بورسیه تحصیلی تایلند

بورسیه تحصیلی دانشگاه صنعتی علوم و فناوری -تایلند

دانشگاه صنعتی علوم و فناوری ویدیاسیرمدهی از کلیه متقاضیان استقبال می کند.

بورسیه تحصیلی تایلند
 • برنامه آموزشی مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری، در رشته مهندسی و علم مواد (برنامه آموزشی بین المللی) دانشکده مهندسی و علم مولکولی (MSE)
 • برنامه آموزشی مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری، در رشته مهندسی شیمی (برنامه آموزشی بین المللی)، دانشکده مهندسی و علوم انرژی(ESE)
 • برنامه آموزشی مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری، در رشته فناوری و علوم اطلاعات (برنامه آموزشی بین المللی)، دانشکده فناوری و علوم اطلاعات(IST)

دانشکده مهندسی و علم مولکولی (MSE)

برنامه آموزشی مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری، در رشته مهندسی و علم مواد (برنامه آموزشی بین المللی)

بهترینهای تدریس و تحقیق در این مجموعه با هم متحد می شوند. ما توجه خاصی به میزان دانش اعضای هیئت علمی و تحقیقاتی داریم که می توانند نه تنها بر جامعه دانشگاهی بلکه در صنعت با کاربردهای ملموس هم تأثیر بگذارند. در MSE، مشکلات در سطح مولکولی برطرف شده است. درک کامل مبحث مولکول ها قطعا باعث بوجود آمدن تحقیقات و تصورات بی پایان می شود. برنامه آموزشی MSE، بر روی کشف مواد جدید دارای ویژگی ها ، عملکردها و کاربردهای جدید تمرکز دارد. دانشجویان یکی از موفقیتهای کلیدی در MSE هستند. بنابراین، بر کیفیت و کارآیی آموزش تمرکز می کنیم و معتقدیم که دانشجویان امروز به زودی محققان برجسته جهان می شوند که بر جامعه علمی جهانی تأثیر می گذارند.

دانشکده مهندسی و علوم انرژی (ESE)

برنامه آموزشی مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری، در رشته مهندسی شیمی (برنامه آموزشی بین المللی)

در دانشکده مهندسی و علوم انرژی، به دانشجویان با استعدادی که با دقت انتخاب کرده ایم، فرصت آموزش توسط اعضای هیئت علمی عالی و حرفه ای داده می شود تا چگونگی طراحی سیستم های نوآورانه فناوری ، یافتن راه حل های پایدار برای مشکلات اجتماعی مربوط به انرژی و سرانجام تبدیل شدن به رهبرانی در سطح جهانی را یاد بگیرند.

دانشکده مهندسی و علوم بیومولکولی (BSE)

برنامه آموزشی مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری، در رشته مهندسی و علم بیومولکولی (برنامه آموزشی بین المللی)

این برنامه آموزشی جاه طلبانه، دانشجویان را با جدیدترین دانش ها و تکنیکهای دنیا، در این زمینه که رشد سریعی دارد، مجهز می کند. دانشجویان از طریق تحقیقات بنیادی جامع در رابطه با شیمی بیولوژیک و بیوفیزیک، زیست شناسی سلولی و ملکولی و مهندسی فرایند و شیمی هدایت خواهند شد. هدف ما این است که به یک عامل قابل توجه بین المللی در زمینه های نوظهور فناوری مانند بیولوژی مصنوعی ، مهندسی متابولیک، مهندسی آنزیم ، تجزیه بیولوژیک ، حسگرهای زیستی و دستگاه های زیستی(بیو) تبدیل شویم. تحقیقات ما فن آوری ها و ابزارهای جدیدی را برای صنعت و نوآوری زیستی در اختیار تایلند قرار می دهد.

