بورسیه تحصیلی هنگ کنگ چین بورسیه تحصیلی چین بورس تحصیلی چین

بورسیه تحصیلی هنگ کنگ با تامین مالی کامل، دانشگاه باپتیست

بورسیه تحصیلی هنگ کنگ با تامین مالی کامل:

دانشگاه باپتیست هونگ کونگ، برای دانشجویان بین المللی سال تحصیلی ۲۰۲۱

بورسیه تحصیلی هنگ کنگ: تحصیلات تکمیلی رشته های بازرگانی و تجارت- یک ساله بصورت تمام وقت- برای سال تحصیلی ۲۰۲۱ به متقاضیان بین المللی پذیرش می دهد.(شروع دوره برای ورودی سپتامبر ۲۰۲۱). بورسیه های تحصیلی پذیرش دانشجو که در این صفحه وب ذکر شده اند، برای کنار هم آوردن افراد بسیار با استعداد از سراسر جهان و به حداکثر رساندن تنوع در کلاس درس، طراحی شده اند. رقابت برای دریافت بورسیه های تحصیلی، با نزدیک شدن به تاریخ آخرین مهلت ارسال درخواست، افزایش می یابد ، بنابراین توصیه می کنیم درخواست خود را زودتر ارسال کنید.

در ضمن ، علاوه بر بورسیه های پذیرش دانشجوی که در در ادامه ذکر شده است، هر برنامه پذیرش دانشجو ممکن است؛ جوایز مالی مختلف برای فارغ التحصیلی ، کمک هزینه تحصیلی ، جوایز مالی راه اندازی کسب و کار و / یا سایر جوایز مالی مبتنی بر شایستگی، در زمان فارغ التحصیلی ارائه دهد. برای اطلاع از جزئیات بیشتر، لطفا به وب سایت برنامه پذیرش دانشجو- مخصوص هر رشته تحصیلی- مراجعه کنید.

بورسیه تحصیلی هنگ کنگ برای متقاضیان بین المللی تحصیلات تکمیلی (IPS)

جزئیات:

بورسیه تحصیلی هنگ کنگ: دانشکده بازرگانی و تجارت دانشگاه HKBU، به دانشجویان موفق از سراسر جهان، اختصاص داده شده است. بورسیه بین المللی تحصیلات تکمیلی (IPS)، تقریبا به ارزش ۱۲,۸۰۰ دلار آمریکا؛ معافیت کامل از شهریه به علاوه کمک هزینه زندگی را پوشش می دهد، که یک جایزه مالی چشمگیر برای دانشجویان بین المللی (به غیر از ملیتهای کل کشور چین، ماکائو و هنگ کونگ) است که با برتری همه جانبه، در یکی از ۸ رشته تحصیلات تکمیلی بازرگانی وتجارت یک ساله تمام وقت، پذیرفته شده است:

  • کارشناسی ارشد حسابداری
  • کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی
  • کارشناسی ارشد حسابداری و امور مالی کاربردی
  • کارشناسی ارشد اقتصاد کاربردی(Applied Economics)
  • کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی
  • کارشناسی ارشد حاکمیت شرکتی و انطباق (Corporate Governance and Compliance)
  • کارشناسی ارشد تجزیه و تحلیل داده ها و اقتصاد بازرگانی.
  • کارشناسی ارشد امور مالی (FinTech و تجزیه و تحلیل مالی)

نکته:

کمیته پذیرش دانشجو در هر رشته تحصیلی، هر درخواست را با توجه به تمام اطلاعات ارسالی در درخواست آنلاین و همچنین مصاحبه متقاضی و یا عملکرد متقاضی در آزمون کتبی ، ارزیابی می کند. در نظر داشته باشید که بورسیه تحصیلات تکمیلی بین المللی (IPS) یک بورسیه تحصیلی رقابتی برای دانشجویان بین المللی با شایستگی و صلاحیت بالا است. دفتر برنامه، ممکن است به یک دانشجوی بین المللی پذیرفته شده، بورسیه تحصیلی ایی غیر از  IPS ارائه دهد.- یا حتی بورسیه تحصیلی به او ارائه ندهد.

عزیزان متقاضی بورسیه های تحصیلی در مقاطع تحصیلات تکمیلی CV خود را به آدرس ایمیل ما ارسال فرمایید تا در صورت امکان اخذ بورسیه تحصیلی با شما در تماس باشیم، لطفا” شرایط اخذ بورسیه از طریق تیم ما را مطالعه نمایید.

درباره admin

Immigration & Visa Consultant