دندانپزشكي چين

دندانپزشکی چین بدون آزمون ورودی، دانشگاه علوم پزشکی چین CMU

دندانپزشکی چین

دانشگاه علوم  پزشکی چین  CMU

تحصیل دندانپزشکی چین بدون آزمون ورودی

پیش نیازهای پذیرش

 • قبل از اینکه پذیرفته شوید مصاحبه آنلاین با شما انجام می شود. این مصاحبه (اجباری) می باشد و قبل از اینکه نتیجه پذیرش شما مشخص شود باید از طریق (اسکایپ یا وی  چت) با یکی از اساتید مصاحبه آنلاین داشته باشید.
 • بعد از پذیرش اولیه و قبل از گرفتن نامه پذیرش ضروری است که وجهی را به عنوان سپرده و ضمانت به دانشگاه پرداخت کنید. مبلغ ۷۰۰۰ RMB  پرداخت خواهید کرد.

توضیحات رشته

مقدمه

تحصیل در دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی چین از سال ۱۹۴۸ شروع شد و در سال ۱۸۷۸ رشته دندانپزشکی ایجاد شد .سپس در سال ۱۹۸۵ بخش دندانپزشکی تاسیس شد و بعد از آن در سال ۱۹۸۸ به دانشکده دندانپزشکی و بهداشت دهان و دندان گسترش یافت.

رشته دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی چین، اولین رشته مهم استان لیائونینگ است، تخصصی مهم از این دانشکده برای یک تغییری عمده در این استان و این مرکز برای دانشجویان دانشگاههای استان لیائونینگ نیز مرکز آموزشی برای مهارتهای کلینیکال می باشد.

پروتز دندان و جراحی فک و صورت از مهمترین برنامه های مربوط به کمیسیون ملی برنامه ریزی توسعه بهداشت می باشد که این گواهینامه دندانپزشکی را در سال ۲۰۱۴ توسط وزارت بهداشت تایید شده بود تصویب کرد و رتبه ۸ ارزیابی وزارت آموزش را در رابطه با رشته دندانپزشکی کل کشور دریافت کرد.

دوره های اصلی

داروهای پایه ای، علوم پایه دندانپزشکی،علوم پایه ای بالینی دندانپزشکی، بافت شناسی انسانی،آناتومی انسانی، جنین شناسی، بیماریهای مخاط دهان، آناتومی و فیزیولوژی دهان، تشخیص تصویربرداری دهان، بیماری های فک و صورت، بیولوژی دهان، جراحی دهان و فک و صورت، بافت شناسی و آسیب شناسی دهانی،دندانپزشکی پروتز، مواد دندانپزشکی، تجهیزات دندانپزشکی،اندودنتیکس، پریودنتولوژی، بیماریهای مخاط دهان و پیشگیری دندانپزشکی.

فارغ التحصیلی و صدور مدرک دندانپزشکی

دانشجویانی که کلیه مقاطع مورد نیاز را کامل طی می کنند و همه امتحانات را پاس می کنند گواهی فارغ التحصیلی را می گیرند. دانشجویانی که از نظر کمیسیون شرایط دریافت مدرک دندانپزشکی را داشته باشند مدرک لیسانس پزشکی و کارشناسی جراحی اعطاء می شود.

تحصیل در رشته دندانپزشکی چین

شرایط ورود

 • فارغ التحصیلی دبیرستان یا بالاتر
 • رده سنی از ۱۸ تا ۳۵ سال . دانشجویان زیر ۱۸ سال هم می توانند درخواست داشته باشند، اما امکان دارد که به پیدا کردن یک بزرگسال به عنوان سرپرست در چین نیاز داشته باشند( اعضای خانواده، نسبت خانوادگی یا دوست) که در چین زندگی می کنند و بهتر است که چینی باشند تا خارجی تا اینکه بتوانند قبل از اینکه درخواست بدهید به عنوان سرپرست شما معرفی شوند و این حامی یا مراقب شما باید اسناد مربوط به سرپرستی را برای پشتیبانی از شما و نظارت بر تحصیل شما ارائه دهد.
 • نتایج امتحانات دروس فیزیک، شیمی و زیست شناسی باید بهتر از حد متوسط باشد.
 • مدرک تافل یا آیلتس برای نشان دادن مهارت انگلیسی شما لازم است. اگر شما تا کنون موفق به گذراندن و اخذ نمره در این آزمونها نشده اید باید حتما گواهینامه های مشابه به آنها را که مورد تائید دانشگاه باشد را داشته باشید که نشان بدهد شما مهارت انگلیسی لازم را کسب کرده اید.
 • متقاضیانی که زبان رسمی آنها انگلیسی نیست و در آزمون آیلتس یا تافل شرکت نکرده اند، برای بررسی سطح انگلیسی خود باید مصاحبه اینترنتی انجام دهند.
 • از نظر روحی و جسمی سالم باشند.

