بورسیه فول فاند نیوزلند دانشگاه اوکلند

بورسیه رشته بازرگانی و تجارت، کارشناسی ارشد، نیوزلند دانشگاه اوکلند

بورسیه تحصیلی کارشناسی ارشد رشته بازرگانی و تجارت، سال تحصیلی ۲۰۲۱-۲۰۲۲

ارزش جایزه مالی: بیش از ۳۲,۰۰۰$

بورسیه تحصیلی به ارزش بیش از ۳۲,۰۰۰$ ، مخصوص تخفیفات شهریه دانشجویان بین المللی، برای رشته های تحصیلی کارشناسی ارشد در دانشکده بازرگانی و تجارت، دانشگاه اوکلند

وضعیت ارسال درخواست: الان درخواست ارسال کنید

رشته های تحصیلی مجاز برای ارسال درخواست: کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی، کارشناسی ارشد مدیریت، کارشناسی ارشد بارزگانی و تجارت بین الملل، کارشناسی ارشد مارکتینگ، یا کارشناسی ارشد حسابداری حرفه ای

شروع ارسال درخواست: ۴ دسامبر و ۲۰ آوریل

آخرین مهلت ارسال درخواست: ۱۵ ژانویه (ورودی آوریل)، ۱ ژوئن (ورودی سپتامبر)

دوران تصدی بورسیه تحصیلی: مدت زمان تحصیل

تخصیص بورسیه تحصیلی: کمک هزینه های تحصیل

شماره بورسیه تحصیلی: متفاوت است

زمان ارائه بورسیه تحصیلی: به صورت دوسالانه

این بورسیه تحصیلی در سال ۲۰۱۳ توسط دانشکده بازرگانی و تجارت دانشگاه اوکلند، بنیان گذاری و تامین مالی شده است.

هدف اصلی این بورسیه تحصیلی، جذب دانشجویان بین المللی برای رشته های کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی، کارشناسی ارشد مدیریت، کارشناسی ارشد بازرگانی و تجارت بین المللی، کارشناسی ارشد مارکتینگ، کارشناسی ارشد حسابداری حرفه ایی در دانشکده بازرگانی و تجارت، دانشگاه اوکلند است و همینطور توانمند کردن آنها با مهارت ها و دانش لازم برای راه اندازی یک کسب و کار بازرگانی وتجاری عالی وهدف مهم دیگر آن ایجاد افزایش تنوع در وضعیت پروفایل کلاس درس است.

آئین نامه (مقررات)

آیین نامه بورسیه تحصیلی بین المللی مقطع کارشناسی ارشد رشته بازرگانی و تجارت دانشگاه اوکلند، اندازه: ۶۹.۸ kb، نوع : pdf، این pdf را دانلود کنید

چگونه برای این بورسیه تحصیلی درخواست کنیم؟

عزیزان متقاضی این بورسیه به دو طریق می توانند اقدام کنند، روش اول به صورت اقدام فردی توسط خود شما انجام می گیرد که در ادامه می توانید روند کار را دنبال کنید. روند دوم با استفاده از خدمات ماست که می توانید به صورت تضمینی نیز با ما وارد قرار داد شوید که هزینه های آن متفاوت خواهد بود در این صورت می توانید با ما از طریق ارسال CV خود به ایمیل ما در تماس باشید. لطفا شرایط بورسیه تحصیلی را مطالعه نمایید. توجه داشته باشید که در صورت عقد قرارداد با ما شرایط شما برای موقعیتهای دیگر نیز بررسی خواهد شد.

با دقت آیین نامه را مطالعه کنید و از اینکه واجد شرایط برای ارسال درخواست هستید، اطمینان حاصل کنید. بعد روی دکمه “Apply now” کلیک کنید و فرم درخواست را بصورت آنلاین تکمیل کنید. توصیه می کنیم فرم را فورا بررسی کنید تا از قسمتهای مختلف فرم درخواست مطلع شوید تا اگر برای ارسال درخواست به توصیه نامه، معرف(رفرنس) و یا تاییدیه نیاز دارید، سریعا اقدام کنید. تمام بخشها (از جمله بخشهای درخواست) باید تا آخرین مهلت ارسال درخواست – که نیمه شب در تاریخ مشخص شده است- تکمیل شوند (مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد). توصیه می کنیم؛ ۲ درخواست بورسیه تحصیلی متفاوت، در یک مرورگر یکسان نداشته باشید.

نتایج گزینش دانشجو برای بورسیه تحصیلی توسط یک کمیته انتخاب تعیین می شود و معمولا در حدود ۶ هفته بعد آخرین مهلت ارسال درخواست، اعلام می گردد.

کمک و پشتیبانی

میتوانید پاسخ پرسشهای خود در مورد بورسیه تحصیلی، جوایز مالی و کمک هزینه ها را در مرکز کمک و پشتیبانی آنلاین دانشگاه  ” از اوکلند بپرس ” بیابید.

اگر نتوانستید پاسخ پرسش خود را بیابید، با “تیم پشتیبان دانشجو ما”، تماس بگیرید.

  • برای پرسش در مورد یک بورسیه تحصیلی،جایزه مالی و کمک هزینه های خاص، حتما نام کامل و دقیق خود را در پیام مرقوم بفرمایید.
  • اگر مهلت درخواست بورسیه تحصیلی یا جایزه مالی تا سه روز دیگر تمام می شود، حتما در پیام خود کلمه “urgent ” را درج کنید و علامت بگذارید.

مشکلات یا خطاها فنی

  • برای مشکلات یا خطاها فنی،معمول ترین کار،  پاک کردن “cache ” مرورگر اینترنت شماست، بعد دوباره مراحل تکمیل درخواست را تکرار کنید.
  • اگر با این کار مشکل برطرف نشد، لطفا یک اسکرین شات از صفحه با پیغام خطا یا مشکل بگیرید وبرای “تیم پشتیبان دانشجو ما” بهمراه توضیح جزئیات دقیق از بروز خطا، بفرستید.

سلب مسئولیت (Disclaimer)

سعی کنید اطلاعاتی که برای ما می فرستید معتبر و به روز باشند. چون صحت و به روز بودن آن اطلاعات را بصورت خیلی دقیق بررسی می کنیم. قویا توصیه می کنیم که مقررات ، فرم های درخواست و سایر اطلاعات موجود را دقیق بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که برای هر درخواستی که ارائه می دهید از معیارهای واجد شرایط بودن، برخوردار هستید و از پیامدهای هرگونه تخطی از مقررات ، ارزش جایزه مالی و تاریخ آخرین مهلت ارسال درخواست، کاملا مطلع هستید.

درباره admin

Immigration & Visa Consultant