بورسیه تحصیلی مقطع دکتری در رشته سافت روباتیک

بورسیه کامل دکتری تخصصی رشته سافت روباتیک(رباتیک نرم) دانشگاه دانمارک جنوبی، سال تحصیلی ۲۰۲۰

موقعیت آموزشی بین المللی با تامین مالی کامل در مقطع دکتری تخصصی(PHD) در رشته سافت روباتیک(رباتیک نرم) در دانشگاه دانمارک جنوبی، سال تحصیلی ۲۰۲۰.

آخرین مهلت ارسال درخواست: اول دسامبر ۲۰۲۰

SDU بیو رباتیک در موسسه آموزش عالی Maersk Mc-Kinney Moller،  دانشگاه دانمارک جنوبی، از متقاضیان دریافت موقعیت آموزشی ۳ ساله با تامین مالی کامل در مقطع دکتری تخصصی (PHD) در رشته رباتیک نرم دعوت به عمل می آورد. شروع این دوره از اوایل سال تحصیلی ۲۰۲۱ است و داوطلبان موفق پذیرفته خواهند شد.

بورسیه تحصیلی دکتری رشته بیو-رباتیک

در مورد پروژه دکتری تخصصی PHD

مهره داران فاقد اندام حرکتی و بی مهرگان، بدن منعطف خود را تغییر شکل میدهند و نیروی محرکه تولید می کنند. شبیه سازی تغییر شکل بدن ، ویژگی های ظاهری و کنترل عصبی عضو وابسته به حرکت- فاقد اندام حرکتی-، یک روش امیدوار کننده برای طراحی ربات های نرم متحرک است که قادر به عبور از زمین های ناهموار هستند که اغلب برای روبات های معمولی غیرممکن است. موقعیت آموزشی دکتری تخصصی (PHD ) بر روی طراحی و ساخت نوعی ربات نرم غیر متصل، متمرکز است که قادر است با الهام از متخصصان نرم در طبیعت در خزیدن و لغزیدن ، روش جابجایی چند حالته فاقد اندام حرکتی را شبیه سازی کند. این پروژه نیاز دارد عملکرد نرم ، حس کردن ، منبع قدرت و محاسبه در یک سیستم رباتیک نرم یکپارچه را ادغام کند.

محیط تحقیق

دانشگاه دانمارک جنوبی در شهر اودنس قرار دارد که محیطی غنی برای نوآوری در رباتیک و اتوماسیون است.  SDU بیورباتیک یک طیف وسیعی از شایستگی ها و علایق تحقیقاتی را پوشش میدهد که ،شامل: مکاترونیک، الکترونیک embedded، رباتیک نرم، هوش مصنوعی، کنترل bio-inspired است. مرکز رباتیک نرم، گروه تحقیقاتی تازه تاسیس و درحال توسعه در بیو رباتیک SDU است. ما نسل بعدی رباتها را طراحی و تولید و برنامه ریزی میکنیم که از انطباق به عنوان بخشی از هوش خود برای سازگار شدن با وظایف پیچیده استفاده می کنند. در این تحقیقات ، هدف ما یکپارچه سازی در سطح سیستم ها در طراحی و ساخت ربات های نرم است. ما ایده های هوشمندانه ای را از سیستم های بیولوژیکی نرم به ربات های نرم تبدیل می کنیم و از مواد و ساختارهای نوآورانه نرم مانند فرامواد انعطاف پذیر ، اریگامی و کریگامی برای ایجاد محرک های نرم جدید و پوست های مصنوعی با قابلیت های تعبیه شده حسی و تعاملی استفاده می کنیم. ما استراتژی های کنترل الهام گرفته از بیولوژیک و یادگیری را تطبیق می دهیم تا این چنین ماشین های نرم را به برقراری ارتباط موثر با انسان از طریق عبارات زیبایی شناختی و حرکت ماهرانه در مسیرهای صعب العبور، قادر سازیم .

ما در حال ایجاد یک محیط مشترک جذاب هستیم و با همکاری شرکای صنعتی می توانیم تحقیقات را به برنامه های کاربردی تاثیرگذار تبدیل کنیم.

در مورد داوطلبین

ما به دنبال دانشجویی بسیار با انگیزه ، خلاق و جاه طلب هستیم که تسلط کامل به زبان انگلیسی (نوشتاری و گفتاری) دارد و بتواند در یک تیم و همچنین به طور مستقل به خوبی کار کند و در مباحث جدید به سرعت دانش کسب کند. داوطلب باید دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی یا یک رشته مرتبط باشد که، علاقه واقعی به تحقیقات بین رشته ای داشته باشد ، و همینطور دارای انگیزه برای طراحی و ساخت ربات های فیزیکی و ترجیحاً با تجربه برنامه نویسی باشد. داوطلب ایده آل شایستگی کسب مهارت برای انجام تحقیقات با کیفیت بالا ، ارائه و اشاعه  نتیجه پروژه در کنفرانس ها و مجلات علمی را دارد. از این داوطلب انتظار می رود در فعالیت های آموزشی(تدریس) مرکز رباتیک نرم و بیورباتیک SDU شرکت کند.

