بورسیه فول فاند دانشگاه آکسفورد

بورسیه فول فاند دانشگاه آکسفورد برای رشته آموزش زبان

بورسیه فول فاند دانشگاه آکسفورد:

بورسیه تحصیلی با تامین مالی درجه یک(FirstRand) بنیاد FNB، سال تحصیلی ۲۰۲۱، برای مقطع کارشناسی ارشد رشته آموزش، دانشگاه اکسفورد

بورسیه تحصیلی بین المللی تحصیلات تکمیلی درجه یک (FirstRand)

آخرین مهلت ارسال درخواست:

۴ مارچ ۲۰۲۱

بورسیه فول فاند دانشگاه آکسفورد، برنامه FirstRand است که با مشارکت دپارتمان آموزش، بورسیه تحصیلی ایی را پایه گذاری کرده اند تا دانشجویان برجسته و ممتاز کشور  تحصیلات تکمیلی خود را در بهترین دانشگاه جهان، دانشگاه اکسفورد ادامه دهند.

این بورسیه تحصیلی، هر سال یک دانشجو را با تامین مالی کامل برای مقطع کارشناسی ارشد رشته آموزش در دانشگاه اکسفورد بورسیه می کند. داوطلب برگزیده در کالج Wadham اسکان داده خواهد شد. مدت زمان دوره ۲ سال خواهد بود.

برنامه  FirstRand و بنیاد FNB، مصاحبه و مراحل انتخاب را انجام خواهند داد، که همزمان با بورسیه تحصیلی درجه یک Laurie Dippenaar برای تحصیلات تکمیلی دانشجویان بین المللی اجرا می شود که بر اساس برتری علمی، توانایی رهبری، مشارکت اجتماعی و پتانسیل داوطلب برای تغییر سرنوشت است.

ارسال درخواست بورسیه:

داوطلبان باید درخواست ارسال کنند و بعد برای مقطع کارشناسی ارشد رشته آموزش دانشگاه اکسفورد برگزیده شوند. درخواست برای بورسیه تحصیلی درجه یک (FirstRand) رشته آموزش دانشگاه اکسفورد بنیاد FNB، فقط بصورت آنلاین می باشد.

برنامه FirstRand و دپارتمان آموزش دانشگاه اکسفورد، به دنبال بهترین متقاضیانی هستند که واقعاً بتوانند از این فرصت بهره مند  شوند و در بازگشت خود به آفریقای جنوبی کمک می کنند.

آخرین تاریخ درخواست برای مقطع کارشناسی ارشد رشته آموزش دانشگاه اکسفورد، نیم روز جمعه ۲۲ ژانویه ۲۰۲۱ است.

برای اطلاعات بیشتر و ارسال درخواست برای بورسیه فول فاند دانشگاه آکسفورد در مقطع کارشناسی ارشد تمام وقت رشته آموزش به وب سایت زیر مراجعه کنید:

https://www.education.ox.ac.uk/programmes/msc-education/

داوطلبان می توانند برای آگاهی از جزئیات و سوالات بیشتر به آدرس زیر ایمیل بزنند:

Msc.education@education.ox.ac.uk

برای اطلاعات بیشتر:

وب سایت رسمی بورسیه تحصیلی FirstRand بنیاد FNB رشته آموزش دانشگاه اکسفورد سال تحصیلی ۲۰۲۱

در صورتی که شرایط اولیه اخذ بورسیه تحصیلی را در خود می‌بینید جهت بررسی دقیقتر CV خود را به آدرس ایمیل ما ارسال نمایید. برای استفاده از خدمات اخذ بورسیه تحصیلی ما شرایط این خدمات را مطالعه نمایید.

درباره admin

Immigration & Visa Consultant