تحصیل رایگان در بهترین دانشگاهها ی آلمان، پرشیا گلوبال

تحصیلات رایگان آلمان

شرکت پرشیا گلوبال، تحصیلات مقطع ارشد و دکتری در آلمان به طور رایگانتحصیلات رایگان آلمان
 • شهریهرایگان در اکثر ایالت‌ها
 • امکان دریافت بورسخیر
 • بیشترین هزینه ها: بیمه (۷۰ یورو در ماه) و مسکن
 • زبان تحصیلآلمانی
 • مقطع تحصیلات: لیسانس و فوق لیسانس
 • مدرک زبان مورد نیاز برای پذیرشبستگی به دانشگاه دارد و بدون مدرک زبان پذیرش مشروط
 • مدرک زبان مورد نیاز برای ویزاحداقل مدرک B1 آلمانی (معادل آیلتس ۶)
 • دوره آمادگی ورود به دانشگاه: وجود دارد
 • ویزای دوره زبان (ویزا برای یادگیری زبان) : وجود دارد، گزینه مناسب برای آنهایی است که نیاز به یادگیری زبان آلمانی در آلمان دارند.
 • استعلام ارزیابی مدارک تحصیلی از آلمان: وجود دارد
 • وقت سفارت آلمان: نسبتا” طولانی و به طور تقریبی ۱۸ تا ۲۴ ماه
 • اخذ ویزا بعد از مصاحبه سفارت: تا ۸ هفته
 • گواهی پشتیبانی/پشتوانه مالی: تمکن مالی ۸۶۴۰ یورو و یا ارائه ضمانت محضری وابستگان دانشجوی که ساکن آلمان هستند
 • نوع ویزای تحصیلی آلمان: سه ماهه تمدید به دو ساله مولتی، امکان سفرهای متعدد به داخل و خارج از آلمان
 • امکان اخذ ویزای همراه:‌ وجود دارد، همسر و فرزند زیر ۱۸ با فاصله ی ۶ تا ۱۲ ماه با خود همراه کنند
 • امکان اخذ ویزای کار پس از تحصیلوجود دارد
 • اقامت پس از تحصیل: امکان درخواست (Blue Card) بعد از دو سال کار و پرداخت مالیات
 • امکان سفر به تمام کشورهای شنگن در هنگام تحصیل:‌ وجود دارد
 • امکان کار حین تحصیل: وجود دارد، ۱۲۰ روز کار تمام وقت در سال
 • امکان تغییر رشته: در حین تحصیل در آلمان
 • امکان تحصیل در دو ترم سال: بیشتر دانشگاهها آلمان فقط یک ترم پذیرش میدهند
 • امتحان ورودی دانشگاه: در بعضی از رشته ها و اکثر دانشگاههای برتر آلمان وجود دارد
 • شرط معدل: وجود دارد (اکثر رشته ها، معدل زیر ۱۶ ریسک اخذ پذیرش بالا خواهد بود)
 • شرط سنی: زیر ۳۰ سال شانس بیشتر و ریسک کمتر، و بالای ۳۰ سال ریسک بالاتر
 • فاصله تحصیلی: بالای ۵ سال شانس کمتر ویزا و ریسک بالا
 • پزشکی و مهندسی: با ارائه مدرک زبان آلمانی شانس بیشتر پذیرش از دانشگاههای برتر
 • رشته های گروه پزشکی و پیراپزشکی و داروسازی: مدرک زبان آلمانی کافی بعلاوه کالج M-Kurs
 • لازمه قبولی در کنکور سراسری و تحصیل در دانشگاه: اساسا” لازم نیست اما شانس پذیرش را بالا میبرد، – گواهی شرکت در کنکور سراسری در مقطع لیسانس کافی است. گواهی قبولی در کنکور و یا گواهی اشتغال به تحصیل (در صورت اقدام در مقطع لیسانس) (زیر پل کریم‌خان‌زند، بین استاد نجات‌اللهی و سپهبد قرنی، پلاک ۲۰۴ سازمان‌سنجش آموزش‌کشور)
 • پذیرش برای فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد، غیرانتفاعی و علمی و کاربردی: وجود دارد

