post doc در آلمان و ویزای فرصت مطالعاتی

دلایل انتخاب آلمان برای پست داک

چرا دوره فرصت مطالعاتی را در آلمان بگذرانید؟ ( پسا دکترا در آلمان و دلایل انتخاب آن برای انجام تحقیقات فوق دکتری )

فوق دکتری در آلمان

آیا علاقه مند به دنبال کردن حرفه ی تحقیقات در آلمان هستید؟

اگر اینطور است این متن را تا پایان مطالعه نمایید. در پرشیا گلوبال، ما با بررسی شرایط شما، مسیر اخذ پوزیشن های مناسب و ویزای فرصت مطالعاتی را با دسترسی به بانک اطلاعاتی و تیم قوی تسهیل کرده و دستابی شما را به بهترین فرصتها با توجه به رقابت بین المللی در اخذ این مشاغل محیا می کنیم. هدف ما این است که به حرفه شما از صفر تا صد کمک کنیم، و ارتباطات و مشاوره های بسیار سودمندی را در اختیار شما قرار می دهیم.

محققان بین المللی تازه کار، یا فارغ التحصیلان دکتری با سابقه تحقیقاتی کمتر نیز می توانند برای این موقعیعتهای تحقیقاتی اقدام کنند. قطعا در این مسیر چالشهایی وجود دارد، اما باتوجه به تجارب ما در اخذ موقعیتهای مختلف چه شغلی و چه ویزاهای مرتبط مسیر برای شما هموارتر خواهد شد. آلمان از میان کشورهایی که سرمایه گذاری زیادی روی تحقیق و توسعه خود دارد، گزینه بسیار جذابی برای همه محققان است..تنها همین نیست ، دانشگاهها و صنعت آلمان در سطح جهان شناخته شده است و خود آلمان به تنهایی چیزهای زیادی برای ارائه کردن دارد.

ویزای فرصت مطالعاتی آلمان

در اینجا ۵ دلیل خوب برای پست داک در آلمان ذکر شده است .

۵ دلیل برای گذراندن پسا دکترا در آلمان ( POST DOC)

  • آلمان یک کشور برجسته علمی و پژوهشی است. آیا شما دوست دارید در یکی از بهترین مکان های علمی و پژوهشی کارکنید؟ فرصتهای مطالعاتی در آلمان بیشتر از کشورهای دیگر وجود دارند.

کشور آلمان در این زمینه ایده آل می باشد. دانشگاههای آلمان در سطح جهان جز بهترین ها رتبه بندی می شوند و انتشارات دانشگاهی و پژوهشی آلمان در رتبه پنجم دنیا قرار دارند. علاوه بر این، صنعت و سازمان های تحقیقاتی آلمان از نظر تحولات و ثبت اختراعات در میان بسیاری از کشورهای پیشرو جهان نیز برتری دارند. این کشور به ویژه در رشته هایی که در آینده معرفی می شوند و می تواند شرایط ایده آلی برای تحقیقات حرفه ای شما فراهم کند.

  • تحقیقات در آلمان به صورت بین رشته ای و در سطح بین المللی گسترده است . تحقیق در آلمان چشم اندازی بلند پروازانه و آینده نگر ، نوآورانه و چند وجهی دارد.

در کنار دانشگاهها و موسسات تحقیقات دولتی آلمان، موسسات تحقیقاتی غیر دانشگاهی آلمان نیز شرایط ایده آلی را برای محققان تازه کار بین المللی ارائه می دهند. تحت این شرایط شما می توانید با پژوهشگرانی از سراسر جهان در انواع پروژه ها کارکنید که در بسیاری از آنها، مسیرهای تحقیقاتی ماهیتی بین رشته ای دارند.

همکاری نزدیک بین دانشگاهها، موسسات تحقیقاتی غیر دانشگاهی و پژوهش محور با شرکتها و صنعت در آلمان یک عنصر مهم موفقیت بین المللی آلمانی ها در تحقیق وتوسعه می باشد.

  • در آلمان، پژوهشگران با سوابق تحقیقاتی کمتر نیز از پشتیانی های لازم برای کار، بیمه و اقامت دائم برخوردار می شوند؟ دانشگاهها، موسسات تحقیقاتی غیردانشگاهی و سازمان های تامین مالی هدف خود را برای حمایت از همه محققان در هر سطحی قرارداده اند.

در آلمان طیف گسترده ای از کمک هزینه های تحقیقاتی و آموزشی، و بودجه های اختصاصی برای پیگیری و توسعه تحقیقات، موقعیت های پست داک را برای محققان آسانتر میکند. صنعت آلمان، به خصوص در بخشهای پرتحرک مانند خودرو، برق، صنایع شیمیایی و دارویی به دنبال این محققین می باشد.

  • فرصتهای آزادانه توسعه .تحقیق به آزادی نیاز دارد، اگر شما به آلمان آمدید ، در یکی از امن ترین و آزادترین کشورها زندگی خواهید کرد. آزادی در تحقیقات و پژوهش نقش بسیار باارزشی در آلمان بازی می کند که توسط قانون اساسی محافظت می شود.

