بورسیه تحصیلی سوئیس در مقطع دکتری و فوق لیسانس حقوق

بورسیه تحصیلی سوئیس:

بورسیه تحصیلی سوئیس، تحصیل رایگان در مقطع فوق لیسانس با بورسیه کامل و جزیی برای رشته های حقوق و شاخه های مرتبط با حقوق بین الملل و غیره …

این فرصت تحصیلی، با شرایط اخذ بورسیه تحصیلی سوئیس در سه رشته مختلف در شهر ژنو ارائه می گردد. در دو رشته به متقاضیان در صورت داشتن شرایط لازم بورسیه تحصیلی تعلق می‌گیرد و در رشته دیگر می توان به صورت آنلاین نیز تحصیل خود را تکمیل نمود.

بورسیه تحصیلی سوئیس برای دانشجویان رشته حقوق قضایی و جزایی بین المللی
  1. فوق لیسانس (ال ال ام) در حقوق بشردوستانه بین المللی و حقوق بشر

این دوره از تحصیلات تکمیلی یک ساله تمام وقت میباشد. یکی از ابتکاری ترین و چالش برانگیزترین دوره های فکری در حقوق بشردوستانه بین المللی و حقوق بشر در درگیری های مسلحانه که در سوئیس ارائه می شود.

این دوره یک ساله تحصیلات تکمیلی آموزش پیشرفته ، جامع و عملی در زمینه حقوق بشردوستانه بین المللی (IHL) و حقوق بشر بین الملل (IHRL) در درگیری های مسلحانه و حقوق جزای بین المللی و همچنین تعامل و ارتباط بین آنها را تبیین می کند.

دانشجویان از اساتید مشهور در جهان بهره مند می شوند، همچنین از ارتباط مستقیم با بازیگران برجسته در این زمینه مانند کمیته صلیب سرخ جهانی (ICRC) و دفتر کمیساریای عالی حقوق بشر سازمان ملل (OHCHR) بهره مند می شوند و ایده های خود را با سایر شرکت کنندگان از زمینه ها و دیدگاه های مختلف قانونی به اشتراک می گذارند.

این دوره تحصیلی به دانشجویان این امکان را می دهد تا متناسب با علایق خاص خود، تحصیلات خود را در زمینه های اصلی حقوق بین الملل عمومی ، IHL ، IHRL در درگیری های مسلحانه ، قوانین بین المللی پناهندگان و قوانین کیفری بین المللی پیگیری کنند.

دوره های اختیاری به دانشجویان این امکان را می دهد تا تخصص خود را در یک مسئله خاص مانند مبارزه با تروریسم ، گروه های غیر دولتی مسلح ، روش ها و قوانین حاکم بر تشدید خصومت ها ، قانون اسلامی درگیری مسلحانه یا شیوه های کاری دادگاه های بین المللی عمیق تر کنند.

در این رشته موسسه تحصیلی متعهد به توسعه مهارتهای قابل انتقال لازم برای موفقیت در دنیای حرفه ای و تقویت مهارتهای مسئولیت پذیری در زمینه های بشردوستانه و حقوق بشر است. به همین منظور ، دوره های کارآموزی با بازیگران برجسته و شرکت در دادگاه های حقوقی جهت در معرض کار عملی قرار دادن  به دانشجویان امکان می دهد شبکه کاری خود را در محیطی کاملا عملی با متخصصان بین المللی این حوزه گسترش دهند.

بورسیه تحصیلی سوئیس برای دانشجویان رشته حقوق قضایی و جزایی بین المللی

هزینه تحصیل بدون بورسیه:

۱۸۰۰۰ فرانک سوئیس

هیئت علمی: برجسته و حرفه ای

دانشجویان LLM این فرصت را دارند که توسط دانشگاهیان برجسته در زمینه های حقوق بشردوستانه بین المللی و حقوق بشر تدریس شوند.

کار آموزی: دارد

دانشجویان LLM ما این فرصت را دارند که از طریق کارآموزی با افراد و گروه های برجسته  بشردوستانه و حقوق بشر مستقر در ژنو، تجربه حرفه ای دست اول را کسب کنند.