دانشکده فناوری و علوم اطلاعات (IST)

برنامه آموزشی مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری، در رشته فناوری و علوم اطلاعات (برنامه آموزشی بین المللی)

یک محیط آموزشی مادام العمر ایجاد کرده ایم که با دانش بنیادی مستدل نسبت به تحقیق و توسعه در سطح کلاس جهانی ، خلاقیت و نوآوری را ارتقا می بخشد. محققان و اساتید برجسته چند رشته ای ، بهترین زیرساخت ها در سطح تحقیق و توسعه ، سیستم های پشتیبانی با بودجه کافی و همچنین همکاری های بین المللی ، عوامل اصلی ما برای پرورش رهبران آینده در فناوری و علوم اطلاعات هستند. با همکاری شرکای صنایع کلیدی ، ما انتظار داریم که با پروژه های پیشرفته تحقیق و توسعه مشترک نتایجی در حوزه نشریه های برتر کسب کنیم و به پیشبرد کسب و کار در اقتصاد جدید کمک کنیم. آموزش با کیفیت بالا در یک محیط واقعی بین الملل، هدف شماره یک ماست.

 برنامه آموزشی VISTEC توسط گروه PTT بنیان گذاری شده است. آنها قویا باور دارند که VISTEC میتواند یک موسسه تحقیقاتی آموزش عالی باشد که به علم و فن آوری اختصاص داده شده است و پرورش دانشمندان استثنایی و تولید دانش و نوآوری پیشرفته که برای ملت حیاتی است، مهمترین ماموریت آن است. VISTEC، یک موسسه آموزشی و تحقیقاتی در زمینه فناوری و علوم در شهر وانگچان والی (EECi) ، رایونگ، تایلند، با تأکید بر کشف دانش و تحقیقات پیشرفته میان رشته ای، در سطح ممتاز جهانی است. علاوه بر این، VISTEC توسط شرکت سهامی عام بانکوک با مسئولیت محدود، بانک کاسیکورن PCL و بانک تجاری سیام PCL پشتیبانی مالی می شود.

بورسیه تحصیلی تایلند

بورسیه تحصیلی

پشتیانی های آموزشی و تحقیقاتی

کلیه دانشجویان پذیرفته شده تحت حمایت آموزشی و تحقیقاتی که به شرح زیر مشخص شده قرار می گیرند.

 1. بورسیه تحصیلی کامل و بودجه تحقیقات به طور کلی، برنامه تعهدی برای پوشش مخارج بعد از فارغ التحصیلی ندارد.( جزئیات بورسیه تحصیلی با قوانین و مقررات دانشگاه مطابقت دارد.)

– هزینه های دانشگاه

– کمک هزینه ماهیانه

– هزینه های انجام تحقیقات

– هزینه مسافرت برای شرکت در کنفرانسها

– کلیه هزینه های انجام تحقیقات در خارج از کشور

۲-  از طرف والاحضرت شاهزاده خانم “ماها چاکری سیریندهورن” دریافت کننده بورسیه تحصیلی سیرمدهی تضمین می شود که ۲,۰۰۰,۰۰۰ THB برای انجام تحقیقات خارجی دریافت کند. (فقط مخصوص برنامه دکتری تخصصی)

 • امکانات عالی و اختصاصی پردیس دانشگاه
 • خوابگاه برای همه دانشجویان با حمل و نقل هفته ای رفت و برگشت بین VISTEC و بانکوک فراهم می شود.
 • امکانات برای فعالیتهای ورزشی و دانشجویی
 • معماری مدرن و سازگار با محیط زیست
 • امکانات پیشرفته و آخرین فناوری روز تحقیقاتی
 • اعضای هیئت علمی و محققان برجسته و ممتاز
 • امکان همکاری با صنایع پیشرو و موسسات تحقیقاتی
 • در EECi واقع شده است ( کریدور اقتصادی شرقی در نوآوری)

مدارک مورد نیاز درخواست

 • رزومه
 • رونوشت از مدارک تحصیلی و ریزنمرات
 • انگیزه نامه و خلاصه ای از اهداف
 • توصیه نامه ها
 • مدرک رسمی از سطح مهارت زبان انگلیسی(IELTS, CU-TEP,TOEFL(iBT)) یا مدارکی به صلاحدید کمیته پذیرش
 • مقالات یا کتابهای چاپ شده، جوایز و افتخارات
 • نمونه کارها و سایر اسناد مربوطه

برای اطلاعات بیشتر در مورد پذیرش VISTEC

لطفا باما از طریق ایمیل در تماس باشید و سی وی خود را برای ما ارسال نمایید.

ایمیل: service@persiaglobal.net

درباره admin

Immigration & Visa Consultant