خدمات پرشیا گلوبال

 • پذیرش تحصیلی مشروط از دانشگاه های آلمان در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس
 • ثبت نام دوره های آمادگی زبان و ورود به دانشگاههای آلمان (این دوره ها در کالج آلمان برگزار میشوند)
 • استعلام ارزیابی ارزش مدارک تحصیلی متقاضیان تحصیل در آلمان
 • اخذ ویزای دانشجویی آلمان
 • رایزنی با دپارتمان های علمی دانشگاه های آلمان جهت اخذ پذیرش
 • راهنمایی در جهت آماده سازی انگیزه نامه و رزومه
 • خدمات پس از ورود در کشور آلمان و راهنمایی در خصوص مهاجرت به آلمان

تحصیلات رایگان آلمان: به جرات می توان گفت که  آلمان یک از قوی ترین اقتصادهای جهان  در میان کشور های اتحادیه اروپا است و تحصیلات رایگان آلمان روشی مطمئن جهت ورود به اروپا می باشد. بازار کار آلمان از بهترین بسترهای کار در دنیاست به طوری که در سال جاری نرخ بیکاری آلمان کمترین نرخ بیکاری را در کل دنیا داشته و در حدود ۳.۲ درصد بوده و با نرمال ترین نرخ تورم در حدود ۲ درصد جزو امن ترین و بهترین کشورهای دنیا برای زندگی و کار شناخته میشود. آلمان جزو معدود کشورهایی است که هنوز تحصیلات در بیشتر استان ها و دانشگاههای دولتی آن رایگان بوده و بهترین مقصد برای مهاجرت تحصیلی در دنیا شناخته می شود. به طور یکه بیشتر متقاضیان تحصیل در آلمان از کشورهای پیشرفته دنیا می باشند، و اگر شما تجربه تحصیل در دانشگاههای آلمان را داشته باشید به تنوع متقاضیان بین المللی متعدد از کشورهای مختلف دنیا پی خواهید برد. هرچند رکود اقتصادی در کشور های اروپایی مثل اسپانیا، ایتالیا، فرانسه و یونان باعث ورشکستگی اقتصادی این کشورها شده است، تحصیلات آلمان رایگان بوده و آلمان همچنان به عنوان کشور فرصت های شغلی مناسب در اروپا محسوب می گردد . دولت آلمان از این لحاظ که به دنبال جذب فارغ التحصیلان و متخصصان در آلمان می باشد، بر خلاف دیگر کشورهای اروپایی که فرصت یکساله ای را بعد از اتمام تحصیلات به دانشجویان میدهند، و تحصیلاتشان همراه با هزینه های سنگین شهریه میباشد، آلمان ضمن تامین شرایط تحصیل رایگان به دانشجویان یکسال و نیم فرصت میدهد تا اگر قصد یافتن شغل و گرفتن اقامت کاری دارند در طول یک دوره زمانی بیشتر به جستجوی کار بپردازند، لذا در این خصوص به آنها فرصت جستجوی کار یکسال و نیمه ( ۱۸ ماهه) اعطاء می کند .

دانشگاه های تراز اول و ممتاز آلمان از یک سو و آینده روشن پیش روی دانشجویان دانشگاه های  آلمان و مهمتر تحصیلات رایگان آلمان باعث شده تا آلمان یکی از کشورهای درجه یک  دنیا از نظر پذیرش دانشجویان بین المللی شناخته شود. البته نباید این نکته نادیده گرفته شود که دانشجویانی که هدفشان گرفتن اقامت دائم آلمان پس از پایان دوره تحصیلشان می باشد، باید فرآیند سختی را تحت قوانین مهاجرتی آلمان طی کنند. ما در شرکت پرشیا گلوبال به متقاضیان اخذ اقامت دائم آلمان توصیه میکنیم قبل از هرگونه اقدامی برای اخذ ویزای تحصیلی آلمان، به دقت شرایط اقامت دائم آلمان را پس از پایان دوره تحصیلی خود را با توجه به شرایط شخصی خود بررسی کنند. تحصیل در دانشگاهها آلمان به دو زبان آلمانی و انگلیسی مقدور می باشد که یکی از شروط سخت آن برای ایرانیان قبولی در کنکور و مجوز ورود به یکی از دانشگاههای ایران میباشد، با این حساب برای آندسته از متقاضیانی که قصد مهاجرت و اخذ اقامت دائم آلمان را دارند راه حل آسانتری را پیشنهاد میکنیم. پیشنهاد ما تحصیل به زبان آلمانی است، چرا که برای یافتن فرصتهای بی نظیر کاری آلمان و ارتباطی قوی تر با شبکه کاری و زندگی در آلمان، زبان آلمانی بسیار کارآمدتر از زبان انگلیسی است. البته باید به این نکته اشاره کرد که هرچند اداره مهاجرت آلمان مهارت در زبان انگلیسی را برای جذب متخصصان مورد ارزیابی و امتیازدهی قرار می دهد، با این حال برای شما که قصد مهاجرت تحصیلی را دارید فرصتهای واقعی بازار کار به افرادی روی خوش نشان میدهد که به زبان آلمانی مسلط باشند و تحصیلات خود را به زبان آلمانی انجام داده باشند. شما با تحصیل به زبان آلمانی نه تنها ورود خود را به بازار کار آلمان تضمین می کنید، بلکه مهاجرت خود را برای کشورهای دیگر مثل اتریش، سوئیس و حتی هلند نیز میسر میکنید. با شرکت در کالج های آمادگی ورود به دانشگاه های آلمان شما بدون نیاز به پیش شرط قبولی در کنکور سراسری و داشتن مدرک زبان آلمانی یا زبان انگلیسی، وارد خاک آلمان شده و با استفاده از خدمات ما در بهترین دانشگاههای آلمان تحصیل خواهید کرد.

