بورسیه فول فاند MBA دانشگاه هاروارد

بورسیه فول فاند MBA، دانشگاه هاروارد

بورسیه تحصیلی با تامین مالی کامل رشته MBA، دانشگاه هاروارد، سال تحصیلی ۲۰۲۱

آخرین مهلت ارسال درخواست:

۳۱ می ۲۰۲۱

نگاه اجمالی به برنامه بورسیه تحصیلی دانشگاه هاروارد:

رشته MBA داننشگاه هاروارد، یکی از برترین برنامه های بازرگانی و تجارت در جهان است که در یکی از معتبرترین دانشگاههای جهان تدریس می شود.

بورسیه تحصیلی Boustany  در رشته MBA دانشگاه هاروارد، هر دو سال یک بار برای یک دوره دو ساله اعطا می شود.

بورسیه تحصیلی موارد زیر را پوشش می دهد:

  • کمک مالی تا مبلغ ۹۵۰۰۰ دلار آمریکا (هر سال ۴۷۰۰۰ دلار آمریکا) نسبت به مبلغ شهریه.
  • هزینه های سفر و اقامت مربوط به دوره کارآموزی.

بورسیه تحصیلی بعدی، برای شروع کلاس ترم پاییزی سال تحصیلی ۲۰۲۱ اهدا می شود.

معیارهای واجد شرایط بودن (گزینش):

داوطلبان باید از نظر علمی سابقه تحصیلی عالی و درخشانی داشته باشند و تعهدات قابل توجهی از خود نشان دهند. این بورسیه تحصیلی به داوطلبان با هر ملیتی اعطا می شود.

داوطلبان فقط پس از دریافت پیشنهاد پذیرش از رشته MBA دانشگاه هاروارد، می توانند برای بورسیه تحصیلی اقدام کنند. این بدان معناست که متقاضیان می بایست در ابتدا از دفتر پذیرش دانشگاه اپلای کرده و در صورت پذیرش آنها، سپس برای بورسیه اقدام کنند. در این خصوص شما به عنوان متقاضی می بایست تمامی شرایط مزبور برای پذیرش ابتدایی رشته MBA دانشگاه هاروارد را داشته باشید و پس از بررسی شرایط رقابتی بتوانید از بورسیه نیز بهرمند شوید.

مراحل ارسال درخواست برای بورسیه تحصیلی:

اگر میخواهید برای ارسال درخواست اقدام کنید ، لطفاً یک کپی از تاریخچه مختصری از زندگی و سوابق تحصیلی به همراه یک عکس از خودتان ، نمرات GMAT و نامه پذیرش از دانشگاه را به آدرس ایمیل : admissions@boustany-foundation.org ارسال کنید.

در صورتیکه تمایل به استفاده از خدمات ما در پرشیا گلوبال را دارید، پس از مطالعه شرایط خدمات بورسیه ما CV خود را برای ما به آدرس ایمیل ما ارسال نمایید.

اگر در لیست انتخابی نیمه نهایی قرار بگیرید ، ممکن است به مصاحبه بنیاد دعوت شوید. سپس به یک داوطلب، بورسیه تحصیلی اعطا می شود.

آخرین مهلت ارسال درخواست:

۳۱ ماه می ۲۰۲۱

بورسیه تحصیلی در طول ماه ژوئن سال ۲۰۲۱ اعطا می شود.

کارآموزی بنیاد Boustany:

از دانش پژوهان موفق، انتظار داریم که دوره کارآموزی بدون حقوق دو ماهه را در بنیاد بگذرانند. پروژه ها متنوع هستند و مرتبط به فعالیت های بنیاد یا شرکای آن هستند.

هزینه های سفر و اقامت مربوط به دوره کارآموزی، توسط بنیاد تأمین می شود.

در صورتی که تمایل به استفاده از خدمات ما دارید شرایط را مطالعه و پس از آن CV خود را جهت بررسی اولیه به آدرس ایمیل ما ارسال فرمایید.

درباره admin

Immigration & Visa Consultant