زندگی دانشجویی: در تعامل با اساتید

زندگی دانشجوی در گروه های یادگیری صمیمی سازمان یافته است که امکان تعامل نزدیک بین دانشجویان و اساتید را فراهم می کند.

فرصت های شغلی: دارد

هدف ما پرورش فارغ التحصیلانی است که در زمینه های بشردوستانه ، حقوق بشر و حقوق قضائی انتقالی “شامل تعقیب کیفری ، کمیسیون های حقیقت ، برنامه های جبران خسارت و انواع مختلف اصلاحات نهادی” است رهبر باشند. ضمن برگزاری دوره ها و کارگاههای کار عملی و کاریابی شما را با شبکه بازیگران اصلی این حوزه آشنا میکنیم.

اقامت در سوئیس: دارد

دانشجویان LLM و MTJ ما می توانند اجازه اقامت خود را تا شش ماه پس از اتمام برنامه خود (ژوئیه تا دسامبر) تمدید کنند تا کارآموزی یا انتصاب موقت مربوط به تحصیل خود را در یک سازمان مستقر در ژنو انجام دهند و / یا به دنبال یک شغل در ژنو یا در سرتاسر سوئیس باشند.

شرایط بورسیه:

داوطلبانی که برای LLM اقدام می کنند باید دارای موارد زیر باشند: • یک مدرک کاملا مرتبط با حقوق داشته باشید که متقاضی را قادر به شرکت در آزمون وکالت در کشور مربوطه کند. یا متقاضی آموزش قابل توجهی در حقوق بین الملل عمومی و دوره های مربوط به برنامه تحصیلی داشته باشد • سوابق علمی قوی • علاقه قابل توجه به موضوع برنامه تحصیلی • تسلط کامل به زبان انگلیسی دانش زبان فرانسه نیز می تواند امتیاز باشد. همچنین دانش جویان ممکن است مجبور به شرکت در کنفرانس ها و سخنرانی های کلاس به زبان فرانسه باشند. هر تقاضا به طور کامل مورد بررسی قرار می گیرد ، از جمله ریز نمرات ، فعالیت های فوق برنامه و داوطلبانه ، تجربه کاری ، سابقه شخصی ، توصیه نامه ها ، بیانیه شخصی و مهارت های زبان.

بورسیه تحصیلی سوئیس برای دانشجویان رشته حقوق قضایی و جزایی بین المللی
  1. فوق لیسانس مطالعات پیشرفته در حقوق قضایی انتقالی ، حقوق بشر و حاکمیت قانون

این دوره یک ساله کارشناسی ارشد تمام وقت ترکیبی از تحصیلات دانشگاهی سطح بالا و دروس عملی واقعی در زمینه حقوق قضایی انتقالی ، حقوق بشر و حاکمیت قانون است. یکی از برنامه های تحصیلی بسیار نادر در این زمینه در سراسر جهان ، این برنامه تحصیلی بر تقویت دانش میان رشته ای و آماده سازی دانشجویان برای فعالیت های حرفه ای آینده متمرکز است.

از ایرلند شمالی تا بوروندی ، تیمور-لسته ، سریلانکا ، تونس یا گواتمالا ، کشورهای سراسر جهان برای مقابله با پیامدهای درگیری های خشونت آمیز یا حاکمیت ظالمانه در تلاشند. کنار آمدن جامعه با جنایات دسته جمعی ، مانند نسل کشی و پاکسازی قومی ، به چه معناست؟ چگونه می توان در کشوری که با خشونت گسترده متلاشی شده است ، قانون و حقوق دوباره برقرار شود؟ چه تعهدات و معیارهای قانونی مربوط به جوامعی که می خواهند تاریخچه خشونت سیاسی را ورق بزنند وجود دارد؟ چگونه می توان تقاضای رقابتی صلح و عدالت را متعاقب چنین رویدادهای آسیب زایی متعادل کرد؟ از اقداماتی مانند دادگاه ها ، کمیسیون های حقیقت یابی ، برنامه های جبران خسارت و اصلاحات نهادی واقعاً چه انتظاری می توان داشت؟

کارشناسی ارشد مطالعات پیشرفته در عدالت یا حقوق قضایی انتقالی ، حقوق بشر و حاکمیت قانون (MTJ) یک مدرک تحصیلات تکمیلی یک ساله تمام وقت است که برای داوطلبان بسیار واجد شرایط با ذهنی باز، علاقه مند به کسب تحصیلات و سطح بالای علمی دانشگاهی طراحی شده است. حوزه عدالت انتقالی ، حقوق بشر و حاکمیت قانون. دانش نظری را با دیدگاه های دنیای واقعی و یک رویکرد میان رشته ای ترکیب می کند، در توسعه مهارت های عملی برای حل چالش های فعلی که در این زمینه متمرکز است.

