فرصت شغلی در قطب جنوب

فرصت‌های شغلی در قطب جنوب ۲۰۲۱ – ۲۰۲۲

 اگر با برف و یخ رابطه خوبی دارید و به دنبال کاری با درآمد بالای ۱۰۰ هزار دلار در سال هستید در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

فرصت های شغلی در قطب جنوب برای محققان و دانشمندان

خش استرالیایی قطب جنوب برای فعالیت‌های روزمره چهار فصل سال ۲۲-۲۰۲۱ به دنبال کارگران، محققان و دانشمندان متخصص در زمینه‌های شغلی و علمی مختلف می‌گردد.

بر این اساس متقاضیان می‌توانند برای حدود ۱۸۰ فرصت شغلی مختلف درخواست دهند که عمده آنها در زمینه کارهای بدنی با تخصص بالاست و هر دوره کاری بین چهار تا ۱۸ ماه در قطب جنوب ادامه خواهد داشت.

مری رایلی، مدیر روابط عمومی بخش استرالیایی قطب جنوب در این خصوص گفت: ما به دنبال مکانیک، اپراتورهای کارخانه، نجار، برق‌کار و لوله‌کش و همچنین حرفه‌های دیگری همچون آشپز، متخصص ارتباطات و مدیر ایستگاه‌ می‌گردیم.

وی تصریح کرد: متقاضیانی که موفق به کار در قطب جنوب می‌شوند از مزایای مختلفی برخوردار خواهند بود که از آن جمله می‌توان به اقامت رایگان، رفت و آمد رایگان و همچنین غذای رایگان اشاره کرد.

وی با اعلام اینکه تمامی غذاهایی که به کارمندان و کارگران در قطب جنوب داده می‌شود توسط آشپزها تهیه می‌شوند، گفت: متقاضیان موفق علاوه بر حقوق سالانه خود مبلغ ۶۰ هزار دلار نیز به عنوان فوق‌العاده دریافت می‌کنند تا جبران کار و زندگی آنها در فضای سخت قطب جنوب باشد.

وی در همین حال گفت: حقوق‌ها با توجه به مشاغل متفاوت است و از ۶۰ هزار تا ۱۰۰ هزار دلار در سال در نظر گرفته شده‌اند.

فرصت های شغلی در قطب جنوب برای محققان و دانشمندان

استرالیا سه ایستگاه تحقیقاتی اصلی در قطب جنوب دارد که در تابستان‌ها در هر ایستگاه بین ۴۰ تا ۱۰۰ نفر و در زمستان‌ها در هر ایستگاه بین ۱۵ تا ۲۰ نفر کار می‌کنند.

این مقام استرالیایی در ادامه گفت: فرآیند استخدام افراد بسیار دقیق و دشوار خواهد بود زیرا افرادی که برای کار در قطب جنوب انتخاب می‌شوند پس از شروع کار نمی‌توانند تا پایان دوره کاری به خانه بازگردند. آنها باید تحصص کافی داشته باشند و در همین حال باید از نظر سلامت جسمانی و روانی نیز برای این کار مناسب باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط و مشاغل عرضه شده و همچنین ثبت درخواست خود برای کار در قطب جنوب می‌توانید به وب‌سایت برنامه قطب جنوب استرالیا به آدرس زیر مراجعه کنید:

توجه داشته باشید که ثبت درخواست استخدام برای این مشاغل از روز ۹ دسامبر برای متقاضیان باز خواهد شد.

https://jobs.antarctica.gov.au/jobs-in-antarctica/

منبع: https://voaustralia.com

درباره admin

Immigration & Visa Consultant