برآورد هزینه های تحصیل دندانپزشکی در چین

شهریه
لیسانسسالانه ۴۰۰۰۰ یوان  و در کل  200000
(حدود ۳۶۶۷۰ دلار آمریکا)
هزینه اقامت
 15th, 16th, 17th خوابگاه ماهانه از
اتاق تک نفره۷۵۰۰ یوان در سال   
سایر هزینه ها
هزینه درخواست۱۵۰ دلار امریکا
هزینه های زندگیRMB 2000 to RMB 2450

مدارک مورد نیاز :

مواردی که ستاره دارند به این معنی است که ضروری می باشند.

*۱ – گواهینامه مهارت زبان انگلیسی

برای مثال آیلتس ، تافل.فقط برای متقاضیانی که زبان مادری آنها انگلیسی نمی باشد.

*۲-عکس پاسپورتی

آخرین تصویر عکس پاسپورت متقاضی

*۳- فتوکپی پاسپورت

عکس هر دو صفحه و هم آخرین صفحه ویزا با سوابق خروج و ورود . اگر قبلا از گذرنامه استفاده نشده است ، لطفا صفحه عکس و دو صفحه خالی ویزا را ارسال کنید.

*۴- گواهینامه دبیرستان

دانشجویانی که می خواهند فارغ التحصیل شوند باید نامه رسمی با ذکر تاریخ فارغ التحصیلی ارائه دهند و در صورت پذیرش، مدرک فارغ التحصیلی را ارائه دهند که باید اصل اسناد یا کپی معتبر به زبان چینی یا انگلیسی باشد.

*۵- کارنامه تحصیلی دبیرستان:

کارنامه دوران دبیرستان شامل ریز نمرات باید به نسخه چینی ترجمه شده باشد و طبق قوانین استان اگر ندارید با سیستم ورودی دانشگاه و کالج تماس بگیرید.

*۶- سایر موارد

یک کپی از صفحه آخرین ویزا، اگر پاسپورت شما جدید است لطفا یک کپی از صفحه خالی تهیه کنید.

*۷- اسناد پشتیبانی :

گواهینامه رفتار خوب ( انضباط) ، این اسناد باید توسط شرکت یا مدرسه قبلی به زبان انگلیسی یا چینی تهیه شود برای اینکه درصد موفقیت شما بالا برود.

*۸ – گواهی تمکن مالی از طرف ضامن مالی شما

*۹- صورت حساب ضامن مالی شما

*۱۰- صفحه مخصوص مهر آخرین ورود و خروج ویزا

برای متقاضیانی که در چین هستند.اگر دانشجو هستید حتما نیاز به گواهینامه انتقال دارید .گواهی ترک، گواهی حضور و غیاب توسط مدرسه یا دانشگاه قبلی و اجازه اقامت فعلی شما.

رشته دندانپزشکی در چین بدون آزمون

خدمات پرشیا گلوبال

در صنعت اعزام دانشجویان، خدمات پرشیا گلوبال بهترین می باشد و درخواست از این طریق بسیار راحت و سریع است.

 • مشاوره
 • دسترسی به بیش از ۲۰۰۰ رشته تحصیلی در بیش از ۳۰۰ دانشگاه معتبر چین
 • رزرو محل اقامت شما در چین
 • پست DHL  – ارسال سریع و ضمانت دریافت بسته ها به موقع
 • دریافت نامه پذیرش حداکثر تا سه هفته.
 • اخذ ویزا، راهنمای سفر و راهنمای دانشجویان
 • خدمات تاکسی دربست از فرودگاه ( ترانسفر)
 • خدمات جابجایی پول

توجه داشته باشید که این هزینه ها مربوط به دانشگاه علوم پزشکی چین می باشد و هزینه های تحصیل در چین برای رشته های پزشکی و دندانپزشکی متفاوت می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طرق مختلف با ما در تماس باشید. از طریق واتس آپ و ایمیل موسسه

service@persiaglobal.net

درباره admin

Immigration & Visa Consultant