علاوه بر دوره های اصلی که زمینه محکمی را در زمینه موضوعات نظری و عملی حقوق قضایی انتقالی فراهم می کند ، این برنامه به دانشجویان اجازه می دهد تا مطالعات خود را متناسب با علایق خاص خود تنظیم کنند.

در طول ترم بهار ، دانشجویان MTJ می توانند از بین سه مسیر مختلف انتخاب کنند. کسانی که می خواهند دانش خود را در زمینه های موضوعی خاص تعمیق ، گسترده و متنوع کنند ، می توانند در طول ترم بهار از طریق مسیر تمرکز موضوعی در دو دوره موضوعی شرکت کنند. کار عملی ، به صورت کارآموزی تحقیقاتی یا شرکت در دادگاه حقوقی ، در معرض کار عملی قرار می گیرند. دانشجویان علاقه مند به تحقیقات دانشگاهی می توانند مسیر تحقیق دانشگاهی را دنبال کنند تا با ابزار تحقیق دانشگاهی آشنا شوند و در بحث های بی نظیر در مورد مسائل نظری پیچیده در زمینه عدالت انتقالی شرکت کنند.

در طول سال ، دانشجویان MTJ به دانشکده ای با اساتیدی مشهور در جهان دسترسی دارند ، از ارتباط مستقیم با بازیگران برجسته بهره مند می شوند و از طیف وسیعی از زمینه ها و دیدگاه های مختلف ، ایده های خود را با دیگر شرکت کنندگان با استعداد به اشتراک می گذارند.

بورسیه تحصیلی سوئیس برای دانشجویان رشته حقوق قضایی و جزایی بین المللی

شرایط عمومی  بورسیه تحصیلی:

داوطلبان باید:

مدرک حقوق یا مدرک معادل آن در یک رشته مرتبط با عدالت (حقوق قضایی) انتقالی ، مانند روابط بین الملل ، علوم سیاسی ، فلسفه ، جامعه شناسی ، مردم شناسی یا تاریخ را داشته باشند. سوابق تحصیلی یکدست و مرتبط ، علاقه قابل توجه به عدالت انتقالی ، حقوق بشر و حاکمیت قانون (تجربه حرفه ای ، کارآموزی ، دوره ها ، کنفرانس های شرکت شده ، مقالات و نشریات و غیره)

شرایط زبان انگلیسی: شما باید بتوانید از طریق یک آزمون معتبر مثل آیلتس نشان دهید که زبان انگلیسی شما از استاندارد بالایی برخوردار است تا بتوانید با موفقیت در این دوره تحصیلی شرکت کنید و دوره خود را به پایان برسانید. اگر (۱) زبان مادری شما انگلیسی باشد این شرط اعمال نمی شود. (۲) و یا شما یک لیسانس یا فوق لیسانس از دانشگاه انگلیسی زبان گرفته باشید ؛ (۳) یا حداقل دو سال تجربه حرفه ای یا آکادمیک در یک محیط انگلیسی زبان داشته باشید.

علاقه مندان عزیز می توانند تا تاریخ ۱ بهمن ماه ۱۳۹۹ سی وی خود را به ایمیل ما ارسال تا پس از بررسی شرایط جهت تکمیل و ادامه امور مربوطه اخذ بورسیه تحصیلی سوئیس با آنها تماس بگیریم.

Email: service@persiaglobal.net

لطفا” جهت بررسی شرایط خود در پذیرش تحصیلات تکمیلی دوره های فوق لیسانس و دکتری با بورسیه و بدون بورسیه با ما درتماس باشید.

درباره admin

Immigration & Visa Consultant