لیست دانشگاههای آلمانی مورد تائید وزارت علوم و وزارت بهداشت ایران برای سال تحصیل ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۰

ما برای آندسته از متقاضیان تحصیل رایگان آلمان که قصد مهاجرت تحصیلی را نیز به این کشور دارند دو فرصت عالی را فراهم کرده ایم که میتوانید توضیحات بیشتر را از طریق لینک زیر مشاهده نمایید.

تحصیلات رایگان در آلمان، موسسه پرشیا گلوبال

تحصیلات دوران ابتدایی آلمان

کودکان در آلمان از ۳ سالگی به مهد کودک ورود پیدا میکنند. آموزش دوران ابتدایی آلمان به طور رسمی در مدارس مقطع ابتدایی از ۶ سالگی شروع می گردد. دوران تحصیلات ابتدایی در مدارس آلمان ۴ سال می باشد. پس از پایان دوره ی ابتدایی دوره ی جدیدی تحصیلات شروع می شود و طول آن ۶ سال است. پس از این دوره دانش آموزان در آلمان پس از ۹ سال تحصیل که معادل  4 سال ابتدایی بعلاوه 5 سال دوران بعد از آن است مدرک Hanp schulabschluss  میگیرند و یا بعد از طی ۱۰ سال تحصیل یعنی ۴ سال دوران ابتدایی به علاوه ۶ سال پس از ابتدایی مدرک Realschulabschluss اخذ می کنند . پس از اتمام این دوران دانش آموزان دو راه را برای ادامه تحصیل در پیش روی خود خواهند داشت.

۱) هنرستانهای فنی : پس از انتخاب مدارس فنی هم امکان وارد شدن به بازار کار را دارند و هم انتخاب مدارس عالی فنی کسانی که این دوره را انتخاب می کنند افرادی هستند که وارد شدن به بازار کار برایشان اولویت است نه تحصیلات عالیه. همچنین بعد از طی دوره فنی وارد مدارس عالی فنی می شوند یعنی مدارس مخصوص که برای این دانش آموزان در نظر گرفته شده است.

۲ ) تحصیل در دبیرستان در گرایش های مختلف: دوره دبیرستان برای دانش آموزانی است که هدفشان تحصیل در رشته های گوناگون تحصیلات عالی دانشگاهها میباشد که بعد از اتمام دوران دبیرستان وارد دانشگاه ها می گردند.

اگر چنانچه قصد تحصیل رایگان در بهترین دانشگاههای آلمان را  دارید، ما برای شما دو فرصت عالی پیشنهادی را داریم. برای دیدن جزییات این برنامه های تحصیلی روی لینک کلیک نمایید.

تحصیلات رایگان در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد آلمان، پرشیا گلوبال

تحصیل در مقطع لیسانس آلمان

نظام تحصیلی آلمان به علت توجه زیاد دولت آلمان به زبان آلمانی به شکلی طراحی شده تا همه رشته های تحصیلی در مقطع لیسانس دانشگاههای آلمان شده به زبان آلمانی ارائه گردند. لذا قبل از ورود به دانشگاههای دولتی آلمان که همگی تا این مقطع زمانی رایگان می باشند مستلزم داشتن دانش زبان آلمانی است.