  شرایط استخدام:

در زمان ثبت نام و استخدام ، متقاضیان باید مدرک کارشناسی ارشد (معادل کارشناسی ارشد دانمارک) داشته باشند. اشتغال به عنوان دانشجوی دکتری تخصصی(PHD) یک موقعیت ۳ ساله با حقوق و دستمزد است (میزان شروع حقوق تقریباً ۳.۳۷۸ ، – یورو در ماه با احتساب درامد اضافی است).

استخدام همکار دکتری تخصصی(PHD) تنها پس از اینکه رئیس دانشکده دکتری تخصصی، پذیرش داوطلب در دانشکده دکتری تخصصی را تأییدکرد، اتفاق می افتد. اشتغال و ثبت نام بدون اطلاع قبلی در پایان دوره متوقف می شود.

در حالی که به عنوان دانشجوی دکتری تخصصی در دانشکده ثبت نام می کنید ، باید بدانید که یک دانشجوی دکتری مجاز به داشتن هر نوع شغل جانبی ای نیست.

اشتغال توسط پروتکل مربوط به همکار تحقیقاتی دکتری تخصصی تعیین می شود که توسط وزارت دارایی دانمارک و کنفدراسیون انجمن های حرفه ای دانمارک امضا شده است. لطفا برای اطلاعات بیشتر در مورد حقوق و مالیات لینک های زیر را بررسی کنید.

داوطلب موفق مطابق با مقررات دانشکده و دستور وزیردانمارک در برنامه دکتری تخصصی دانشگاه ها (دستور PHD) درSDU ثبت نام می کند ، در اینجا بیشتر بخوانید.

فرایند ارزیابی

ممکن است درارزیابی متقاضیان از لیست کوتاه استفاده شود. متقاضیان لیست کوتاه توسط یک هیئت بررسی ارزیابی می شوند.

روش درخواست

دانشکده انتظار دارد متقاضیان اطلاعات دانشکده برای دانشجویان دکتری احتمالی را مطالعه کنند و نحوه درخواست را قبل از ارسال درخواست مرور کنند.

آخرین مهلت ارسال درخواست: اول دسامبر ۲۰۲۰ است.

این درخواستها باید به زبان انگلیسی باشد و همینطور باید شامل – فرم های مورد نیاز که در وب سایت دانشکده فوق الذکر در دسترس است:

  • تکمیل فرم درخواست دکتری تخصصی TEK برای متقاضیان ۵ + ۳.
  • انگیزه نامه با بیان علاقه خاص ، انگیزه و صلاحیت های شما برای پروژه مورد نظر (حداکثر ۲ صفحه). در فیلدی به نام “شرح پروژه” بارگذاری کنید .
  •  شرح کوتاه سوابق تحصیلی و کاری با جزئیات، توصیف تحقیق ، تجربه تدریس و انتشار مقاله یا غیره ، مهارت های محاسباتی و به انضمام اطلاعات تماس شخصی.
  • کپی مدرک های تأیید شده رسمی لیسانس و کارشناسی ارشد و ریز نمرات امتحانات ، اصل و ترجمه رسمی به انگلیسی.
  • فرم تکمیل شده دکتری تخصصی TEK برای محاسبه معدل. در یکی از قسمتها به نام “انتشارpublication ” بارگذاری کنید.
  • یک سند رسمی از رنکینگ دانشگاهی که مدرک گرفته اید (اگه دانشگاه در دانمارک نباشد). در یکی از قسمتهایی به نام “انتشارpublication” بارگذاری کنید.
  • ارزیابی کتبی رسمی و تأیید شده پروژه یا رساله از دانشگاهی که نمره به آن داده است ، در صورتیکه پروژه / پایان نامه ارزیابی شده باشد و مورد تایید / تصویب قرار گرفته باشد.

در این بیانیه باید به صراحت ذکر شود که داوطلب در میان ۳۰ نفر برتر کلاس فارغ التحصیلی برنامه آموزشی بوده است.

  • توصیه نامه ها، در صورتیکه توصیه نامه دارید، میتوانید از فرم مربوط به توصیه نامه ها در وب سایت دانشکده استفاده کنید.
  • لیست مطالبی که منتشر کرده اید، حداکثر دو نمونه از مقالات منتشر شده مربوطه را در صورت موجود بودن، به صورت فایل pdf به پیوست ارسال کنید.

دانشگاه تمایل دارد که کارکنان ما تنوع موجود در جامعه را منعکس کنند و بنابراین از درخواست های همه داوطلبان واجد شرایط صرف نظر از پیشینه شخصی، استقبال می شود.

اطلاعات تماس:

برای اطلاعات بیشتر در مورد این موقعیت آموزشی، از طریق ایمیل زیر تماس برقرار کنید:

service@persiaglobal.net

درباره admin

Immigration & Visa Consultant