تحصیل در دانشگاه Guangdong

بورسیه تحصیلی چین برای رشته های مهندسی منابع آب و مهندسی برق دانشگاه پلی تکنیک گوانگ دونگ

آخرین مهلت ارسال درخواست: ۳۰ دسامبر ۲۰۲۰

به منظور جذب دانشجویان نخبه بین المللی برای تحصیل در دانشگاه پلی تکنیک گوانگ دونگ، کیفیت عالی در تحصیل و سبک آموزش عالی و همچنین تشویق دانشجویان بین المللی، بورسیه تحصیلی دانشگاه پلی تکنیک گوانگ دونگ در رشته های مهندسی منابع آب و مهندسی برق ارائه شده است.

معیارهای دریافت بورسیه تحصیلی:

 به دانشجویان بین المللی که عملکرد تحصیلی خوبی داشته باشند و حداقل برای یک سال تحصیلی در دانشگاه پلی تکنیک گوانگ دونگ در رشته های منابع آب و مهندسی برق تحصیل کرده باشند ، بورسیه تحصیلی کامل ارائه می شود .

بورسیه تحصیلی چین

شرایط عمومی

 • ملیتهای غیر چینی ، علاقه مند به چین، و در سلامت کامل
 • داوطلبان فعال، با عملکرد خوب در تحصیل، بدون نقض قوانین دانشگاه در داخل دانشکده ، و داوطلبانی که هیچ گونه تخطی از قوانین و مقررات چین در خارج از دانشکده نمی کنند
 • عملکرد عالی در تحصیلات آکادمیک

شرایط خاص

علاوه بر شرایط پایه ، متقاضی باید شرایط خاص زیر را نیز داشته باشد:

 • متقاضی باید رسماً با هزینه خود در دانشکده ثبت نام کرده و برای یک سال تحصیلی یا بیشتر تحصیل کند. (دانشجویان در زمان ثبت نام ملزم به پرداخت کلیه هزینه ها هستند ، در غیر اینصورت واجد شرایط بورسیه تحصیلی نیستند).
 • در تمام دوره های (واحدهای) گذرانده شده در طول سال تحصیلی باید نتایج عالی بدست آورده باشد
 • در فعالیت های مختلف رفاهی عمومی و تمرینات اجتماعی سازمان یافته توسط دانشگاه و دانشکده ها  فعالانه شرکت کنند.
 • حضور آنها در کلاس ها از ۹۰٪ کمتر نباشد.

زمان درخواست

در هر سال تحصیلی ، مدارک مورد نیاز درخواست باید قبل از ۳۰ ژوئن و ۳۰ دسامبر به موسسه عالی بین المللی آموزش در دانشگاه ما ارسال شود. مدارک ارسالی بعد از مهلت مقرر پذیرفته نمی شوند.

مدارک مورد نیاز درخواست

 • فرم درخواست
 • اسناد مورد نیاز مانند ریزنمرات و رونوشتهای مدارک تحصیلی

روند بررسی یا ارزیابی

 • یک تیم سنجش بورسیه تحصیلی دانشجویان بین المللی برای تعیین و اعلام برنامه ارزیابی بورسیه تحصیلی در سال جاری (ترم جاری) دایر میشود.
 • از متقاضیان خواسته می شود مدارک مورد نیاز درخواست، را ارائه کنند.
 • پس از بررسی صلاحیت و شرایط متقاضی ، موسسه عالی بین المللی آموزش، مدارک متقاضی واجد شرایط را برای بررسی و تعیین نهایی در لیست دریافت کنندگان کمک هزینه تحصیلی درج میکند و به تیم سنجش بورسیه تحصیلی دانشجویان بین المللی دانشگاه ارائه می دهد.
 • لیست افرادی که موفق به کسب بورسیه شده اند به مدت یک هفته اعلان می شود و بدون اعتراض صادر می شود.

الزامات گزینش

تحت شرایط زیر دانشجویان نمی توانند در ارزیابی بورسیه تحصیلی شرکت کنند:

 • در طول ترم ، تقلب در امتحانات آنها اتفاق افتاده باشد.
 • از دانشکده اخطار بگیرند یا مجازات شوند.
دانشگاه صنعتی پلی تکنیک گوانگ دونگ چین

اعطای بورسیه تحصیلی و نظارت بر آن

 1. اعطای بورسیه تحصیلی

با دریافت بورسیه های تحصیلی به طور مستقیم دانشجویانی که موفق به کسب بورسیه شده اند از پرداخت شهریه معاف می شوند و یا مبلغ بورسیه توسط دانشگاه به حساب بانکی دانشجو واریز می شود.

۲. نظارت بر بورسیه تحصیلی

اگر دانشجویی که بورسیه به او اعطا شده است ، مشخص شود که مدارک تحصیلی اش جعلی است، به محض صحت تحقیقات، دانشگاه عنوان دانشجویی او را لغو می کند، باید بورسیه تحصیلی و گواهی افتخاری را بازگرداند و اقدامات انضباطی مناسب توسط دانشگاه در مورد وی اعمال می شود.

دانشجویانی که موفق به کسب بورسیه شده اند باید به موقع ثبت نام کرده و کلیه هزینه ها را طبق زمان و قوانین مقرر در دانشگاه پرداخت کنند. در غیر این صورت صندلی های بورسیه آنها لغو خواهد شد. پس از اخذ بورسیه تحصیلی ، اگر دانشجویی در وضعیت دانشجویی خود تغییر رویه دهد، مانند اینکه؛ دانشگاه را ترک کند ، انتقالی بگیرد و یا ترک تحصیل کند، صندلی بورسیه تحصیلی دانشجو پس گرفته می شود و دانشکده پول واریز شده را بازپس می گیرد.

حق تفسیر نهایی در مورد اعطاء یا عدم اعطاء بورسیه در ید موسسه عالی بین المللی آموزش در دانشگاه پلی تکنیک گوانگ دونگ برای رشته های منابع آب و مهندسی برق باقی می ماند.

جهت بررسی شرایط شما در اخذ بورسیه تحصیلی از دانشگاههای برتر چین CV خود را برای ما به آدرس ایمیل SERVICE@PERSIAGLOBAL.NET ارسال نمایید. در این خصوص با متقاضیانی که شرایط اولیه اخذ بورسیه مثل مدرک زبان انگلیسی را داشته باشند قرارداد به صورت تضمینی منعقد می گردد.

درباره admin

Immigration & Visa Consultant