ما در پرشیا گلوبال با یک دوره فشرده آمادگی دوره های کارشناسی / کارشناسی ارشد آلمان شما را به صورت مشروط در دانشگاههای تراز اول آلمان ثبت نام کرده و بسته به سطح زبان آلمانی که دارید شما را در یکی از بهترین کالج های زبان آلمانی در کشور آلمان ثبت نام کرده و الزامات تحصیل شما در آلمان را فراهم می نماییم. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

مقطع لیسانس در آلمان چهار سال طول میکشد. افراد متقاضی ورود به مقاطع کارشناسی دانشگاههای آلمان می بایست دارای مدرک دیپلم بوده تا بتوانند در این دوره ها تحصیل کنند. نکته حائز اهمیت این است که دوره های چهار ساله کارشناسی آلمان به زبان آلمانی تدریس می شوند و متقاضیان باید مدرک زبان آلمانی B1 یا B2 را کسب کرده باشند. که بهتر است در آلمان این مدرک را کسب کرده و بدون وقفه به تحصیل خود در دانشگاهها آلمان ادامه دهید. زیرا طی کردن دوره ی کالج زبان آلمانی در خود آلمان دوره ای است که سفارت آلمان را به طور موثرتری راضی به دادن ویزای تحصیلی آلمان برای تحصیل در این کشور خواهد کرد و برای اخذ پذیرش در مقطع تحصیلی لیسانس و بیشتر رشته های فوق لیسانس رایگان آلمان ارائه مدرک زبان آلمانی به دانشگاه و سفارت الزامی است.

مجوز کار در تحصیل کارشناسی آلمان

دولت آلمان از این لحاظ که به دنبال جذب فارغ التحصیلان در آلمان میباشد، برخلاف کشورهای دیگر که فرصت یکساله ای را بعد از اتمام تحصیلات به دانشجویان میدهند، علاوه بر تحصیل رایگان به دانشجویان آلمان یکسال و نیم فرصت میدهد تا اگر قصد یافتن شغل و گرفتن اقامت کاری هستند در طول دوره بیشتری به جستجوی کار بپردازند، لذا به آنها ویزای جستجوی کار یکساله و نیمه اعطاء میکند . دانشجویانی که در مقطع کارشناسی آلمان تحصیل میکنند میتوانند مجوز کار ده ۱۰ ساعته را بصورت هفتگی داشته باشند . میانگین حقوق دانشجویان مقطع کارشناسی بین ۸ تا ۱۰ یورو برای هر ساعت کار دانشجویی می باشد که در مجموع این درآمد حاصله می تواند بخش اعظم هزینه های زندگی در آلمان را برایشان پوشش دهد.

هزینه های زندگی برای دانشجویان کارشناسی آلمان

از آنجایکه هزینه های شهریه دانشگاه در اکثر استان ها و دانشگاههای آلمان تحصیل رایگان می باشد، تنها هزینه ای که دانشجویان باید برای خود محاسبه کنند هزینه های زندگی و مسکن میباشد. دولت آلمان برای رفاه حال دانشجویان بین المللی به این افراد در مقطع کارشناسی در هفته مجوز کار ده ساعته را داده است. دانشجویان می توانند برای هر یک ساعت کار حدود ۷ تا ۱۰ یورو گرفته و بخشی زیادی از هزینه های زندگی خود در آلمان را پوشش دهند. مخارج زندگی در آلمان با توجه به شهر و سبک زندگی دانشجویی حداقل ماهیانه ۵۵۰ تا ۷۰۰ یورو می باشد که بیشترین این مخارج را هزینه مسکن در بر می گیرد. نکته حائز اهمیت اینکه دانشجویان متقاضی ادامه تحصیل در آلمان می بایست قبل از درخواست پذیرش و ویزای تحصیلی آلمان برای ارائه به سفارت نامه ای جهت اثبات پشتوانه مالی نشان دهند که مبلغ آن می بایست برابر با یک سال مخارج زندگی در آلمان باشد. اگر چنانچه متقاضیان در دانشگاههایی ثبت نام کنند که رایگان نبوده، اثبات پشتوانه مالی باید علاوه بر هزینه یکسال زندگی شامل نامه بانکی توانایی پرداخت شهریه نیز باشد.