به عنوان یک محقق بین المللی ، برای انجام تحقیقات خود نیز می توانید به راحتی به سایر کشورهای اتحادیه اروپا سفرکنید.

  • آلمان یک کشور با کیفیت بسیار بالای زندگی است که می توانید در آن احساس راحتی زیادی داشته باشید. کیفیت بالای زندگی و هزینه نسبتا کم زندگی در آلمان باعث شده که به یکی از جذاب ترین کشورهای میزبان محققان در سراسر جهان تبدیل شود.

آلمان کشوری مهاجرپذیر است که تقریبا ۵/۱ میلیون از ساکنان آن را مهاجرین تشکیل می دهند.

شرایط فوق دکترا در آلمان

گزینه های شغلی برای پسا دکترا

اگر بعد از اینکه قرارداد پسا دکترا را به اتمام رسانیدید، تصمیم دارید که در زمینه تحقیق به کار خود ادامه دهید، مسیرهای بسیار زیادی برای شما باز است. اگر به عنوان یک محقق پست داک به آلمان آمده باشید، یا دکتری گرفته اید و یا برای بازدید به آلمان آمده اید، دانشگاههای آلمان، موسسات غیردانشگاهی، شرکتها پذیرای شما خواهند بود.

فرصتهای عالی برای به دست آوردن تجربه تحقیق و واجد شرایط شدن برای رسیدن به مرحله بعد می تواند مسیر و نردبان شغلی مناسبی این محققین بین المللی باشد.

در اینجا می توانید نمونه هایی از مسیرهای شغلی معمولی در آلمان را بعد از پست داک مشاهده کنید .

مسیری برای موقعیتهای دانشگاهی

مسیرهای مختلف که منجر به موقعیت استادی در دانشگاه های آلمان می شود می تواند از مسیر پست داک باشد. علاوه بر اینکه روندهای سنتی رایج می باشد، روشهای شناخته شده دیگری نیز برای انتصاب به عنوان استاد دانشگاه وجود دارد.

موقعیتهای فلوشیپ دیگر

دانشگاهها، موسسات غیردانشگاهی و شرکتها برای حمایت کردن از این پژوهشگران جوان، مشاغل و موقعیتهای تحقیقاتی یا کمک هزینه ای پیشنهاد می دهند.

مدیریت گروه محققین

کارکردن به عنوان رهبر گروه محققین در یک پروژه دانشگاهی یا غیر دانشگاهی تنها فرصت مدیریت یک تیم تحقیقاتی را فراهم نمی کند و انجام تحقیق در مورد پروژه می تواند فرصتی برای فعالیتهای صنعتی و کارآفرینی را فراهم کند و به طور مستقل مسئولیت کارکنان و بودجه را بر عهده بگیرند.

فلوشیپ در آلمان

پژوهشگران صنعتی

آیا از چالشها و یافتن راه حل برای مشکلات علمی و کار  پژوهشی در محیطهای صنعتی، و موسسات مرتبط با صنایع بزرگ آلمان لذت می برید؟

موقعیت یک مدیر در بخش تحقیق و توسعه شرکتی آلمانی طیف گسترده ای از مسئولیتهای جذاب را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

همکاری های بین المللی

اینکه ایده تحقیقاتی خود را با همکاری یک شرکت بین المللی محقق کنید باعث می شود که افق دید شما گسترش یافته و تجارب جدیدی بدست آورید. دانشگاهها، موسسات تحقیقاتی غیر دانشگاهی و شرکت های آلمانی می توانند بستری بین المللی را برای همکاری به عنوان همکار یا شریک شما فراهم کنند.

اقامت تحقیقاتی و بازدید

اقامت موقت برای تحقیق یا بازدید از پروژه های تحقیقاتی، ارائه مقالات، شرکت در سمینارها و کنگره های علمی، نه تنها شما را قادر می سازد اولین تماس ها را در آلمان برقرار کنید و درک درستی از سیستم تحقیق و آموزش سطح بالای آلمان داشته باشید، همچنین تصمیم گیری در مورد تحقیق حرفه ای و همکاری با محققان آلمانی را آسانتر می کند و درهر صورت تجربه شما را افزایش داده باعث افزایش افق دید می گردد.

پسا دکترا در آلمان

در پرشیا گلوبال، ما با بررسی شرایط شما، مسیر اخذ پوزیشن های مناسب و ویزای فرصت مطالعاتی را با دسترسی به بانک اطلاعاتی و تیم قوی تسهیل کرده و دستابی شما را به بهترین فرصتها با توجه به رقابت بین المللی در اخذ این مشاغل محیا می کنیم. هدف ما این است که به حرفه شما از صفر تا صد کمک کنیم، و ارتباطات و مشاوره های بسیار سودمندی را دراختیار شما قرار می دهیم. متقاضیان عزیز ویزاهای فرصت مطالعاتی می توانند CV خود را جهت بررسی اولیه به آدرس ایمیل ما ارسال نمایند. لطفا” در عنوان ایمیل قید فرمایید متقاضی پست داک یا ویزای فرصت مطالعاتی.

service@persiaglobal.net

درباره admin

Immigration & Visa Consultant