ویزای مولتی، هیچ اشاره ای به ضرورت و الزام داشتنویزای شینگن وجود ندارد و این باور که داشتن ویزای شینگن از مدارک لازم برای اخذاین ویزاست هیچگونه وجه حقوقی و قانونی نداشته و لزوما” نیازی به داشتن صددرصدی آن نیست. هر چند همانطور که در بالا اشاره شد، سوابق سفر خوب یکی از مهمترینعوامل در ایجاب افسر ویزا در رای مثبت برای صدور ویزا مولتی خواهد بود و در اینبین ویزای شینگن برای همه متقاضیان الاخصوص متقاضیان ایرانی از ویزاهای با ارزش وتاثیر گذار محسوب می‌شود. لذا اگر پاسپورت متقاضیان ویزای مولتیپل کانادا پاسپورتیقوی بوده و برچسب و مهر ویزاهای ارزشمندی را درخود جا داده باشد، لزوماً نیازی به داشتنویزای شنگن در پاسپورت نیست. در این خصوص اگر فردی سفرهای متعددی به کشورهاییمثل امارات متحده عربی، ترکیه و بلغارستان و هند داشته باشد، اما ویزای شنگن نداشته باشد میتواند با فردی که فقط یک یا دو سفر با ویزای شنگن داشته است برابریکند. این دو فرد هر دو دارای سوابق سفری خوب محسوب میشوند، از اینروست که داشتنسوابق سفری شنگن در اخذ ویزای مولتیپل کانادا بسیار تاثیر گذار برشمرده میشود.

کدام ویزاها در اخذ مولتی کانادا ارزشمند محسوب میشوند؟!

هر چه تعداد ویزاهای موجود در پاسپورت شما بیشتر باشد، این موضوع بیشتر برای آفیسر ویزا مسجل میشود که شما گردشگری واقعی هستید، و در هیچ یک از کشورهایی که سفر کرده اید بیشتر از زمان مقرر در برچسب ویزای تان نمانده اید و پیش از اتمام موعد اعتبار ویزایتان به میهن خود بازگشته اید، نکته دیگر اینکه شما با این سفرها توانایی مالی مسافرت خارجی را نیز به افسر ویزای کانادا اثبات میکنید . اما تعداد سفرهای زیاد صرفا” نمی تواند مبنایی برای این برداشت اداره مهاجرت کانادا باشد، چون برای دریافت ویزاهای بعضی از کشورها شرایط مختلف و سختگیرانه ای وجود دارد که فاکتورهای یکسانی را از لحاظ مالی و قانونمند بودن شما مورد بررسی قرار می دهند. سفر و اخذ ویزاهای کشورهایی چون استرالیا، آمریکا، انگلستان، ژاپن و کره نیز در کنار تعداد سفر می توانند سوابق سفری خوبی را در پاس شما بگنجانند که از نظر افسر ویزا به ارزشمندی ویزاهای شنگن در گذرنامه شما محسوب می شوند، و بدین ترتیب از نظر وی شما فردی دارای صلاحیت سفر به کانادا خواهید بود. پس اگر شما به عنوان مثال سفری به برزیل داشته اید و در کنار آن سابقه ویزای مسافرتی انگلستان را نیز در پاس خود دارید، دیگر برای اخذ ویزای مولتیپل کانادا نیازی به گرفتن ویزای شنگن نخواهید داشت.

آیا احتمال اخذ ویزای مولتی کانادا بدون داشتن ویزای شینگن کم است؟

در درخواست ویزای مولتیپل کانادا هیچگونه منعی برای افراد متقاضی بالای ۱۸ سال وجود ندارد، و تنها درصد موفقیت آن با مقایسه بین افراد دارای ویزاهای ارزشمند و سوابق سفری خوب و افراد با پاسپورت سفید متفاوت خواهد بود. طبعا” درصد موفقیت پرونده ویزای مولتی کانادا صفر نخواهد شد اما با توجه به سوابق سفری شما کمتر یا بیشتر خواهد شد، لذا ما در پرشیا گلوبال به شما توصیه می کنیم قبل از سفر به کانادا سوابق ویزای شنگن و یا از چند کشور ارزشمند یاد شده در بالا را برای حداقل یکبار در گذرنامه خود داشته باشید تا شانس موفقیت درخواست ویزای مولتی کاناد برایتان افزایش یابد. البته ما سعی می کنیم برای تمامی عزیزانی که شرایط نزدیکی به موفقیت در اخذ این ویزا دارند اقدام کنیم منتهی نکته ای که پیشتر به شما اعلام می کنیم درصد موفقیت کمتر یا بیشتر شما در ویزاتان خواهد بود، مطمعنا” اگر شرایط شما بهینه باشد به صورت کاملا تضمینی اقدام به اخذ ویزای شما خواهیم کرد. لذا چنانچه شما از متقاضیان این ویزا میباشید، قبل از هر اقدامی با ما تماس گرفته تا شرایط شما را مورد بررسی دقیق و کارشناسانه قرار دهیم، و با عقد قرارداد فرایند درخواست ویزای مولتیپل شما را آغاز کنیم. شرکت پرشیا گلوبال با سالها تجربه توانسته به بیشترین تعداد اخذ ویزای مولتیپل کانادا در سالهای اخیر دست یابد که این موفقیت مرهون تجربه کارشناسان مجرب این شرکت میباشد.   

کارشناسان ما پس از بررسی دقیق تمامی شرایط شما نسبت به اخذ تضمیمنی ویزای مولتی کانادا اقدام می کنند.

لطفا” از طرق ذیل با ما در تماس باشید.

Email: service@persiaglobal.net

www.persiaglobal.net

منبع: وبسایت اداره مهاجرت کانادا ، وبسایت شرکت پرشیا گلوبال

Source: Canadian Immigration & Citizenship, the Government of Canada’s digital presence

Persia Global Co.  The website of

درباره admin

Immigration & Visa Consultant

دیدگاهتان را بنویسید