کسانی که میخواهند پس از فارغ التحصیلی خود در کشور آلمان مانده و مشغول به کار تمام وقت شوند مستلزم به یادگیری زبان آلمانی بوده و می بایست تسلط خود را به زبان آلمانی نشان دهند، همچنین دانشجویان می بایست دوره ی تحصیلی خود را به خوبی گذرانده باشند تا قادر به یافتن شغل مناسب باشند و در نهایت پس از یافتن شغل مبادرت به تبدیل ویزای تحصیلی خود به ویزای کاری کنند. نکته مهمتر اینکه جهت اخذ اقامت دائم آلمان که فرایند طولانی را در بر میگیرد، متقاضیان باید مدت زمان زیادی را که حدود ۵ سال است در کشور آلمان کار کرده و یا اقامت داشته باشند پس از طی کردن طول دوره و اخذ اقامت دائم میتوانند برای گرفتن پاسپورت آلمانی و تابعیت آلمان اقدام کنند.

مهاجرت تحصیلی رایگان در آلمان

تحصیل در مقطع فوق لیسانس کشور آلمان

دوره های تحصیلات کارشناسی ارشد در آلمان دو ساله می باشند. کشور آلمان با بهره مندی از بهترین دانشگاه های سرآمد اروپا، در بالاترین جایگاه در میان کشور های اروپایی از لحاظ نظام آموزشی قرار دارد و به همین علت تعداد بیشماری از افراد علاقمند به ادامه تحصیل در مقاطع عالی و بالاتر همچون فوق لیسانس و دکترا آلمان را برای پایان دوره های لیسانس و فوق لیسانس خود انتخاب کرده ، چرا که می توانند به طور کاملا” رایگان مدارک تحصیلی عالی خود را از برترین دانشگاه های دنیا کسب کنند و از فرصتهای بیشمار اخذ بورسیه تحصیلی در مقاطع فوق لیسانس و دکترا بهره مند شوند.

زبان تدریس در دانشگاههای آلمان

دوره ها و دروس دانشگاهی در آلمان به دو زبان آلمانی و انگلیسی تدریس می گردند. البته توصیه ما به آندسته از متقاضیان ادامه تحصیل در آلمان که قصد مهاجرت و اقامت در آلمان را نیز دارند تحصیل در دوره های دانشگاهی است که به زبان آلمانی تدریس می شوند، چرا که برای اخذ اقامت و شهروندی آلمان نهایتا” نیاز به گرفتن مدرک آلمانی دارند. (برای آندسته از متقاضیان تحصیلی آلمان که میخواهند در دوره های دانشگاهی به زبان آلمانی تحصیل کنند راهکارهای مناسبی را پیشنهاد میکنیم که میتوانند از طریق این روش بدون نیاز به مدرک زبان به صورت مشروط پذیرش خود را از دانشگاههای آلمان گرفته و وارد خاک آلمان شوند. برای این روش اولویت ما متقاضیان زیر ۳۰ سال می باشند، گرچه برای آندسته از متقاضیان بالای ۳۰ سال نیز راهکار مناسب داریم. )

متقاضیان اخذ پذیرش تحصیلی به زبان آلمانی، می بایست مدارک زبان آلمانی که تسلط آنها را به زبان آلمانی اثبات میکند ( در سطوح B2  و C1 ) قبل از ورود به دانشگاه اخذ نمایند. گفتنی است که آلمان مجوز یادگیری زبان آلمانی را در کشور آلمان به دانشجویان ایرانی به سختی اعطاء می کنند، با این وجود ما در پرشیا گلوبال شما را به صورت کاملا تضمینی یاری میرسانیم.

مشاورین موسسه پرشیا گلوبال، با ارایه دو شیوه مناسب شما را در تحصیل رایگان در کشور آلمان یاری میرسانند. لذا علاقه مندانی که میخواهند تحصیل به زبان آلمانی را داشته باشند ولی مدرک زبان آلمانی ندارند نگران نباشند زیرا موسسه پرشیا گلوبال برای شما دو گزینه مناسب را در نظر گرفته است.

مجوز کار در تحصیل فوق لیسانس آلمان

دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد آلمان میتوانند به صورت هفتگی مجوز کار ۲۰ بیست ساعته به صورت را داشته باشند  و متوسط حقوق دریافتی این دانشجویان بین ۸ تا ۱۰ یورو برای هر ساعت کار در آلمان می باشد که مجموع درآمدهای کار دانشجویی می تواند بخش زیادی از مخارج زندگی در آلمان را در یک سال تحصیلی پوشش دهد.

هزینه های زندگی در آلمان

همانگونه که قبلا” متذکر شدیم، تحصیل در کشور آلمان رایگان می باشد و دانشجویان میبایست مخارج ماهیانه ی زندگی خود را تقبل کنند. البته دولت آلمان با توجه به اینکه به دانشجویان اجازه کار بین ۱۰ تا ۲۰ ساعت در هفته را داده است، آنها می توانند برای هر ساعت کار حدودا” ۷ تا ۱۰ یورو را بدست آورده و قسمتی از هزینه های زندگی خود را در آلمان پوشش دهند. مخارج زندگی در کشور آلمان در کمترین میزان در زندگی دانشجویی ۵۵۰ تا ۷۰۰  یورو در ماه است و بیشترین هزینه ها صرف مسکن می گردد. متقاضیان تحصیل در آلمان باید توجه داشته باشند که جهت گرفتن پذیرش تحصیلی و اخذ ویزای دانشجویی مستلزم اثبات تمکن مالی و پشتوانه مالی یک سال هزینه های زندگی در آلمان هستند، که با نشان دادن پرینت بانکی و ترجمه آن مقدور می گردد.

افرادی که در کنار تحصیل قصد مهاجرت به کشور آلمان را نیز دارند باید توجه داشته باشند که فرآیند اقامت دائم و اخذ شهروندی آلمان مسیری طولانی است که مشروط به تسلط به زبان آلمانی و گذراندن دوره های تحصیلی به بهترین شکل میباشد. از این رو توصیه ما به متقاضیان تحصیل در آلمان انتخاب دوره های تحصیلی است که به زبان آلمانی برگزار می گردند. اگر جزو آن دسته از متقاضیانی هستید که مدرک زبان آلمانی ندارید، برای شما گزینه های متعددی را پیشنهاد میکنیم که از آن جمله طی کردن دوره های آمادگی ورود به دانشگاه میباشد. ما در پرشیا گلوبال شما را در این مسیر یاری میرسانیم.

پس از تحصیل در آلمان موقعیت های فراوان تحصیلی و پژوهشی وجود دارد و مؤسسات آموزش عالی این کشور از رتبه و اعتبار بالایی در سطح جهان برخوردارند. از این مؤسسات هر سال ایده های جدیدی برای پیشرفت و نوآوری در سطح جهانی عرضه می گردد. ادامه تحصیل در آلمان با توجه به سیستم آموزشی آلمان شرایط مناسبی دارد که باعث میگردد متقاضیان بی شماری از سرتاسر دنیا راهی کشور آلمان میشوند. البته تنها شما این ایده را ندارید که در آلمان به تحصیل بپردازید، بلکه سالانه بیش از ۲۵۰.۰۰۰ علاقه مند از سراسر جهان برای تحصیل و پژوهش به این کشور سفر می کنند. این تعداد بیش از ۱۲٪ کل دانشجویان و محققان در آلمان را تشکیل می دهد. در کمتر کشوری می توان چنین درصدی را برای دانشجویان خارجی یافت. در آلمان بیش از ۳۷۰ مرکز آموزش عالی وجود دارد که در ۱۶۵ نقطه این کشور قرار دارند. دانشگاه های آلمان به دلیل تمرکزی که بر تحقیق و تولید علم میگذراند، در دنیا جایگاه بالایی دارند. اخد پذیرش تحصیلی از دانشگاه های آلمان و همچنین اخذ ویزای تحصیلی آلمان دارای پیچیدگی هایی بوده که مشاورین حرفه ای و دارای تجربه میتوانند در زمینه مهاجرت به آلمان متقاضی را یاری دهند.

لیست دانشگاههای آلمانی مورد تائید وزارت علوم و وزارت بهداشت ایران برای سال تحصیل ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۰

Source: Iranian-Germans

Trading Economics

DAAD

Studying in Germany 

درباره admin

Immigration & Visa Consultant

دیدگاهتان را بنویسید